Nový seriál - natočený v kolumbijské produkci - sleduje osudy atraktivní, inteligentní a soběstačné Cristiny (Valerie Domínguezová), která je finančně nezávislá, má spoustu přátel a žije se skvělým mužem. To však platí pouze do chvíle, než zjistí, že její zdánlivě dokonalý přítel je ve skutečnosti totální hlupák. Její ideální svět se zhroutí a Cristina se propadne do citové prázdnoty. Přesto dál usilovně hledá štěstí a vyrovnanost... (AXN)

B.Wilde

Sice tento typ seriálu moc nemusím, ale popravdě tohle je taková výjimka a líbi se mi to. I když mě ty neustále opakující se randící neúspěchy Chris a Alejandra občas dost nudí. Tak či tak, je to legrace a o to asi hlavně jde. ()

xKatiex

Prišla som k tomu ako slepé kura k zrnu,ale nepamätám sa, kedy som sa naposledy tak kráľovsky bavila. A nie, okolo telenovely to ani neprešlo, má to švih a celkom uveriteľné vzťahy. P.S.:Počuť niekde Asereje nikdy nebude také ako predtým. ()

xxxLussyxxx

Já teda seriály tipu "Telenovela" moc nemusím. Ale tady ten seriál je prostě skvělej. Moc příjemě se na něj kouká. Takovej svižnej komediální, chvílema trochu romantickej seriál. A ta huba taky není špatná. Takže plný počet hvězdiček si určitě zaslouží :) ()