Bakugan (TV seriál)

Bakugan Battle Brawlers

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy / Komedie / Sci-Fi

Japonsko, 2007, 51x22 min

• Gemini

Po kém on je, ten onen, co tyhle klony vymýšlí? Tohle je pokračující smrt anime v přímém přenosu, výkladní skříň honby za mamonem a ukázka toho jak moc mocná studia opovrhují diváky a jaké mínění o jejich inteligenci a vkusu mají. TV Barrandov budiž za zavlečení téhle nákazy zoufalosti na naše území prokleta. Jestli uvidím ještě nějaký seriál, ve kterém se z ničeho objevují nové a nové vychytávky pro bojující více či méně žvyžátka, které je pro naprostou haluzovost nutné v ten okamžik vysvětlit (jako třeba Bitevní Karta Nefritový Bombový Antiklimax), přičemž jedna každá bude stejně v dalším kole souboje překonána další hustokartou/kouzlem/útočným módem/láskou krotitele a jeho chovance, tak bude třeba přikročit k aktivním protiopatřením a každoročně pozvat (a následně unést, protože na pozvání reagovat nebudou, anžto mají školy rozdávající kromě diplomu taky oficiální patent na rozum) dva top manažery z každé u nás fungující televize na Animefest, aby viděli, jak to má vypadat. Pro Bakugan 20%, protože neposkytuje žádný druh pobavení.(14.9.2011)

• Gilmour93

Tak tímhle se teď prostituuje vkus našich nebohých dětí? Z letmých útržků jsem se dovtípil, že se jedná o jakési zemědělsko-turistické blikající anime zabrousící občas i do oblasti nechtěného těhotenství (Bakugane do hnoje! Bakugane pod stan! Aktivuj potratovou kartu!) a jakýkoliv pokus dětí to sledovat je v rámci jejich budoucího duševního zdraví potřeba utínat již v zárodku následujícím způsobem: „Vypněte tu kravinu a běžte aktivovat úklid pokojíku!“ A pokud neposlechnou? „Vařecho, povstaň!“(22.8.2011)

• Falconica

Kopie pokémonů s blbým zvykem dělat zvraty "zčistajasna". Hrdinové tahají z rukávů karty aniž by člověk věděl, jak k té či oné kruci přišli- tzn tvůrci potřebovali aby se teď ubránil tomu si onomu problému a tak najednou zčistajasna má přesně takovou děsně silnou kartu, která ho zachrání. Jsem přesvědčená, že tohle by mi na tom bejvalo dost vadilo i jako dítěti....(17.8.2011)

• Clairiss

A zase to stejné jako Beyblade či jak se to píše. Hai je to to stejné stále dokola. Stejná úprava, podobný děj...No hlavu vzhůru. Mohlo to být i horší. Že ne? Taky tam mohly být marťani. Tramtadadá! Zase na tom tak zle nejsme. Ono dějová linie se stále točí okolo toho samého - být nejlepší. Bude? Nebude? Bude mrtev? Nevím, nedosledovala jsem to. Viděla jsem pár epizod. První to nadchne a za pár sekund po začátku reklamy - na co , že se to vlastně dívám? Eh? No , pokračujeme. Co z toho vzniká? Parodie na skvělá anime a pak nemají hateři cpát všechna anime do jednoho pytle! Uf...Až jsem se zamračila.(16.7.2013)

• Stejšn

Zkoušel jsem tomu dát šanci několik dílů. Dokonce jsem si přečetl i jedno celé vydání komiksu, který k seriálu vychází. A přesto jsem nepochopil o co tam vlastně jde. Je mi jasné, že je to jakýsi složitější odvar pokémonů, ale do principu hry (a tudíž ani seriálu) se mi nepodařilo proniknout. Navíc ani kresba a animace nejsou nic extra, takže pro mě stěží jedna hvězdička.(3.6.2011)