Dokonalá skrýš

Dokonalý úkryt

Thriller

USA, 2012, 95 min

• Morholt

To byla ale hovadina. mladej pár najde v novym baráku hromadu heráku a v tu chvíli na ně vletěj Dolph s Hispáncem, kterým nejde ani tak o drogy jako o bosse, co se válí pod podlahou. A tak začne naháněčka barákem plnym zabezpečovacích nástrah, který, alespoň z mýho pohledu, nemaj žádnou logiku. Atmosféra nula, napětí nula, herci to samý, ačkoliv Dolph odevzdal svůj snadart. Navíc se tu všichni bez výjimky chovají jako banda idiotů. Tupá nude. 10%(3.2.2014)

• Tommassi3

"Doběhnu až k plotu !!" - "Zapomnělas na zbraně !! Kulce neutečeš !!" - "Dokážu to !!" Otázka zní, zda může vážně se beroucí monstrstupidita, čehož budiž smutným důkazem třeba i tato replika, která donutí kroutit hlavou i chlápka s obrnou, jdoucí tak daleko za hranice (sebe)parodie, že by tam ani dvoumetrovej Dolphie Lundgren stojící na špičkách nedohlédl, někoho bavit.. Pozitivní odpověď mě docela silně, to naopak v negativním smyslu slova, překvapila, a tak jsem nakonec opravdu rád, že toho scénárista Garry Spinelli - Napadlo mě, jestli ten heroin náhodou nezapůjčil ze svých vlastních zásob, poté co ho stejnou haldu exnul frňákem u psacího stroje !! - už víc vypotit nestihl, protože tohle ukázkově tupé céčko by nespasil ani ten nejšikovnější režisér, ani ta největší hvězda, no, snad už ani voda svěcená, natož venezuelskej hororman, byť v jistém smyslu Dokonalá skrýš za hororovou podívanou jistě platí, Eduardo Rodriguez..(13.1.2014)

• Fr

,,ZLATO, TOHLE JE DŮM, O KTERÉM JSME VŽDYCKY SNILI....“ /// ...po kolikátý už tohle slyším... (takže: po prvý, druhý, třetí....) ,,JE TU TAKOVEJ KLID A TICHO“ (a ten sporák....). David se svojí ženou v cizím pokoji (kecáš, dyť je to pořádnej barák!) vobklíčený dvěma (a teď budu fakt kecat...) mazanejma chlápkama, co maj přístup ke zbraním a granátům (...ne, ten granát fakt bude). A tak nám tady tihle čtyři kreténi hrajou na honěnou (jako že běhaj...) a trumfujou se v kreténismu (a jsou v tom dost dobrý!). Pramení z toho takový to nějaký napětí, ve kterým je mi naprosto jedno, jak to dopadne a přeju všem rychlou smrt a sobě konec filmu. (...ale ještě je tu ten sporák....),,TO SE NÁM TEN VEČER NEPOVEDL....“ (povídej mě vo tom.....nebo radši už nééé). Céčkový běčko o partě čuráků (s partou čuráků) s dialogy (a možná i situacemi), který se vymejšlej přímo na místě a kde Dolfa hraje záporáka (tak to su opravdu zklamanej). Hezky jsem si osvěžil paměť, proč na tohle (už) nečumím.... (jasan, i na ten sporák dojde...) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vždycky jsem chtěl při píchání najít tajnou díru (stačí mi ta ve zdi). 2.) Miluju filmy, který jsou skladištěm dementů. 3.) Thx za titule ,,OverLord“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(31.5.2012)

K tomuto filmu nemám moc co říct. Já ho vidím jako průměrný horor, který jde spíše do thrilleru. Manželský pár, který je ve svém domě napadán dvojicí zabijáků a nakonec to pochopitelně oba vyřeší a přežijí. Potěšila mě přítomnost Lungrena a Seana Farise taky celkem můžu. Ale plytký spád filmu a značná únava udělaly svoje a já to jen tak tak dokoukal. Možná si zkusím dát repete, až nebudu "indisponován" :-) 55%(28.9.2012)

• Jizni Tlapa

Tahle Skrýš není nic extra. Pokud jí dáte šanci, upoutá Vás proflaknutě švédským ksichtem Dolpha, poměrně vymakanou barabiznou a několika dobře povedenými akcemi. Ve výsledku je to pouho pouhý průměr , který urazí jen lehce a sice v podobě několika absurdních situací a přihlouplým příběhem, který je jednodušše uhozeně obyčejný...50%(10.9.2012)

• - Film nesoutěžil na žádném festivalu a byl 11. 5. 2012 uveden do kin jen na požádání jejich majitelů a sponzorů. (Terva)

• - Společně se snímky Transit (2012), Dračí oči (2012), Philly Kid (2012) a El Gringo (2012) patří snímek do tzv. série After Dark, kterou produkuje Joel Silver. (Terva)