2 $ocky - Série 6

(série)
USA, (2016–2017), 7 h 42 min (Minutáž: 21 min)

Kat Dennings, Beth Behrs, Avery Austin, Aaron K. Carter, Ego Nwodim, Jolie Jenkins, Michael Charles Roman, Bayley Corman, Garrett Morris, Jonathan Kite (více)

Epizody(22)

Likan7

Zázrak se nekonal. Socky v poslední, která poslední být neměla, nedokázaly navázat na první řady a rozloučily se podprůměrnou zábavou, ze který stojí za zmíňku jen "A čas na škádlení", který je brilantní blesk z čistého nebe a dává vzpomenou na to nejlepší, co seriál nabídl. Socky byly po šesté sérii zrušené, konec je otevřenější, než by se mi líbilo, ale i tak na holky budu vzpomínat v dobrém! ()

NinadeL

Jsem upřímně ráda, že se z hollywoodského snu vrátily zpátky na zem. Neuvěřitelné věci se dějí v jejich M & C dessert baru, neuvěřitelně se vyvíjí vztah Sophie a Olega a hlavně, velmi náročná je on and off romance mezi Max a Randym! Navíc, díky více dílným zápletkám se naše servírky dostávají i mimo bistro a je to fakt dobrodružné. Kadence vtipu je zpět na nejvyšší úrovni, bolí mě bránice :) A konec? Ten nejsladší ze všech. Navždy dobré. ()

hwnd

Někde od druhé série sláblo, sláblo, až zesláblo úplně, poslední série mi k práci protekla jedním uchem tam a druhým ven. A ten ukrutně veselý smích v pravidelných párvteřinových intervalech tam fakt pouští magor. Teda předpokládám, protože kdyby to bylo fakt publikum, tak je buď po skupinové lobotomii nebo kouká na něco jiného, v reálu by se zasmáli max 2x za jeden díl... ()

• Písnička, která hraje při tanci, je „Birthday Cake“ od Rihanny. (Duoscop)