Dokonalá skrýš

Dokonalý úkryt

Thriller

USA, 2012, 95 min

• Kosmik 1

Bohužel ničím překvapující film. Dolph je tu neuvěřitelně toporný, avšak na jeho obhajobu musím říct, že někdy i správně odporný, jako pravý záporák. Děj filmu je ovšem prošpikován trapnostmi, nelogičnostmi a tak neuvěřitelnými klišé, že jsem to v podstatě dokoukal jen kvůli Dolphovi. Závěr pak totálně pohřbil už tak špatný film. 40%(15.12.2014)

• grizly007

To si snad už děláte prdel s tim hodnocením.....nekoukatelná sračka plná nelogičností. Neni to parodie na SÁM DOMA? dva "drsný" dementi se nemohou dostat do baráku a dva pitomci uvnitř zase z baráku. Tedy když už z něj vyběhnou tak se po přestřelce zase vrátí aneb proč běžet od baráku když mohu zase běžet dovnitř že.....TOTÁLNÍ KRÁVOVINA ps: směju se hláškám o tom jak si Dolph svou roli užíval :)))))) ten je rád že si ještě muže něco přivydělat. HAHA ze 74% na 69% díky mému hodnocení.(23.5.2012)

• Figusek

Dokonalá skrýš je dokonalou sračkou a měla přede mnou zůstat dokonale skryta navždy. Chtěl jsem klasický v dnešní době průměrný Dolphův film, ale tohle bylo fakt na blití. Hrozní herci, laciná zápletka, stupidní dialogy... Tu hodinu a půl hrůzy jsem kouskovaně pouštěl snad na pětkrát. Děs! Jak jsem jednou psal, že by Dolph neměl využívat toho, že ho mám rád a dám mu i za hovno něco, tak dnes opravdu né, kámo. 40%(12.12.2014)

• castor

Sám doma střihnuté Fincherovým Úkrytem.. jenže tam dával divák oba palce nahoru, tady musí skřípat zubama!! Přitom Stash House nezačíná vůbec špatně. V rámci rozpočtu našlápnutá kamera a střih, sympatičtí herci, dialogy od lidí z masa a kostí a naťuknutá zápletka ne úplně ze spodního šuplíku. A to se na scéně ještě ani neobjevil Dolph. Když pominu, že bych toho nanicovatého pracháče nejradši přejel tříkolkou, tak jsem se docela těšil. Jenže večer se nepovede jenom tomuhle pářečku, tvůrci ho stihnou zkazit i divákům. Každá pátá scéna překvapí nějakým logickým lapsem, postavy se začínají chovat, jako kdyby se teprve nedávno zvedli z nočníku, a tvůrci to celé jen nesmyslně natahují. Závěr ve stylu „zahraju si na tvýho taťku“ je už úplně mimo mísu. Škoda..(29.9.2012)

• Testament

Tak se podívejme, co nám Dolphík vyvádí...Mňo, hraje hajzlíka, co obklíčil s parťákem dům, plný drog a mladého páru. Karty jsou rozdány a jedeme. Problém numero uno- Dolph je většinu filmu neuvěřitelně mdlý, až běda. Přitom role zabijáka-magora, mu vždycky svědčila (viz. Universální voják). Vyloženě hloupá mi přišla scéna, kdy za dveřmi si "stěžuje", že je už starý. A když ho ta holka poslala jednou ranou k zemi, proboha, ten chlap má skoro dva metry!!!A svaly mu taky nechybí. Hrůza. Nastane ale, hlavně ke konci, pár zajímavých scén, malinko překvapení, takže nakonec jsem to celkem přežil a dno jako Retrograde, nebo Lovec bouřek, to není.(6.6.2012)

• - Společně se snímky Transit (2012), Dračí oči (2012), Philly Kid (2012) a El Gringo (2012) patří snímek do tzv. série After Dark, kterou produkuje Joel Silver. (Terva)

• - Film nesoutěžil na žádném festivalu a byl 11. 5. 2012 uveden do kin jen na požádání jejich majitelů a sponzorů. (Terva)