Stéphanie Vasseur (Lorie Pester) má pocit, že všechny její sny se právě naplňují. Je mladá, krásná, cílevědomá a právě získala místo šéfeditorky prestižního módního časopisu. Navíc ji požádal o ruku šarmantní právník Grégoire de Rougemont (Alexandre Varga). Stéphanie své nové zaměstnání získala díky tomu, že lhala o svém původu, a navíc má na severu Francie manžela Alexe (Philippe Bas). Musí se tam tedy nyní vydat, dosáhnout rozvodu a především se postarat o to, aby se pravdu nedozvěděl její nastávající a jeho podezřívavý otec (Alain Delon). (vesper001)

vesper001

Trop jsem byla hlavně já. Vědci vypočetli, že pravděpodobnost vzniku něčeho tak výjimečně pitomého je několik milionů ku jedné. Přesto má toto veledílo filmové dvojče a několik sourozenců. Rozdíl je jen v tom, že Lorie Pester (s blond mikádem) nemá nic z roztomilého diblíkovství Reese Witherspoon a místo šťouravé mamá jejího nastávajícího je tu šťouravý papá. Snoubenec je pochopitelně úchvatně úspěšný a úžasně rozkošný, problémem je utajený manža, dlouho zanedbávaná prímisíma rodinka a nečestně a nesportovně získaný flek v časopise. Je mi záhadou, proč něco tak zbytečného spatřilo světlo světa (snad je to těmi kyselými dešti) a co tam dělá Delon (protentokrát k sežrání asi jako taška grapefruitů). ()