BlackBoxTV (TV seriál)

Horor / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2010, 33x5 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Vcelku podarený internetový, hororový seriál s priemernou dĺžkou okolo 5 minút na 1 diel. Hoci skôr než hororový by som povedal mysteriózny, pretože strašidelných / brutálnych príbehov tam je ledva polovica. Sú tu použité mnohé zaujímavé motívy, z ktorých je však pre diváka, ktorý už má v tomto žánri čo to napozerané, väčšina dobre známa a viaceré pointy sú odhadnuteľné až príliš skoro. Technická stránka je fajn, mnohé časti sú značne atmosférické a mám pocit, že sa to postupne slušne rozbieha, občas si tvorcovia trúfnu aj na dlhšiu stopáž. Takže som zvedavý čo sa z toho vyvinie, pokiaľ sa na to nevykašlú.(23.8.2011)

Parádní hororový krátkometrážní webový seriál. Při každém dílu mrazí, po každém dílu vás to nutí trochu přemýšlet. Úžasná atmosféra která vás strhne a na konci s váma flákne o zem. O skvělém zvuku a hudbě nemluvě. Ke sledování každé úterý na http://www.videacesky.cz/tag/blackboxtv Bohužel s přibývajícími díly musím jít s hodnocením dolů. Kvalita je v dalších dílech poměrně hodně kolísavá.(23.6.2011)

Zaujímavé, napínavé, väčšinou skvelá hudba. Tento webový hororový seriál je však značne nevyvážený - po výborných dieloch príde veľké sklamanie. No tie lepšie časti stoja naozaj za to. Do piatich minút dokážu vtesnať skutočne hustú atmosféru a to bez lacných ľakačiek či hektolitrov krvi. V neposlednom rade tešia aj originálne príbehy. EDIT: Po zhliadnutí viacerých dielov znižujem o jednu hviezdu. Niektoré diely výrazne zaostávajú, čím znižujú výsledný dojem. Za tých pár dielov to ale stojí.(5.8.2011)

• Raziel_cz

Sérii pravidelně sleduji na webu VideaČesky.cz a rozhodně nemůžu říct, že stojí za to. Většina dílů totiž nemá ani hlavu ani patu, zbytečně mate diváka a patlá co nejvíc vzájemně nesouvisejících námětů v jeden chabý celek v marné snaze člověka před obrazovkou vyděsit. Nad ostatní se svou kvalitou tyčí akorát Světlo na konci tunelu, které jediné má právo nazývat se hororem a disponuje překvapivou pointou. Jemu tedy věnuji tyto dvě hvězdičky, symbolizující plný počet, jež by si jako samostatná část zasloužilo, celek je ovšem, například v porovnání s takovou Fear Clinic, bída.(13.7.2011)

Skvělý scénář, obdivuji autory v tom, že ještě v dnešní době dokážou vytvořit něco originálního.(10.11.2011)

Nejlepší epizodou je jednoznačně Světlo na konci tunelu, kterou jsem viděl jako první a naprosto mě dostala výborným zpracováním, hudbou i pointou. Škoda, že mě už žádná další takovým způsobem nenadchla - čímž zase nechci říct, že jsou ostatní díly špatné. Některé jsou opravdu povedené, některé už zase o něco méně, ale celkově si myslím, že je to poměrně zdařilý seriál.(25.9.2011)