Kurýr pracující pro místního mafiánského šéfa musí doručit záhadný balíček, zatímco jej pronásleduje skupina neobvyklých gangsterů. (oficiální text distributora)

Lateef

Když se na akční film, který trvá devadesát minut, díváte skoro 8 hodin, protože na každých pět minut stopáže připadá dvacet minut regenerace, tak bude asi něco špatně... mě už tyhle filmy nebaví... Austin je totální neherec a v soubojích vyznává styl ´ulicedó´ - prostě každýmu naloží deset ale naprosto stejných ran pěstí... opravdu inovativní a vůbec ne nudné... Lundgren vypadá a působí unaveně, staře, chce něco předvést, ale spondylózu nezastavíte... souboje vlastně nestojí skoro za nic, choreografii by zde dal dohromady průměrný návštěvník páteční diskotéky, navíc kamera a střih opět dodávají celé scéně ´výživné´ hodnoty. Shahlavi má dobrej záporáckej ksicht, ale to dávno víme, ostatní herci nestojí za řeč. Dějově nulové. Ve spoustě scén, kde se střílí, absolutně nechápu konání zúčastněných postav, míří úplně jinam nebo se prostě nechtějí zastřelit, já fakt nevím. Už si to nepustím nikdy znovu, jedna hvězdička vyjadřuje, že v dnešní době natočit takový film není krok vpřed, ale velkým skok vzad... nechci sledovat nudné, zdlouhavé a absolutně podprůměrné akční filmy, to fakt ne... ()

Jara.Cimrman.jr

Tommy je sympaťák, ale skrývá v sobě několik zvířat. Předně vypadá jako medvídek, ale když bojuje, tak dost připomíná slona v porcelánu a rychlost jeho nasteroidovaných paží je velmi blízká tempu šnečího šampióna. Také je neprůstřelný, ale mě zkrátka víc bavil Němec se svými účelným stylem boje a přípravou vitamínově vydatných koktejlů. Jinak je to však pouze křišťálově průzračná akční blbost, jejíž největší předností je to, že si na nic jiného nehraje. ()

Segrestor

Jsem si říkal, o čem asi tak film bude, když se jmenuje Package. Došlo mi to hned. Nějaká pakáž se totiž marně snaží srazit na kolena Steva Austena, vyhazovače z klubu, který dostal neobvyklý úkol, doručit cosi tajného od jednoho mafiána druhému. A protože je to poslední skaut, opravdu se snaží. Skauti ale byli patrně i tvůrci, neboť se jim podařilo do filmu vtěsnat kýbl takové nudy, že se to chvílemi vleče jako tejden před vejplatou. Je to ku škodě. Mohlo se jednat o velmi vyjímečný snímek, když už nechali proti sobě nastoupit Austina, Lungrena a toho atleta z Yip Mana, Darrena Pohlavního. Snímek potěší místy velmi brutálními a syrovými akčními souboji, ale nabízí i nesourodý styl vyprávění a z toho vznikající lapsy a nudu. Lepší trojka, ať maj děcka radost. ()

George Stobbart

Príjemný, do tmava vyfiltrovaný akčák o mafiánskom kuriérovi (Steve Austin), ktorý dostane na oko jednoduchú doručovaciu prácičku, z ktorej sa však vykľuje boj o holý život. O príbeh tu ale samozrejme moc nejde, takže je vskutku primitívny; na úrovni Direct-2-Video 90. rokov, hoci vo finále divákovi ponúkne aj malý pseudo-zvrat. Austin je v hlavnej úlohe fajn, aj keď to tradične neťahá sám a spoločnosť mu robí Dolph Lundgren, ktorý tu síce nemá priveľa scén; no keď sa objaví, ako zvyčajne si ukradne všetku pozornosť. Jeho úloha je síce záporná, no oproti takým Universal Soldier či Johnny Mnemonic stále pôsobí skôr kladne. Ale bolo to fajn - až na zdĺhavejšiu prvú polovicu a nudné vedľajšie postavy to išlo ako malo; fajn bitky, fajn lokácie, prestrelky a občas nejaký ten vtip či hláška. Škoda, že záverečné zúčtovanie Steve vs. Dolph bolo slabšie a kratšie než by bolo vhodné. ()

sniper18

Je to nadpriemerný akčný film so Stevom Austinom v hlavnej úlohe. Má celkom dobrý príbeh o schopnom vymáhačovi dlhov, ktorý od svojho zamestnávateľa dostane za úlohu doručiť balíček k jednému vplyvnému zločincovi, lenže o ten má záujem aj jeho konkurencia a tak sa vymáhač dostane do problémov s množstvom najatých zabijakov, no balíček chce doručiť za každú cenu. Spracovanie je celkom slušné, film sa síce väčšinu času nesie v takom pomalšom tempe, prakticky až hodinu času som mal pocit, že sa to len rozbieha, ale filmu to prakticky vôbec neškodí, pretože neakčná výplň je na pomery typu filmu až prekvapivo kvalitná. Nie je to ten najpriamočiarejší typ akčného filmu, v ktorom hlavný hrdina čelí jednej organizácií, ale strán je tu viac, pričom každá má vlastné ciele a ani jedna mi nevadila a navyše je tu množstvo dlhších dialógov, z ktorých viaceré dej výraznejšie neposúvajú, ale napriek tomu mi vôbec nevadili, pôsobia prirodzene, takže som sa ani na okamih nenudil a po tej hodine sa to už slušne rozbehne a táto časť sa mi aj z celého filmu páči najviac. Akcie je tu pomerne dosť a som s ňou pomerne spokojný. Súboje sú dobre natočené, konečne je kamera v správnych vzdialenostiach, strihov je ideálne množstvo, takže až na situácie, v ktorých sa snažia zakryť prítomnosť dabléra je to úplne bez problémov, navyše som spokojný aj s výberom prostredí, ale pri súbojoch trochu zamrzí očakávane jednoduchá choreografia, Austin používa prakticky len päste a jeho protivníci okrem nich len pár obyčajných kopov, podobne sú na tom aj prestrelky, ideálne natočené, ale chýbajú lepšie nápady alebo aspoň väčší počet zabitých, navyše to mohlo byť aj o niečo drsnejšie, hlavný hrdina mi miestami pripadal až moc slušný, napríklad protivníka bije rukou, v ktorej drží nôž, ktorý ale nepoužije a ešte pár podobných situácií. Takže celkovo sa na akciu dobre pozerá, žiadne výraznejšie zápory neobsahuje, ale zároveň to nie je nič, na čo by som si spomenul po dlhšej dobe. Ale najlepšia je asi celá situácia pri pokuse o vypočúvanie, ktorá ako jediná obsahuje aspoň jeden slušný chvat, no aj ten má na svojom konte len postava mučiteľky. Herecké obsadenie je na tom dobre, Steve Austin síce nemá na klasikov deväťdesiatych rokov, ktorých pozerávam radšej, ale aj tak je to sympaťák s obstojnou motiváciou, len ako som spomínal, mohol byť o niečo drsnejší, k tomu Dolph Lundgren, ktorý má síce len tri dlhšie sekvencie a v akcii toho moc nepredvedie, ale nemilosrdného zabijaka s psychopatickými sklonmi opäť zahral dobre a bavil ma hlavne v scéne, v ktorej rozpráva o mučení a v priebehu hrá Beethovenova Polnočná sonáta. Ale potešia aj zvyšní záporáci, obzvlášť Darren Shahlavi a ani vedľajšie postavy mi nevadili. Réžia a technická stránka sú na pomery akčných videofilmov výrazne nadpriemerné, už len zaujímavé úvodné titulky napovedali, že toto bude vyššia úroveň to sa aj splnilo. Takže síce vyššie hodnotenie nedávam, na to by som potreboval buď nejakého svojho obľúbenca v hlavnej úlohe, alebo aspoň obsahovo zaujímavejšiu akciu, ale aj tak som dosť spokojný a zo všetkých týchto Austinových videofilmov posledných rokov je tento rozhodne najlepší. 65% () (méně) (více)

castor

Obrovitý Dolph Lundgren stále nevyhodil agenta? Chlapík, který to do protivníků znovu slušně sype, bere, cokoliv mu hodí na stůl. A to je kapku problém. Přitom jsme na tohohle starého vlka s obličejem jako nahrubo otesaným balvanem mohli vzpomínat v úplně jiném světle. ()

Wacoslav1

Tak to tady mame byl sem zvedav na spojeni dvou mych oblibencu do jednoho filmu to jest Dolpha a Stone colda a musim rict ze to urcite nedopadlo zle byt Dolphova postava mne tentokrat az tak nebavila nema buhvijaky prostor a na bitky prakticky rezignuje no aspon ze hlaskuje muci svoje obeti a haze svy typicky pohledy co se souboju tyce Austin nam to vynahradi a jsem rad ze je tu konecne film ve kterym se poradne predvedl byt pravda jeho souboj z Lundgrenem nic moc ale bitka se Shahlavim i par ostatnich fightu je v poho sem tam nejaka prestrelka i kdyz obcas zbytecne vylepsovana radoby cool zpomalenymi zabery ale neni to tak hrozny zkratka lehce nadprumernej beckovej akcnak jak uz sem rekl Dolphino ho spis jenom vysperkovava ale i tak sem spokojenej zatim co Austin to tahne a reze vsechny okolo sebe vic nez solidne takze na prdel si z toho nesednu ale rozhodne sem se nenudil ()

LiVentura

Lundgren už asi nikdy nebude mít kvalitní roli u filmu.. tady jen další výstřel, poměrně slepý, aby na něj diváci nezapomněli..! ()

Shakers

Nie je to najhoršie. Béčko, ktoré ničím moc neprekvapí, ale ako celok funguje celkom dobre. Príbeh aj keď je jednoduchý je celkom dobrý. Package zachraňujú hlavne herci a akcie, ktorých je tu dostatok. Austin sa ukázal ako fajn voľba a namiesto Lundgrena nikoho lepšieho snáď ani vybrať nemohli (scéna s ovocným koktailom nemá chybu). Záverečné finále trochu slabšie čo je škoda, ale inak ma film fajn tempo, akcii je dostatok a naviac aj hudba je celkom dosť dobrá. 55% - 3* ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Akce 7/10/// PLUS: Steve Austin nakopává zadek Dolphu Lundgrenovi a já si říkám proč ne, oba nakopávají zadky dalším skupinkám gangsterů a já si to opět užívám, zápletka je neurážející, akce je rozhodně koukatelná MÍNUS: záporáci se opět zbytečně vykecávají./// Shrnuti: Další střetnutí dvou akčních ikon a opět dívatelná akční málátička/střílečka. Koho tento způsob odpočinku baví, nevadí mu že Lundgren vypadá opravdu staře a netrápí ho jednoduché zápletky, ten si tady přijde na své./// Celkem 67%/// ()

mzss1

Tak konečně jsem to viděl. Dva akční borci Steven Austin a Dolph Lundgren v jednom filmu. Ze začátku připomínám, že akční scény a souboje byly o trochu lepší, respektivě na vyšší úrovni než jiné podobné béčka. Akčních scén nebylo úplně nejvíc ve filmu, ale byl jich dostatek, přestřelky byly dobré a hlavně mě potěšili souboje, které se vyvedly. Neříkám, že byly nejnápaditější, ale byly přehledné, Austin se klasicky, obyčejně pral, schytal dost ran, ale furt bojoval. Krom toho měl celkem dobré hlášky. Co se týče Dolpha Lungrena ve vedlejší a záporné roli, opět mě potěšil, zase si roli užíval, měl dostatek prostoru, abych byl spokojený. První akční scéna s Lundgrenem byla dost dobrá, jak odhodil stůl na útočníky střílící po něm, to byla jasná ukázka, že si tento režisér dával pozor, aby vše bylo natočeno přehledněji, což se víceméně vydařilo. Konečná scéna či souboj Lundgren a Austin - to už bylo obyčejné, bez nápadu, ale ničím nepokažené. Scéna, kdy Lundgren připravuje ovoce do mixéru a mluví na svoji zmučenou obět - to je perfektní scéna, Lundgren opět dokazuje, že umí skvěle hrát. Nebyl úplný maniak jako vždy, něco málo více chybělo, ale v podstatě splnil vše co se od něj očekávalo. Austin, coby hlavní hrdina byl opět skvělý, dokonce lepší než v jeho předchozích filmech, takže si troufám tvrdit, že je tohle nejlepší Austinův film jaký jsem doposud viděl. Příběh to má velmi jednoduchý a konečné rozuzlení dává smysl a zachránilo mé opodstatněné obavy v nedořešenostech příběhu. Film nemůže moc nudit, hned od začátku se jde na věc. Ještě musím pochválit dobře natočenou bouračku, kdy Austin havaroval autem. Záporáci jsou slušní, všichni baví dostatečně. Hudba celkem dobrá, zaujala. Zápory ? Určitě se najdou. Třeba více akce, více dramatičnosti, abych cítil, jak to má Austin těžké bojovat proti nepřátelům, vylepšit tempo filmu, aby se tempo zvyšovalo, nebo střídalo, zde bylo furt stejné, ale velký problém to není. Spíš jde o to, že byl film brán dost lehkovážně, vše Austinovi vycházelo až moc snadně a chtělo by to ve filmu vylepšit spoustu věcí. I nějaká honička auty mi docela chyběla. Ale nevadí. Ještě přidat více hlášek k Lundgrenovi, měl jich méně. Ale celkově byl snímek uvěřitelný, každá postava měla svůj prostor, dalo se hrát i na nepředvídatelnost. Takže ve výsledku jsem spokojen, dalo se z toho vytěžit více, ale i tak se jedná o vysoký nadprůměr, takže 4 hvězdičky jsou teda na místě. Celkově hodnotím na zasloužených 78% = **** ()

mil@n.fanatik

Mám rád akční filmy, taktéž Steva Austrina, ale v tomhle případě víc než 2* dát nemůžu. Což o to, akčních bitek bylo spoustu, ale přišlo mi to celkově s prominutím béčkové, chaotické, jednoduché, bez nápadu a nějak mě to nenadchlo a nepřesvědčilo, tak proto "jen" 2* ()

Yoshitsune

Panebože !!! To sem si zase takhle naběhl, jako béčkový filmy, mi nevadí a rád si je pustím, ale tohle bylo die Kacke !! Jako Austin je totálně mimo co by hlavní hrdina, nic nechápe, o ničem neví a ničemu nerozumí, až ke konci jako že pochopí, ale i tak je mu to buřt. Austina má těžkej nezájem, tady podávat jakýkoliv výkon, takže se po celou dobu filmu tváří stejně a jako že teda hraje. Lundgren něco plánuje a ostatní bossové něco plánují na něj, Lundgren to však všechno prokoukne a tak to všechno vyřeší a pak nám vysvětlí jak udělat zdravý a výživný džus. A aby film měl fakt pecku, tak tam nějaká šílená ženská, zabije svého parťáka aby Austinovi ukázali, že oni sou fakt tvrdýýýýý !!! Shahlavi ten mi přišel z těch všech nejvíc v pohodě, snaží se a ta bitka s ním, byl vrchol filmu. Je to škoda on Shahlavi by úplně s přehledem dal hlavní roli, byl a je sympaťák rvát se uměl, takže s ním je to velká škoda. Austin se prát možná umí, ale je pomalej a maximálně se hodí na roli velké gorily co blbě čumí a pak ho někdo sejme, na víc nemá. Ta Hudba tam nebyla špatná, ale totálně se nehodila do konceptu filmu. Takže těžký průser na všech frontách, se sice nekoná, ale dobrá hudba a jeden dobrej herec, který je tam cirka deset minu, to nezachrání. ()

SeBig

Opět jsem přemýšlel jestli tři nebo čtyři hvězdy dát, ale ono to nebylo vůbec špatné.. příběh sice předvídatelný a klišé jak svině, ale tyhle akčnáky typu: vypnout mozek a čumet.. mám rád. Docela dobré fighty a nabitá hudba.. přestřelky to samý akorát mě docela sralo u Lundgrena když se rval tak bylo jasně vidět z nějakých uhlu pohledu že se jedná o kaskadéra to by si všiml snad každý to chtelo víc promakat a taky se tam tvářil jako když sere, ale bylo do hodne dobrý čtyři hvezdy s odřenýma očima. ,Jenom škoda že to mělo málo hlášek. ,,Tahle hra nemá pravidla" ()

Chrustyn

Akčňák s Lundgrenem a Austinem ... tzn. komentář netřeba. Ale pokud přeci, tak se nejedná o vyloženou blbost, ale žádná z akčních scén, nemá čím zaujmout...o hercích nemluvě. ()

virus10

Po hodně dlouhé době konečně koukatelné akční béčko, takže trošku nadhodnotím. Austina prostě stále moc nemusím, ale Lundgren, ač je na něm vidět stáří, je prostě fakt, že mu nejvíce sedí role pošahanců. To nikdy nemůže v akčním filmu vyhrát záporák?? Vždyť o tolik nešlo. ()

SOLOM.

Je to dobré leda tak na takové to „domácí žvýkání…“. Křupky v jedné ruce, lahváč v té druhé, vypnout mozek a jen tak si užívat béčkový akční kousek, ve kterém se většina postav chová jako absolutní kreténi, ale najde se tu i několik slušných scén a bojových choreografií. Drsný zabiják Dolph Lundgren a na konci dopadne jak kokot, bandička krutopřísných zabijáků v čele s mistrem leč fetkou Darrenem Shahlavim – který už to má ve skutečnosti „za sebou“ a ultra drsným plešounem Austinem – co sejme borce jednou ranou hlavou…Jako zasmál jsem se, no a úplná kokotina to taky není…50% ()

janytips

moc nic k vidění. Myslím, že jsme se bez tohoto filmu klidně mohli obejít. Neurazí, nenadchne. Jedna je málo, tři je moc, takže 2 :D ()

GeusX

Akční průměrňák z průměrňákova na který zapomenete dřív než skončí titulky. Tři hvězdy s přimhouřenýma oběma očima. ()