poster

Osudná láska (TV film)

 • Francie

  En apparence

Thriller

Francie, 2010, 90 min

Scénář:

Yann Le Gal

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

 • Pepinec
  **

  Kdo z jiného blázna dělá... No, kdepak už jsem tohleto jen viděl? Francouzi mají tu kliku, že i z té nejvymlácenější slámy dokážou slepit koukatelnou pohádku, která vcelku obstojně poslouží kupříkladu jako kulisa k balení krosny. A jestli si já takhle představuji osudnou lásku? Tak určitěěě...(22.7.2012)

 • Snorlax
  ****

  Správný spád, obstojné napětí, výborné výkony herců. Velkým štěstím tohoto filmu je to, že je pouze televizní, takže se zvýšenou pravděpodobností unikne touze zabijáků filmového umění z Hollywoodu.(22.7.2012)

 • Jonash87
  ***

  Průměrný televizní film, vyjma snad jediné scény (jak dopadne onen spisovatel) ničím překvapující. Často působil prvoplánovitě a lehce přehnaně. Herci ale nehráli nikterak zle a celé to mělo vcelku spád, přičemž ke konci jsem začal fandit spíše záporákovi v podobě žárlivého manžela. Závěr mohl být taky trochu lépe provedený, přišel mi uspěchaný, ale jak říkám, coby oddychovka na nedělení večer to postačilo.(13.6.2011)

 • sona123
  ***

  Jasně, televizní. lehce slabomyslné, ale neměla jsem potřebu přepnout, vypnout, odejít. Film k želhlení či jiné bohulibé - a hrozně zábavné - činnosti.(22.7.2012)

 • EVIM
  *

  ...další zbytečný film(13.6.2011)

 • old_school
  ****

  Body plus: + Nadia Fossier a Grégory Fitoussi v hlavních rolích + dobré tempo děje + dobře napsaný záporný hrdina + vcelku uvěřitelný děj s překvapivým zvratem v nečekaném místě + film z Francie a nikoli z USA (a je to vidět). /// Body mínus: - to fakt je francouzská policie na úrovni četníka ze Saint Tropes, že podezřelou nehledali ve sklepě? /// verdikt: Ačkoli TV film, tak z něj omezený rozpočet nekoukal jak tomu bývá u TV filmů. Neodešel jsem pryč během prvního reklamního breaku, což udělám u většiny filmů... => pochvala!(22.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace