Reklama

Reklama

Píše se rok 1912 a Seth Atkins (Oscarem oceněný Richard Dreyfuss) pracuje jako správce majáku na opuštěné pláži Cape Cod. Sethův asistent náhle skončí, protože není nadále schopný snášet jeho hrozný postoj a nenávist vůči ženám. O provoz majáku se Seth musí starat sám až do chvíle, kdy je na břeh vyplaven záhadný urostlý muž, který se chce stát jeho asistentem. Sdělí si své příhody z minulosti, čímž se vysvětlí jejich nenávist vůči ženám. Je to nedlouho před tím, než se oba muži musí potýkat s krásnou Ruth Graham (Mamie Gummer) a její hospodyní paní Bascom (na Zlatý glóbus nominovaná Blythe Danner), které se na léto přestěhují do nedaleké chaty. (Filmbox)

(více)

Videa (1)

Recenze (2)

dogma97 

všechny recenze uživatele

Naposledy jsem se tak dobře bavil, když k nám na ves zavítali s osvědčenou veseloherní řachandou ochotníci ze sousední obce. Oni tam možná měli dva tři světlé momenty. ()

Misabarry 

všechny recenze uživatele

Dle povídky, dalo by se přirovnat i k divadelní hře. Tempo i jazyk jsou situovány do lokace i prostředí, jasně daný příběh i struktura, občas působí trochu lepeně a místy i méně uvěřitelně, přesto je to krásné. Víte jak to dopadne, ale jde o to projít tu cestu, ono "jak". ()

Reklama

Galerie (13)

Reklama

Reklama