Spike

Čtveřice přátel se rozhodne odbočit z hlavní trasy a dorazit tak do cíle zkratkou lesem. Brzy se ztratí v terénu. Navíc mají podezření, že je někdo, nebo spíše něco sleduje. (darek kartac)

ricci.s

Pre mňa trochu nečakaný prúser. Čo sa týka žánrového zaradenia, tak by som to upravil na romantický / fantasy / pohádka. Ten "horor" by som však úplne vynechal. Začalo to síce v duchu exploitation (partička ľudí, noc, hmla, les, nehoda + "niekto neznámy na nich číha v tme"), lenže z toho neznámeho lesného "dikobraza" sa napokon vykľul slaboduchý romantik s buzerantským hlasom. V jednom momente som si dokonca myslel, že sa to zmení na muzikál. A ten dojemný záver ma takmer zabil. Bodík za neopozeraný námet, a ten druhý za pútavú hudbu. Možno by mi to aj sadlo, keby som bol citlivý a sentimentálny, lenže žiaľ, som pravý opak (... upresním: Toto je čisto film pre ženy). To už radšej Twilight - tam sú aspoň pekné efekty, a žiaden tŕňmi obrastený tajtrlík skákajúci zo stromu na strom. ()

Dellamorte

Pre Mňa príjemný filmový zážitok , v ktorom nočná autonehoda donúti hlavnú hrdinku spoznať , čo dokáže spôsobiť jej neopätovaná láska k tvorovi , obývajúcemu dané teritórium. Jej ťažko zranený priateľ, ona a ich dvaja spolujazdci rýchlo zistia , ako láska bolí a aké bodliaky (!) dokáže nie len do duše ale aj srdca " napárať " . Snímok , ktorý Mi vzdialene pripomenul " KRÁSKA a ZVIERA " som prijala , ako pohladenie po snímkoch úplne opačného zamerania. Hudba celkový zážitok len umocnila , takže s hodnotením som nemala problém. ()

gumli

To nie je horror,ale fantasy inšpirované mytológiou.Celý film je natočený v noci vo veľmi úzkom okruhu v lese.Veľmi málo dialógov,neuveriteľne hlúpe správanie hercov.Spike je akýsi netvor,celý obrastený pichliačmi,vyzerá ako človek-dikobraz.Film sa veľmi snaží byť akýmsi gotickým milostným príbehom,ale zlyháva po celej čiare.Najlepší z celého filmu bol netvor s pichliačmi,ináč je to o ničom.Neuveriteľne tupé správanie všetkých troch dievčat,žiadna súdržnosť ako by človek čakal od normálnych ľudí,bezhlavé pobehovanie po lese,dve dievčatá sú očividne lesby.Možno to ale ani nie je taký zlý film,ale je veľmi otravný.Netvor nie ale žiadne vražedné monštrum,aj keď zabije jediného muža v celom filme,je to skôr šialenec ktorý recituje poéziu a číta knihy,je bezhlavo zamilovaný.Ženám sa bude asi páčiť viac ako chlapom,aspoň si to myslím. ()

Shanen29

No,velmi hloupá a naivní něco jako pohádka,nehledejte za tím hororové zpracování,sice motiv v začátku je,ale potom to vše upadne do nicoty ničeho. ()