Čas hrdinů

Age of Heroes

Válečný / Akční / Dobrodružný / Thriller

Velká Británie, 2011, 90 min

• Tylos

Po všech stránkách plochý film...vše už tu někdy bylo, vše už se někdy odehrálo, vše už bylo lépe vyprávěno, ani mi nevadil nízký rozpočet, o to hezčí záběry na těch pár míst mohlo být nalezeno....Nicméně za shlédnutí tento film nestojí...Konec film má....jen to rozloučení se Seanem Beanem mohlo být důstojnější....a to že se mu narodila dcera?????(1.10.2014)

• borohub

Příliš mě tento snímek nezaujal, téměř žádná akce, ani jedna z postav mě nějak výrazně nepřirostla k srdci, děj byl slabý. No prostě film na který si za pár dní ani nevzpomenu, bohužel.. O Commandos toho moc natočeno není, má to velký potenciál, který zůstal nevyužit. 45%(27.12.2016)

Film Age of Heroes jse mi líbil. Taky mi to připomněl film Tucet Špinavců. Danny Dyer hrál jako vždy výborně. Bitky tak nebyli špatný, ale mohlo jich tam být víc. A film mohl být trochu delší. A dávám mínus za ten konec, taky mi to připadalo utnutý. Dávám celkově za film a herecké výkony 80%.(8.7.2011)

Beru to jako návrat k původním válečným snímkům, jakési retro, doplněné o perfektně doladěné kostýmy a výzbroj, nehledejme nějaký akčňák typu zachraňte vojína rayana... Jde o jakousi formu "komorního" příběhu, nenáročného, ale velmi zajímavého z hlediska obsahu. S nostalgií jsem si zavzpomínal na filmy z dětství o 2 sv. válce. Velmi slušné!(15.7.2011)

Dle mého dost podhodnocený film, který však trpí nedostatkem peněz, což je často vidět na zpracování. Jinak se jedná o příjemný akční počin, vynikající především první půlkou a i když ke konci znatelně ztrácí dech, stále považuje Age of Heroes za jeden z výrazně kvalitních akčních počinů tohoto roku. Víc peněz a méně kýčovitý závěr by filmu zajistil fullhaus, takhle "jen" 8/10(19.7.2011)

• Jops

Strasnej film... Od zacatku jsem si nebyl jisty zda si ze me delaj srandu, nebo to je mysleno vazne. No, bylo to mysleno vazne. Mne to pripadalo, jak kdyz to psal 12ti lety scenarista, ktery zkoukl par filmu o specialnich jednotkach a zasadil to do WWII. A nejhorsi na tom vsem je, ze ten rozpocet fakt musel byt zalostne nizky, protoze to na me koukalo z kazdeho rohu :))) A nektere sceny mi prisly naprosto uchylne, jako napriklad utek z vezeni. Trapnost. Vycvikovy tabor, trapnej, let letadlem, jeden velkej omyl, no proste des.(31.7.2011)

• gustaw

Abych tak řekl, celý film vypadá jako kdyby z psychiatrie utekli nejen herci ale bohužel i čeští dabéři. a proto se ptám: CO TO SAKRA BYLO???(19.10.2011)

• Ecthelion

Směšné dialogy, předvídatelný děj, nedotažený konec, efekt výbuchu věže (kdejaký obyčejný grafik by to zvládl lépe) atd. Dalo by se najít mnoho mínusů. Naopak najít plus je docela problém, snad jen Sean Bean, téma. Dál už asi nic. Víc než 2 hvězdy nedám, dal bych 1,5, ale nejde to škoda. 30%(8.11.2011)

Na jednu stranu pěkná podívaná z válečného prostředí, ale s hodně velkým ALE!!! Comandos bych jim niky neříkal, když sem viděl jejich fyzičku. Dále, proč na sobě měli ty na míle viditelný "zelený" hadry? To nevěděli nic o maskování? A ta jejich taktika... němci proti nim běží přes nekrytý území a místo, aby je všechny s tu chvíli postříleli, tak se schovávaj a nic netrefí. A ten závěr.... Kde skončil major? Zajmutej? Mrtvej? Jinak útěk z vězení výbornej, ale vydrželo by to Bobovi asi tak 10 minut, pak by ho někdo zastřelil. Pěkný, ale hodně nedokonalý a nedotažený... Kdyby se na to někdo pořádně podíval, mohlo to být mnohem lepší.... Celkové hodnocení: 5/10(16.11.2011)

• JerryPilsen

Škoda,tři čtvrtiny to vypadalo na slušný film.Závěr ale vše srazil z výšin.Nelogicky se chovající postavy,hlavně Němci,a chaotický střih rozmázli konec do vytracena.Přestřelky nesmyslné,většina idiotů neuměla nic lepšího,než naběhnout doporostřed prostranství a nechat se odbouchnout.(28.5.2012)

• Dexter94

Opravdu jsem čekal více ... mizerné herecké výkony a i když jsem nečekal vojenské základny gigantických rozměrů tak mě ten srub s radiostanicemi přinejmenším překvapil ... působilo to na mě jako jasný nízkorozpočťák - nemůžu si pomoct. Konec opravdu rozporuplný. Rozhodně nedoporučuji Za Norskou krajinu to má ode mě 20%.(8.12.2013)

• kolemjdouc

tvůrci měli dobrý záměr ale nějak se jim nepovedl.Herců poskrovnu - asi kdo měl zrovna volno ?Silné hlášky ale skutek utek.Zbytečně dlouhé záběry.Měla jsem dojem že vlastně tvůrci ani nevědí jak s tématem naložit. Zjišťuji že filmy natáčené o válce několik desetiletí po válce jsou bez šťávy.Kniha je podstatně výživnější.Nic moc zážitek.(23.7.2015)

Snímek jsem viděl náhodou, když běžel v televizi... Musím říct, že mě téma zaujalo a i lehké napětí. Navíc Beana mám rád. Děj filmu není dokonalý a i trochu chybí větší propracování postav, ale není to špatné. Už to, že se jedná o skutečný příběh. Co mě mrzí, je trochu "nedotažený konec". Čekal jsem ještě nějaké dovyprávění, záběry ze zázemí v Anglii, na manželku Beana nebo něco takového. Co se mi tedy líbilo nejvíce je ten příběh, který opět ukazuje, jak hnusná to byla válka a kolik lidí muselo zemřít kvůli "ničemu".(6.12.2015)

• stihac10

Nuda, špatná kamera, bez konce. 4/10(30.5.2019)

1 2 3 4 5 6 následující >>