BlackBoxTV (TV seriál)

Horor / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2010, 33x5 min

Paula Rhodes, Taryn Southern, Bridger Zadina, Michael McGrady, Matthew Currie Holmes, Preston Davis, Laura Wiggins, Sean Michael Afable, Rene Auberjonois, Lisa Marie Summerscales, Zane Holtz, Jon Gries, Pascal Petardi, Ron Wells, Aimee Carrero, Taryn O'Neill, Timothy V. Murphy, Spencer Garrett, Kara Crane, Toby Turner, Lisa Schwartz, Jana Winternitz, Nikki Limo, Justin Giddings, Brea Grant, Azure Parsons, Joey Graceffa, Wendy McColm, Michael Traynor, Joe Nation, Tiffany Brouwer, Jeremy Luke, Iman Crosson, Jessica Lee, Aeriél Miranda, Marianne Bourg, Ben Lemon, Justine Ezarik, Brian T. Finney, Tony E. Valenzuela, Ashley Bank, Bonnie Aarons, Edin Gali, Patrick O'Sullivan, Tayler Buck, Kevin Mangold, Ashton Moio, Helenna Santos, Courtney Scheuerman, Christopher Curry, Jacqueline Mazarella, Skye P. Marshall, Holgie Forrester, Jarrett Sleeper, Rich Ronat, Laura Niemi, Cassandra Bautista, Cody Vaughan, Sean-Ryan Petersen

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

Vcelku podarený internetový, hororový seriál s priemernou dĺžkou okolo 5 minút na 1 diel. Hoci skôr než hororový by som povedal mysteriózny, pretože strašidelných / brutálnych príbehov tam je ledva polovica. Sú tu použité mnohé zaujímavé motívy, z ktorých je však pre diváka, ktorý už má v tomto žánri čo to napozerané, väčšina dobre známa a viaceré pointy sú odhadnuteľné až príliš skoro. Technická stránka je fajn, mnohé časti sú značne atmosférické a mám pocit, že sa to postupne slušne rozbieha, občas si tvorcovia trúfnu aj na dlhšiu stopáž. Takže som zvedavý čo sa z toho vyvinie, pokiaľ sa na to nevykašlú.(23.8.2011)

Parádní hororový krátkometrážní webový seriál. Při každém dílu mrazí, po každém dílu vás to nutí trochu přemýšlet. Úžasná atmosféra která vás strhne a na konci s váma flákne o zem. O skvělém zvuku a hudbě nemluvě. Ke sledování každé úterý na http://www.videacesky.cz/tag/blackboxtv Bohužel s přibývajícími díly musím jít s hodnocením dolů. Kvalita je v dalších dílech poměrně hodně kolísavá.(23.6.2011)

• Raziel_cz

Sérii pravidelně sleduji na webu VideaČesky.cz a rozhodně nemůžu říct, že stojí za to. Většina dílů totiž nemá ani hlavu ani patu, zbytečně mate diváka a patlá co nejvíc vzájemně nesouvisejících námětů v jeden chabý celek v marné snaze člověka před obrazovkou vyděsit. Nad ostatní se svou kvalitou tyčí akorát Světlo na konci tunelu, které jediné má právo nazývat se hororem a disponuje překvapivou pointou. Jemu tedy věnuji tyto dvě hvězdičky, symbolizující plný počet, jež by si jako samostatná část zasloužilo, celek je ovšem, například v porovnání s takovou Fear Clinic, bída.(13.7.2011)

Skvělý scénář, obdivuji autory v tom, že ještě v dnešní době dokážou vytvořit něco originálního.(10.11.2011)

Nejlepší epizodou je jednoznačně Světlo na konci tunelu, kterou jsem viděl jako první a naprosto mě dostala výborným zpracováním, hudbou i pointou. Škoda, že mě už žádná další takovým způsobem nenadchla - čímž zase nechci říct, že jsou ostatní díly špatné. Některé jsou opravdu povedené, některé už zase o něco méně, ale celkově si myslím, že je to poměrně zdařilý seriál.(25.9.2011)