poster

Rychle a zběsile 6

 • USA

  Fast & Furious 6

 • USA

  Furious 6

 • USA

  Fast Six

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo 6

 • Velká Británie

  Fast & Furious 6

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2013, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ****

  6. díl je možná zvládnutý režisérsky lépe než minulý a i akční scény vypadají určitě přehledněji. Nicméně Pětka byla přelomová, kdežto tady se prostě jen pokračuje. Z postav byla vypuštěna dvojice Brazilců a na stranu "dobra" se definitivně přidává Hobbs. Děj je velice prostý, až pitomý a akční zápletka vyloženě vycucaná z prstu. Na tankovou scénu asi nikdy nezapomenu. Minule trezor, tady je tank. Fyzikální zákony řešit netřeba. Tady prostě neplatí a příště nebudou platit projistotu vůbec. 70%(28.9.2015)

 • Slasher
  **

  O třídu (nebo dvě) slabší zábava než posledně a film, který už absolutně nedává smysl i tam, kde by měl. Akční scény tak zmatečně točený, že jsem na velkém plátně půlku doby nebyl schopen rozeznat co se tam vůbec děje. Jediný větší plus a něco, co to u mě dotáhlo aspoň na slabý průměr, byl jako vždy bývalý atlet a dnes Bůh - Dwayne "Samoan Thor" Johnson, v teď už totálně monstrózní verzi na druhou.(24.5.2013)

 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Zbytečné řešit věrohodnost čehokoliv u filmu, kde fyzikální zákony neexistují a postavy jsou spíše komiksovými figurkami v zajetí patetických scének a přetažených chlapských žvástů. Dokud Hobbs mlátí týpka ve vyslýchací místnosti a tanky vyskakují z obrněných konvojů, je to fajn a nadhled s Linovým "gravityfuckoff" stylem z obrazu vyloženě tečou. Horší je to ve chvíli, když poletující Dom chytá poletující Letty - moment těžko stravitelný sám o sobě je ještě podtržen směšným dialogem o pár minut později. Scéna s nejdelší ranvejí všech dob je od premiéry filmu často omílaným fórkem, tak ji raději necháme být. Naštěstí je ve filmu pořád dostatek báječně předimenzovaného testosteronu. Jednomu se chce až brečet, když si uvědomí, jak moc nevyužitá je bitka Dwayne Johnson vs. Kim Kold...(25.6.2013)

 • POMO
  ***

  Bližšie než k Rýchlo a zbesilo 5, má táto strojovo strnulá scénáristická rýchlokvaska k Smrtnosnej pasci 5. Porada, akcia, porada, akcia, porada, akcia a tak stále dokola. Pričom porady nie sú vtipné ako by chceli, a akcia je komicky prepálená a na najúspešnejšiu akčnú sériu súčasnosti nedostatočne prehľadná. Ďalej sa šestka neodohráva v príťažlivom exotickom prostredí ako päťka, má dejové odbočky, ktoré ju zbytočne naťahujú a uberajú jej na dymanike (návšteva väzenia, závody Diesela s Rodriguez), a všetky jej highlighty sme videli v traileroch.(26.5.2013)

 • novoten
  ****

  Chris Morgan s Justinem Linem věděli, jakou jistotu mají v rukách a je proto jen dobře, že ani tentokrát nemají důvod se opakovat. Zatímco dialogy se po minulém zjednodušení definitivně mění pouze v hesla, moudra a hlášky, tempo překvapivě zvolnilo a oproti předpokladům se na žádnou atrakci přehnaně nespěchá. Na jednu stranu je to dobře, protože Brian může i díky vězeňskému intermezzu fungovat jako hlavní postava, na tu druhou se toho v první půlce stane až nečekaně málo. Přesto ale zběsilá parta bez problémů míří do nadprůměru. Některé epizody totiž vlezou pod kůži už jen svým audiovizuálním pojetím (závod Doma s Letty plný hypnotické atmosféry i zasloužené nostalgie) a finální inferno vezme dech už definitivně. A ne, ve filmu, kde testosteron a benzín přehluší absolutně cokoli, délku ranveje opravdu řešit nebudu.(8.7.2013)

 • - Úvodné preteky sa odjazdili na severozápadnej časti ostrova Tenerife zvanej Teno. Vo filme sa zdá, že autá pretekajú obrovskou rýchlosťou, ale v skutočnosti je táto cesta úzka a nedá sa po nej jazdiť rýchlejšie ako 40-50 km/h, okrem iného aj kvôli ostrým zákrutám a zlému stavu vozovky. Niektoré tunely v smere cesty nie sú spevnené ani osvetlené a vjazd do nich je označený upozornením "na vlastné riziko". Touto cestou sa dá dostať k majáku Punta de Teno. (monalisa69)

 • - Tento díl měl zakončovat trilogii započatou filmem Rychlí a zběsilí (2009) a pokračováním Rychle a zběsile 5 (2011). Naposledy se v něm měli původní postavy v čele s Dominicem Torettem (Vin Diesel) a Brianem O'Connerem (Paul Walker). Všichni ale nakonec podesali smlouvy ještě na sedmý díl. (S.W.A.T)

 • - Když Hobbs (Dwayne Johnson) vytáhne zbraň na velitele NATO na základně ve Španělsku, nenatáhne kohoutek, přesto se zvuk natažení ozve. (Axarus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace