poster

Perverzáci

 • Velká Británie

  Little Deaths

 • Austrálie

  Little Deaths

 • Kanada

  Little Deaths

 • USA

  Little Deaths

Horor / Thriller / Mysteriózní / Povídkový

Velká Británie, 2011, 90 min

 • Pilgrimka
  ****

  Zvrácenost. Tohle bych do VB neřekla. Je až šílené, jaké zvrácenosti dokáže člověk vymyslet. Jaké různé myšlenky musely tvůrci hlavou projít než zplodil tohle, tři úchylnozvrácenopoetickosexuální povídky, které "normální" člověk nepříjme a řekne si, že je to jenom nechutné dílo bez hlavy a paty, ale já v tom vidím víc. A u třetí povídky se mi dost líbí skladba u pomsty psychicky narušeného kluka, zneužíváného psychicky narušenou přítelkyní.(26.7.2011)

 • J*A*S*M
  ***

  Svatá prostoto, jaké choré mysli tohle vymyslely? U závěru třetí povídky jsem kvůli své fóbii ze psů málem umřel. Little Deaths je zajímavý žánrový přírůstek, ale s klidným svědomím jej doporučit nemůžu. V podstatě odpovídá stylu a náladě předchozích filmů Simona Rumleyho (Red, White and Blue; The Living and the Dead), což jsem přesně čekal - a tak trochu jsem se toho i bál, neboť to ani zdaleka není má krevní skupina.(23.6.2011)

 • Morholt
  ***

  První povídka mi asi sedla nejvíc a ani mi nepřišla tak moc zvrácená, protože párů, které si chtějí opepřit svůj sexuální život někým třetím, byť by to nebyl dobrovolník, tu už pár bylo a jejich úchylku za úchylku vlastně ani nepovažuji. Že se z jedné z obětí vyklube upíro-zombie, to už je riziko, se kterým se musí počítat. Druhá povídka byla prozměnu ulítlá až moc a i když se tenhle nápad musel vylíhnout v totálně chorém mozku, musím ho pochválit. Ovšem zpracování mi až tak nesedlo a uvítal bych ho přímočařejší. Poslední psí příběh měl také něco do sebe a i když mi chvilku trvalo se do něj dostat, závěrečná hudební sekvence mi to plně vynahradila. Celkově 60%.(17.3.2015)

 • Fr
  ***

  JE TO JEN POTĚŠENÍ, KTERÉ NÁM PÁN POSKYTUJE..... /// Tři hororový povídky, od kterých se očekává, že díky délce půjdou rovnou ,,k věci“. To se nejlíp daří tý první. Dům a domov je jednoduchá, 26 minut trvající černohumorná hříčka. Druhá věc - Stroj na mutanty - ač nejhororovější, mě ,,třetí oko“ nevotevřela, ale během půlhoďky si jistě pár úchylných srdcí získá. Až ta třetí Mrcha naplno uspokojila moje perverzní a zvrácený choutky. Kdo z nás by neměl rád šukání na všechny způsoby? Jen bacha, touha bejt psem se během půlhoďky může stát nakažlivá. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jménem ,,Pána“ si k sobě zvu bezdomovce na večeři . 2.) Někdy si myslím,že jsem pes. 3.) Mám halucinace, ve kterých vidím muže co visí v kleci. 4.) Thx za titule iq.tiqe. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ **(15.7.2011)

 • Šakal
  ****

  Tento snímek doporučuji „podávat nalačno“ a zapíjet něčím ostřejším. Jedincům se slabší náturou by se totiž klidně mohlo stát, že veškerý obsah obědu (resp. večeře) půjde rychle ven a přijde vniveč. A to by byla škoda. Je to taková (britská) večerní chvilka poezie, ovšem nic pro romantické duše. Za to (pro nás „lehké domácí perverzáky a úchyláky“) laskomina. Na romantický večer při svíčkách (popř. první rande) bych přeci jenom volil něco poklidnějšího (nabízí se třeba Texaský masakr…. ). Pokud ovšem již máte s partnerkou (přítelem) „něco málo za sebou“, hrozí stereotyp a nebojíte se experimentů (popř. exkrementů), potom Little Deaths je tou správnou volbou. První povídka: House and Home je pro těžce věřící, kterým není cizí pomoc bližnímu svému, která je následně (po zásluze) stejnou mincí oplacena. Druhá povídka: Mutant Tool bude zajímat především lékaře. Nikoliv však obyčejné obvoďáky, nýbrž skutečné kapacity s vědeckými ambicemi. Na své si přijdou i milovníci nevinných tváří (koní), takže s klidným srdcem bych povídku doporučil i p. J.Váňovi a může přizvat i Tiumena. Třetí povídka: Bitch je jako stvořená pro milovníky domácích přítulných (psích) jazíčků (pardon mazlíčků). Pravdou ovšem zůstává, že bych raději zůstával u snímku Marley&Me. Zde totiž může hrozit jistý návyk (závislost). P.s. páni scénáristé budou zřejmě labužnící a echt úchyláci, takže…..uctivá poklona :o) Přičemž, (jak už zmiňuje uživ. DaViD´82) min pro zdařilé pointy se snímek oplatí shlédnout. Co řící závěrem? Snad… „Bon appétit“ 70%(13.10.2011)

 • - Originální název, v překladu "malá smrt", pochází z francouzského "la petite mort", což je idiom a metafora pro výraz "orgasmus". (Verka13)

 • - Snímek byl v listopadu roku 2011 promítán na Mezinárodním filmovém festivalu v Leedsu jako plná nesestříhaná režisérská verze. (Verka13)

 • - Režisér a producent Sean Hogan měl na začátku natáčení problémy s některými herci, kteří po přečtení scénáře odmítali zahrát své role. (Terva)