Reklama

Reklama

Dům u vycházejícího slunce

  • Česko Krvavá čest (více)
všechny plakáty
Trailer

Vzali mu jeho odznak. Svou zbraň si nechal. Bývalý policista Ray byl právě propuštěn z vězení. Pokouší se začít nový život a vyhýbat se problémům. Začne pracovat jako šéf bezpečnosti v nočním klubu, který je znám jako ilegální hráčské doupě místní mafie. Během jedné Rayovy služby je podnik vyloupen a při přestřelce je zabit syn majitele. Policie za iniciátora loupežného přepadení označí Raye. Tomu nezbývá nic jiného, než najít skutečného viníka, získat zpět svou čest a očistit své jméno. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (32)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Po Strážcích galaxie mě Dave Bautista hodně zaujal. Nařezanej neskutečně, ve skrytu duše evidentně dobrák a dokonce i docela dobrý herec. Mrknul jsem na jeho filmografii a zaujal mě tenhle kousek. Říkal jsem si, co by ne, když tak to vypnu. Jenže ono to nebylo vůbec tak zlý, jak tu většina diváků tvrdí. Jasně, já třeba uznávám, že si tvůrci plno momentů usnadňovali a běh Dave Bautisty taky není jeho silnou stránkou, spíš mi při tom vypadal jak slepice, ale pořád musím říct, že mě to fakt bavilo.Je to takovej klasickej akčňák devadesátejch let, kde se nic moc akčního neděje, ale stejně mě to pořád baví. ()

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Tak tohle mě mile překvapilo.Čekal jsem klasické béčko,ale myslím si,že to má vcelku úroveň.Když srovnám herecké výkony např. Steve Austina,kterého jsem dnes v jednom filmu viděl a Dave Bautistu tak se moc srovnat ani nedá.Austin mě přijde jak prkenej a pomalu nehne brvou.Přitom Bautista stejně jako Austin nemá za sebou téměř žádnou hereckou průpravu,ale přesto působí přirozeně a dá se s jeho postavou lépe identifikovat.Co se týče tohoto filmu tak je to příběh o bývalém poldovi co nedělal zrovna morální věci a musel jít sedět,když vyleze tak ho zaměstná šéf místního casina,ale jednoho dne se v casinu odehraje ozbrojená loupež a všechny stopy vedou k policistovi Rayovi...Navíc mě překvapil konec filmu a pokládám to buď za nedodělané a nebo odlišné ,přikláním se k druhému.Ještě doplňuji,že dost asi udělal i dobrý dabing.Za mě tedy celkově 75 % a čtyři hvězdy. ()

Reklama

Beastmaster4 odpad!

všechny recenze uživatele

Naprostá debilita postrádající jakékoliv plus. Bezduchá tvrďácká akce tvářící se jako nadupaná rubačka. Jenže do takové podoby filmu chybí opravdu hodně. Hlavní hrdina, působí sice jak vytažený ze hry Gears of War, ale pro film je naprosto nepoužitelný. Bývalý policista Ray, který by měl dle vizáže a děje působit jako ranař, vypadá jak ustrašený králíček, ač nadopovaný steroidy. Scénář je k uzoufání strašnej a divím se, že v dnešní době někdo ještě něco takového pustí do světa. Danny Trejo má na place cca 5 minut a i z toho je vidět, že už by měl raději odejít do filmového důchodu a při té cestě vzít s sebou do předčasného i Davea Bautistu. ()

hrona 

všechny recenze uživatele

Bautista, jako veliký špatně se pohybující opičák. Purcell s vlasama, image a a projevem - úděsnej zloduch, Trejo a jeho dvě minutky byl jediný , který tento až příliš nudný příběh osvěžoval. Béčková záležitost, která ani nepřipomíná akčňáky let dřívějších, jelikož i akce je poskrovnu, za to nepovedených dramatických scén je dostatek. Všechny zajímavé záběry použity v traileru. Zkrátka tuctovka, s ještě tuctovějším, roztahaným koncem. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Nepanikař a nikomu se nic nestane......... Hodně mě zarazila ta úvodní situace. Tolik lidí v cestě a nikdo si nevšimne skupiny lidí, kteří všichni nesou zbraně. Dům U vycházejícího Slunce je "vykřičený" dům, ve kterém se děje spousta nekaloty. Ale vlastně se ten příběh jmenovaného domu skoro netýká. Vše se odehrává venku ve městě. Hlavní hrdina se vydává očistit, své tak již zašpiněné jméno a hledá vraha a skupinu lidí, díky které se to této šlamastiky dostal. Dlouhé záběry ne šedivé město, nevýrazná monotonní hudba a celkem nesympatičtí herci. Ray, kterého hraje Dave Bautista je celkem tuctový, bez grimas a s kamennou tváří. Ten to tedy moc nezachrání. Nadějí byla postava Carlose, kterou si vystřihl švihák se jménem Danny Trejo. Je fešák, nosí křížek na krku a opět ukáže své tělní tetování. Bohužel tato postava nemá ve filmu skoro žádný prostor. Další zklamání. CITÁT - Ty máš odvahu mě vyrušovat??!!........ Průměrný snímek s velmi nepovedeným koncem, který mi připadal umělý a vycucaný z prstu. CITÁT - Přemejšlej............ ()

Galerie (8)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo v Michiganu ve městě Grand Rapids. (Terva)

Reklama

Reklama