poster

10 Minutes

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2010, 3 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • swamp
  *

  Agitka ve stylu "běžte volit"?! A tolik fajn herců se jí propůjčilo?! Bléééé..(15.12.2011)

 • ivishka
  ***

  No...mě by v naší republice s prominutím nikdo nedonutil volit.Věřím ,že podobné kecy na vlastence v Americe rozhodně zaberou, ale pochybuji,že by pro mě těch 10 minut snad něco dokázalo změnit.Mrzí mě,že jsem takhle ztratila tři necelé minuty mého života. Předně oceňuji aktivitu herečky Alyssy Milano,která se do podobných akcí a vůbec do dopročinnosti angažuje velice ráda,ale tohle je na mě moc...no moc velké působení na "ovečky"...(13.7.2012)

 • (mOnkey)
  **

  Jděte volit, zabere to jen deset minut, což je čas, který běžně strávíte například při... Rádoby vtipná provoličská agitka, která se snaží přimět nerozhodné občany, aby zvedli své líné zadky od televize a šli vhodit svůj hlas do volební urny. Druhá možnost je, že se jedná o sofistikovaný druh humoru, jehož pointa mi unikla. Jo a ještě jedna trestuhodná věc - není tu Abed!(6.11.2011)

 • boni
  odpad!

  Naprostá idiocie v praxi, jež je signifikací dnešní Ameriky. Kde jsou ty časy, kdy American Dream byl pojem, a kdy a kde se to takhle zvrtlo?(6.11.2018)

 • Phlame
  odpad!

  Dvě a půl minuty jsem investoval do shlédnutí videa, asi minutu mi zabere napsat tento komentář a další vteřinu než tomu dám odpad. Lituju jen jedné z těch tří věcí. Takovýhle videí na téma politika, rasová (ne)snášenlivost, situace v Africe/Asii/Evropě/Austrálii a tedy na těch kontinentech, které Američánci považují za chudé, vyplodí americké celebrity 50x do roka. Konec hlášení. //10%. Mám slabost pro Gillian.//(13.1.2013)

 • koci
  *

  Když tady to video teda je - není to vtipný. Tyhle filmečky bych na csfd nedával, případně jim ve filmografiích je třeba vyhradit vlastní kolonky (jako dokumentární atp.) Protože jich jsou tisíce a až se někdo rozhodne je sem všechny do databáze natřískat... však víte.(5.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace