Perverzáci

• Kanada

Horor / Thriller / Mysteriózní / Povídkový

Velká Británie, 2011, 90 min

• ecceHOMMO

Tri poviedky, ktoré sú postavené na svojej kontroveznosti, psychotickosti, či "štipky" sexuálnej zvrhlosti. A i napriek tomu, že konce príbehov, dávajú jednotlivým príbehom tvár, ani zďaleka nepokrývajú hororový žáner a už tobôž nie kvalitu. A tak hororový fanúšik bude sklamaný,....ale zvrhlosť je dnes v móde, takže film si priaznivcov ak iste nájde. Ja medzi nich veruže nepatrím...a patriť nebudem.(20.8.2011)

První povídka mi asi sedla nejvíc a ani mi nepřišla tak moc zvrácená, protože párů, které si chtějí opepřit svůj sexuální život někým třetím, byť by to nebyl dobrovolník, tu už pár bylo a jejich úchylku za úchylku vlastně ani nepovažuji. Že se z jedné z obětí vyklube upíro-zombie, to už je riziko, se kterým se musí počítat. Druhá povídka byla prozměnu ulítlá až moc a i když se tenhle nápad musel vylíhnout v totálně chorém mozku, musím ho pochválit. Ovšem zpracování mi až tak nesedlo a uvítal bych ho přímočařejší. Poslední psí příběh měl také něco do sebe a i když mi chvilku trvalo se do něj dostat, závěrečná hudební sekvence mi to plně vynahradila. Celkově 60%.(17.3.2015)

Poutavý filmový plakát splní svou úlohu a naláká lačného a zvídavého diváka dychtícího po rozšíření svých obzorů ... jenže potom - no, to už tady musí posoudit raději každý sám za sebe a své chutě, ´sexualistické´ preference ..... mé hodnocení : House and Home = 3 hvězdičky .. Mutant Tool = 1 hvězdička .. Bitch, se sympatickou hlavní hrdinkou, která si tak dlouho koleduje, až si vykoleduje zaslouženou odměnu = 5 hvězdiček(13.9.2015)

Pseudo soft zvrátenosť. Nevyrovnánosť trojdielov tu bije do očí. A hneď sa začína tým najlepším, ktorá sa pri začiatočnej nevinnej jazde otočí na megazverstvo a svojim sposobom koniec je fakt geniálny. Pri polovici druhým dielom sa to zasekne a spadne to znova do slabšieho priemeru. Pointa je zaujimavá, ale je to neskutočná gýčovina. A posledným diel to znova nadvihne. Koniec je fakt neskutočne silná vec.(29.10.2012)

Povídkové horrorové filmy jsou vesměs fajn, už pro ten žánr a formát. Mám rád i ty tématicky zaměřené či jakýmsi způsobem propojené. Little Deaths, jak už název napovídá, se víceméně točí kolem sexu ve všech třech povídkách. "Více méně" je velmi důležitý výraz. První povídka docela jde, než dojde na pointu. Ta je docela zklamáním a kazí dobře a zajímavě rozjetý (jak zápletkou tak herecky) příběh. Druhá povídka je hrozná nuda. Alespoň ta třetí je dobrý úlet. V tom bizarním smyslu. Fakt psychologicko-fobicky-submisivně-fetišisticky a kdo ví jaký ještě, úlet. Zajímavé je, že ve všech třech povídkách jsou hodně výrazné ženské postavy. Celkově ale stejně šedé a bezbarvé, jako po většinu času obraz toho filmu. Přitom tématicky to nevypadá vůbec špatně. Pokud se k filmu někdy vrátím, pustím si první dvě třetiny první povídky a poslední povídku. 2.5*(28.5.2016)

• - Originální název, v překladu "malá smrt", pochází z francouzského "la petite mort", což je idiom a metafora pro výraz "orgasmus". (Verka13)

• - Režisér a producent Sean Hogan měl na začátku natáčení problémy s některými herci, kteří po přečtení scénáře odmítali zahrát své role. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Anglii v Londýně. (Terva)