Dokonalá skrýš

Dokonalý úkryt

Thriller

USA, 2012, 95 min

• Wacoslav1

Tenhle film mi dlouho unikal byl jsem na nej fakt zvedavej ale vysledkem je bohuzel zklamani rozpocet nebyl nic extra ale i za maly penize se da natocit velky film jenom to chce trochu kreativity no a tady je to bohuzel po vetsinu filmu presne tak jak uz to tu nekdo v komentari zminil ty dva totalne nesympaticky hlavni hrdinove afektovana zenuska a jeji neznicitelnej manzilek se nemuzou dostat ven no a Lundgren a jeho naprosto vypatlanej kumpan se zase pro zmnenu nemuzou dostat dovnitr po pravde receno nehrat v tom Dolphik tak je to uplne zbytecnej film Dolph je sympatak charizma z nej sala na mile daleko ale co je to platny kdyz ta jeho role je napsana uplne na hovno no a to jak ho ta frajerka jednou ranou posle k zemi to sem hodne skripal zubama no ke konci se to trochu zlepsi konecne sem Lundgrena zacal poznavat a muj celkovej dojem to trochu vylepsilo ale i tak i kdyz vitam ze Dolphino jde posledni dobou z filmu do filmu tak nekterym projektum by se mel radsi vyhybat no nic nevadi neni treba byt zbytecne negativni holt neni kazdy den posviceni tak snad to priste dopadne lip(29.12.2012)

• Kosmik 1

Bohužel ničím překvapující film. Dolph je tu neuvěřitelně toporný, avšak na jeho obhajobu musím říct, že někdy i správně odporný, jako pravý záporák. Děj filmu je ovšem prošpikován trapnostmi, nelogičnostmi a tak neuvěřitelnými klišé, že jsem to v podstatě dokoukal jen kvůli Dolphovi. Závěr pak totálně pohřbil už tak špatný film. 40%(15.12.2014)

• verbal

Áda zase jednou dostal honorář v konvertibilní měně, nemusel škemrat v Bulharské směnárně o lepší kurz a dokonce jsem měl dojem, že měl ve filmu i souvislý dialog!!! A tak je docela škoda, že scénář napsal někdo při cucání prstu Mezi ploty, když dopíjel Panicův rum. Jinak je to docela hezký příklad toho, jak jednoduše přinutit diváka, aby se ztotožnil s kladnými hrdiny. Celou dobu jsem si nepřál nic jiného, než aby Dolfi zakroutil té nesympatické krávě krkem, střelil toho geneticky modifikovaného Cruise mezi oči a odjel v žigulíku zpět na Balkán vraždit nějaké ruské žoldáky.(24.5.2012)

• Jizni Tlapa

Tahle Skrýš není nic extra. Pokud jí dáte šanci, upoutá Vás proflaknutě švédským ksichtem Dolpha, poměrně vymakanou barabiznou a několika dobře povedenými akcemi. Ve výsledku je to pouho pouhý průměr , který urazí jen lehce a sice v podobě několika absurdních situací a přihlouplým příběhem, který je jednodušše uhozeně obyčejný...50%(10.9.2012)

• Fr

,,ZLATO, TOHLE JE DŮM, O KTERÉM JSME VŽDYCKY SNILI....“ /// ...po kolikátý už tohle slyším... (takže: po prvý, druhý, třetí....) ,,JE TU TAKOVEJ KLID A TICHO“ (a ten sporák....). David se svojí ženou v cizím pokoji (kecáš, dyť je to pořádnej barák!) vobklíčený dvěma (a teď budu fakt kecat...) mazanejma chlápkama, co maj přístup ke zbraním a granátům (...ne, ten granát fakt bude). A tak nám tady tihle čtyři kreténi hrajou na honěnou (jako že běhaj...) a trumfujou se v kreténismu (a jsou v tom dost dobrý!). Pramení z toho takový to nějaký napětí, ve kterým je mi naprosto jedno, jak to dopadne a přeju všem rychlou smrt a sobě konec filmu. (...ale ještě je tu ten sporák....),,TO SE NÁM TEN VEČER NEPOVEDL....“ (povídej mě vo tom.....nebo radši už nééé). Céčkový běčko o partě čuráků (s partou čuráků) s dialogy (a možná i situacemi), který se vymejšlej přímo na místě a kde Dolfa hraje záporáka (tak to su opravdu zklamanej). Hezky jsem si osvěžil paměť, proč na tohle (už) nečumím.... (jasan, i na ten sporák dojde...) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vždycky jsem chtěl při píchání najít tajnou díru (stačí mi ta ve zdi). 2.) Miluju filmy, který jsou skladištěm dementů. 3.) Thx za titule ,,OverLord“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(31.5.2012)

• - Společně se snímky Transit (2012), Dračí oči (2012), Philly Kid (2012) a El Gringo (2012) patří snímek do tzv. série After Dark, kterou produkuje Joel Silver. (Terva)

• - Film nesoutěžil na žádném festivalu a byl 11. 5. 2012 uveden do kin jen na požádání jejich majitelů a sponzorů. (Terva)