V roli Mony Lisy

Playing Mona Lisa

V úlohe Mony Lízy

Komedie

USA, 2000, 97 min

Dobrá zábava, ktorú pozdvyhuje reálna klavírna hra nesmierne talentovanej Alici Witt + niekoľko veľmi vydarených house párty scén, ako napríklad so spoločenskou horu Scrabble alebo zážitky rodičov zapríčinené natuningovanými hubamy :D(3.8.2009)

Tak tento film mi přímo učaroval, jde o to, že to není typická nacukrovaná komedie, všechno je tak nějak... REÁLNÉ... Je to první film u kterého mi vůůůbec nevadí, že má otevřený konec... dokonce by mě snad i mrzelo kdyby to skončilo nějakým nahraným happyendem... zápletka je jednoduchá, ale o to lepší :) No zajímavý, výborný, srandovní, smutný, opravdový film, víc nevím co říct... :)(29.7.2009)

• Tommassi3

"Po citové stránce jsem stálá !! Jen ne po té fyzické.. Jako když ti chybí vitamíny.." ;)(20.11.2015)

Clara a její kamarádi i rodiče jsou naprosto uvěřitelní a reální a narozdíl od většiny romantických, ženských, zamilovaných - nebo jak tento druh filmů nazvat - spektáklů můžete uvěřit, že Goldsteinovi nejsou vymyšlení a někde ve Frisku žije rodina, která má podobné radosti a starosti jako Vy. Clara se pokouší zapomenout na zrádného bývalého pomocí čokolády, alkoholu, lehkých drog a balení kluků na večírcích své protřelé přítelkyně ("víš proč chtěj všichni Monu Lízu? Protože nikdo neví, jestli se směje, posmívá, šklebí nebo nudí - a to vzrušuje. Hraj Monu Lízu a budeš mít každého, na koho si ukážeš!"). Táta Goldstein řeší krizi středního věku vypálením své kanceláře, maminka experimentuje s tradiční židovskou kuchyní s nevalným výsledkem, babička do všeho remcá a Clařina starší sestra si připadá jako jediný normální člověk, který chce normální svatbu.... Chvílkemi se smějete a chvílemi je Vám do breku - prostě život! Tenhle fil DOPORUČUJU!!!(30.7.2009)