Reklama

Reklama

Tekken: Blood Vengeance

  • Japonsko 鉄拳 ブラッド・ベンジェンス (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Anna Williams, jež pracuje pro G Corporation, pošle čínskou školačku Ling Xiaoyu jako špionku na střední školu do Kjóta, aby tam zjistila co nejvíce o studentovi jménem Shin Kamiya. Annina sestra Nina, která pracuje pro rivalskou korporaci Mishima Zaibatsu, však má o studenta také zájem a vyšle do stejné školy humanoidního robota Alisu Bosconovitch. Xiaoyu a Alisa se potkají a skamarádí hned první den, ani jedna z nich však netuší, že jsou ve škole ze stejného důvodu. (Raztubyl)

(více)

Recenze (49)

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

"Než vyleze nový Mortal Kombat tak si musím vystačit třeba se starým Tekkenem." Ano, není to poprvé co v životě používám tuhle větu a značí to, jak mám obě série zhruba ve svém pomyslném žebříčku oblíbenosti za sebou a jak moc toho o jejich postavách a příbězích vím. Ale pro upřesnění - Mortal Kombat jsem hrál, pokud se nepletu, všechny díly (minimálně multiplayer) a znám i většinu podrobností o tom, co se v něm děje a kdo je kdo a co je co. Dokonce jsem viděl i tři filmy a jeden seriál (tři hrané a jeden animovaný) z této série. Tekken byl vždycky až ten druhý, co druhý, to byl Street Fighter, takže až ten třetí. Hrál jsem jen dva díly (5 a 7), znám maximálně kostru příběhu a dokážu pojmenovat asi tak 6 postav za které jsem zatím hrál. Každopádně kdybych nevěděl o světě Tekkenu zhola nic, pak by na mě tohle filmové zpracování působilo jen jako totální kravina s pitomým příběhem, hodně divnými dialogy, hloupými zvraty, ale aspoň trošku hezkou 3D grafikou a samozřejmě sexy postavami, kterým pro mě osobně vévodí Nina v kožené kombinéze z prvních asi 10 minut... Naštěstí tím, že znám kostru příběhu, jsem dokázal pochopit ten šílený závěr, tím, že vím něco o "Devil Gene", mi i ten pro někoho debilní finiš dával plus mínus nějaký smysl a tím, že jsem sám hrál v minulosti hned za tři zdejší postavy, jsem někdy dokázal i rozpoznat nějaký ten special move! Takže pokud vám herní série Tekken nic neříká, tak to pro vás bude nesjpíš velká haluz (co jsem to právě viděl?), pokud jí znáte, pak to stejně bude (hlavně díky zmatenosti příběhu a kvalitě dialogů), asi tak jako pro mě, maximálně meh zážitek, ale pokud jí milujete, tak nemá smysl vůbec číst o čem tu Jeoffrey píše, je to Tekken a k samotné hře to má vlastně docela blízko... Pro mě však jen 5/10 ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Příliš zaměřené na Xiaoyu, většina ostatních postav tu aní není, nebo k nim film přistupuje hodně odměřeně. A co je nejhorší, film podle bojovkové hry není skoro vůbec akční v tom pravém Tekkenovském smyslu. Největším a skoro jediným kladem tohohle kousku je skvělá animace, ale k čemu to je, když příběh stojí za ranní stolici. Hraný Tekken vítězí na plné čáře. ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele

Monumentální epické bitky s pořádnými fatalitami, sentiment, co bezchybně funguje, dvojka mladých slečen v rolích akčních vyšetřovatelek, a nakonec i trochu té filozofie. To všechno zabaleno v nehorázně úchvatném, snad všemi barvičkami se třpytícím hávu, ze kterého nejde odtrhnout oči. Stačilo na konci mírně přitlačit na pilu, trochu potemnit, a bylo by to na maximum. A kdy konečně Japoncům dojde, že pořádná lesbická scéna mezi dvěma Miss High School taky dělá pět hvězd?? To je pořád jen samé pokukování, osahávání, sprchování a sukýnky a podvazky, ale skutek utek ;-)! ()

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Ak bol skutočne úmysel tvorcov, čo najviac sa odlíšiť od hraného filmu, tak im to naozaj vyšlo. Ako klad sa to ale bohužial brať nedá. CGI animácia pôsobí na prvý pohľad výborne a hoci je pri rozpohybovaní ťažkopádnejšia, aj napriek tomu je vlastne jediným dôvodom, prečo dať Blood Vengeance šancu. Pretože infantilný a nie priliš zmysel dávajúci príbeh, ktorý sa neštíti vykrádať ani Final Fantasy a so samotným turnajom veľa spoločného nemá, divákov odchovaných na kvalitných anime skôr urazí a fanúšikov tiež veľmi neuspokojí. Zábavnejšie ako hraný film určite, kvalitatívne však veľmi podobné. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

To bylo ještě horší než film z roku 2010 a to tvůrci slibovali, jak svou chybu roku 2010 tímto filmem napraví. A ono prd. Naprostá ztráta času i peněz do filmu vložených. Animace byla pěkná jen u věcí, lidi mi přišli jako v The Sims. A na konci se to muselo zvrtnou v Bionicle. Ježíši proč? Je to slátanina nejvyššího řádu. Je to vlastně o tom, kterak ženská se prala s ženskou, aby ta jedna najala holčinu, aby se ta holčina spřátelila s další holčinou a spolu špehovali nesmrtelného kluka, který stejně umře, a vy po celou tu dobu netušíte, která bije. Pak se udělá rodinné setkání, kde se pokusná morčata promění v příšerky z Underwordu a vy si pískáte a říkáte, proč jsem proboha tomu věnoval ten čas?! A ještě na to koukal v Blu-ray kvalitě? Strašlivá slabota. Ani ty boje mě moc nebraly, vypadala to, jako když si pouštíte hru a na začátku jsem nějaká ta videa, kde bojují postavičky, za které pak můžete hrát. Je to zklamání. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (6)

  • Film byl vydán společně s hrou "Tekken Tag Tournament" a demoverzí "Tekken Tag Tournament 2" jako kompilace na jednom blu-ray disku s názvem "Tekken Hybrid" exkluzivně pro PlayStation 3. (Liger)
  • Film byl vydán společně s hrou "Tekken Tag Tournament" a demoverzí "Tekken Tag Tournament 2" jako kompilace na jednom blu-ray disku s názvem "Tekken Hybrid" exkluzivně pro PlayStation 3. (Liger)
  • Katsuhiro Harada, producent filmu a jeden z tvůrců herní série, v rozhovoru přiznal, že jedním z cílů tvůrčího týmu bylo co nejvíce film odlišit od staršího neúspěšného hraného snímku Tekken (2010). (Raztubyl)

Reklama

Reklama