Ledový teror (TV film)

Stu Goldberg

Scénografie:

Brian Davie
  • SOLOM.

SyFy přišla po delší době s další monster peckou, kterou tentokrát umístila do zasněžené a štiplavě ledové Arktidy. Vysoké hory a husté lesy jsou pokryté sněhovou nadílkou, led začíná tát (z toho by měl jistě náš president radost) a k tomu se k životu probudí další prehistorický ještěr (jak jinak). Ani tentokrát nepůjde o žádný skvostný klenot, ale další podprůměrné béčko, které naštěstí netrvalo moc dlouho a tak se dá určitě přežít. Naštěstí to tvůrci pojali i trochu akčněji a příznivci trucků si tak také přijdou na své. Samotné monstrum hrůzu svým zjev sice nenažene (vždyť jde o poněkud přerostlejší ještěrku), ale díky jejímu apetitu nám bylo nabídnuto docela dost krvavých záběrů. Ruky, nohy a dokonce i hlavy se párkrát proletí přes obrazovku, ale žádné solidní gore efekty jsem tu bohužel neviděl...(1.4.2012)

• SeBig

Ta romantika tam vážně být nemusela vubec se to do dané situace nehodí. Trucky na ledě ktomu přidejte debilně vytvořenou počítačovou příšeru a 3 hlavní "hrdinové" který vubec neumějí hrát a chovají se jako by tohle prožívali každý den. Soundtrack docela dobrý ale spíš než ze strachu jsem měl husí kůži z grafického provedení a velmi nudného děje. Komu se libil film Varan vs. Kobra a podobné slátaniny tohle se nemuže nechat ujít!(26.3.2012)

• blackrain

Při prvním záběru na ještěra, který vlezl z díry po odstřelu, jsem dostala záchvat smíchu. Ta digitální potvora byla opravdu příšerná. To se fakt nedalo. Pan režisér viděl zřejmě pořádnou zimu asi jenom z rychlíku. Nevšimla jsem si, že by se třeba lidem "kouřilo" od pusy nebo, že by se třeba klepali zimou, vždyť na sobě neměli ani pořádné zimní oblečení. Příště se raději kouknu na dokument Trucky na ledě. Ty jsou daleko zajímavější. Ti řidiči mají opravdu tvrdý chlebíček.(10.5.2012)

Zas tak hrozný to neni čekal sem něco horšího ale jinak pěknej film!Začíná to tim že převážejí zboží nákladákem přes ledovou cestu když dojedou do cíle narazí na příšeru která tam sežrala všechny lidi a oni sou v nebezpečí najdou tam jednoho člověka tak ho vezmou cestou zpět sebou ale příšera jde ponich a tak jí musí uject nakonec se jim to povede ale ona plave pod ledem takže nic neví až je překvapí když vystoupí jednoho člověka zabije a další ujíždějí dál.(6.5.2012)

• cariada

Příšerka se probudila a dostala hlad, Co má asi tak chudák jíst v ledové krajině než lidi.(3.2.2014)

• - Natáčení probíhalo na Britannia Beach v Britské Columbii v Kanadě. (lost815)