poster

Tekken: Blood Vengeance

 • Japonsko

  鉄拳 ブラッド・ベンジェンス

  (Japonsko)
 • Japonsko

  Tekken Buraddo Benjensu

  (Japonsko)
 • anglický

  Tekken: Blood Vengeance

Animovaný / Akční / Drama

Japonsko, 2011, 92 min

Režie:

Jóiči Móri

Scénář:

Dai Saitó
 • bartias
  **

  Zvídavá kamera perverzně klouže do podhledů, ze kterých je dívenkám vidět pod sukénky. Animace by mohla být lepší, kolemjdoucí vypadají, jakoby zabloudili z některé starší verze Sims. Na film podle herní mlátičky je tady překvapivě málo bitek a moc dlouhých monotónních zlodušských projevů. Snaha distancovat se od hrané adaptace se cení, ale ani heroická panda nepomůže, aby nezůstalo jenom u ní. Zlatý Mortal Kombat, i když v něm chyběly ty podvazky.(17.12.2011)

 • predators
  **

  Zpracování je jedna věc, ale když jde po příběhové stránce o pouhé vyřizování si účtů silnějších se silnějšími, z kterých se posléze stanou ještě silnější a ještě jednou silnější, přestane vás to bavit. Navíc se děj točí kolem poměrně úzkého počtu bojovníků, takže znalci herní předlohy můžou být zklamaní. No a ta šílenost na konci? Tuhle herní adaptaci chválit nemůžu! 35%(10.12.2011)

 • Davies182
  ****

  Monumentální epické bitky s pořádnými fatalitami, sentiment, co bezchybně funguje, dvojka mladých slečen v rolích akčních vyšetřovatelek, a nakonec i trochu té filozofie. To všechno zabaleno v nehorázně úchvatném, snad všemi barvičkami se třpytícím hávu, ze kterého nejde odtrhnout oči. Stačilo na konci mírně přitlačit na pilu, trochu potemnit, a bylo by to na maximum. A kdy konečně Japoncům dojde, že pořádná lesbická scéna mezi dvěma Miss High School taky dělá pět hvězd?? To je pořád jen samé pokukování, osahávání, sprchování a sukýnky a podvazky, ale skutek utek ;-)!(13.1.2012)

 • Kaluž
  **

  Tvůrci poslepovali dohromady videofragmenty z herní série Tekken, doladili tradičně tupý děj, aby vydržel celovečerní stopáž a zasypali to cukrkandlovým 'humorem' východního stylu. Škoda jen, že se šetřilo kvalitními souboji, CGI animace totiž přímo vybízí k orgastickým záběrům na akrobatické výkony lepých děv. Ale čekali jste snad od filmu na motivy bojové videoherní série něco víc? Tohle je čistě pro fandy, ostatní se vrátí k FF: Advent Children. A teď někdo ještě koukejte zfilmovat Bayonettu.(27.2.2012)

 • SeanLSD
  **

  Ak skutočne bolo úmyslom tvorcov čo najviac odlíšiť tento film od hraného TEKKENU z predchádzajúceho roku, nutno povedať, že boli úspešní - ale že by sa to dalo brať ako pozitívum ? Vznikla zlátanina obludne epických rozmerov, ktorá sa v prvej polovici tvári strašne chytro a záhadne, aby to vystriedala vo svojej šokujúcosti až nudnou apokalypsou. Pravda, animácia je pekná, ale dopláca na to, že takto už dnes vyzerajú aj hrané filmy - počítačovo, dokonale, presýtene, únavne. Vyplatí sa, ak chcete vidieť ako proti sebe v jednej hodine bojujú ľudia, roboti, mutanti, diabli aj démoni zeme, či čo to do riti na konci bolo, pričom vzhľadom k ich bojovým schopnostiam ťažko rozlíšiť čo je čo, a potom vnuk, otec aj dedo premieňajúci sa na všetko možné z predchádzajúceho v kataklyzmatickom zakončení rodinného sporu. Ale to všetko už poznáme...(4.5.2016)

 • - V USA a Austrálii se film dostal do kin pouze na jedinou noc, kdy byl vysílán nepřetržitě 6 hodin. (Raztubyl)

 • - Film byl vydán společně s hrou "Tekken Tag Tournament" a demoverzí "Tekken Tag Tournament 2" jako kompilace na jednom blu-ray disku s názvem "Tekken Hybrid" exkluzivně pro PlayStation 3. (Liger)

 • - Film byl vydán společně s hrou "Tekken Tag Tournament" a demoverzí "Tekken Tag Tournament 2" jako kompilace na jednom blu-ray disku s názvem "Tekken Hybrid" exkluzivně pro PlayStation 3. (Liger)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace