Po zhlédnutí úvodních 6ti dílů: velmi pěkně udělaný seriál o nepovedeném drogovém obchodu, krásné scenérie Chile, slušný rozpočet, hodně akční, místy trochu překombinované.(3.1.2012)

Zlákán zejména skvělým hodnocením na IMBd jsem očekával mnohem víc. Děj obsahuje prakticky nepřetržitou šňůru honiček, stříleček bez hlubšího ukotvení. Pletou se postavy, jména, motivace, spoustu času a pozornosti člověk při sledování ztrácí přemýšlením, o kom se právě mluví a ke komu tak asi právě patří...(12.4.2013)

Pěkný akční seriál s nedostatky aneb Jak nalákat turisty do Chile. 1) Hraní si na duchovno sluší zasněženým Andám, ale ne zločineckému gangu. 2) Pořád se něco děje, zrada střídá zradu, ovšem divák se v množství postav příliš neorientuje. Přestřelky jsou pak zcela nepřehledné, občas není jasné, kdo střílí na koho a proč vlastně. 3) Rád se ztotožňuji s hrdiny, ale glorifikace zločinců mi nesedí. Nechci být divákem, který brečí při pohledu na trpícího a posléze umírajícího gangstera. 4) Dva poslední díly 2. řady jsou neobyčejně nudné. Postavy navíc se začaly chovat zcela dementně. 5) Zaujali mě 36letý štíhlounký Néstor Cantillana (syn šéfa gangu Ferragutů Vicente) a 33letý Benjamin Vicuna (policista v utajení Parraguez). Roli mimořádně odpudivého schopného vraha Morena přesvědčivě ztvárnil velmi oblíbený chilský komediální herec 49letý Luis Gnecco, známý z lokální verze seriálu The Office. Věk herců se vztahuje k roku 2011. 6) Podle vyjádření Néstora Casntillany se třetí řada připravuje. 7) Druhá řada je o něco slabší, než první, ale zatím hodnocení ponechávám.(17.7.2015)

• omega_SK

Prva seria este ako-tak, ale druha to je uz klasicka juhoamericka telenovelovita sračka!!!(8.4.2016)

Velmi dobrý seriál. Krásná scenérie Chile. Napínavý příběh o nezdařené drogové operaci.(14.8.2015)