The Kane Files: Life of Trial

Jason Livesay

David M. Wulf

Kostýmy:

Anne Rose

,,DOUFÁM ŽE VÍŠ, ŽE TO PRO TEBE SKONČÍ ŠPATNĚ“..... /// Lace je důvěryhodnej policajt a teď leží vedle silnice dost ,,rozmrdanej“. Prsty (a nohy) v tom má Scott, kterej zdrhá z vězení. Jestli je vám tohle jasný, tak teď se můžeme vydat po stopách beznohejch proti proudu času a začít pomocí jednotlivejch ,,střepů“ skládat příběh. .... Herci, které už jsem někde viděl (i takový, který už doufám neuvidím) - naštěstí D.Fuller je celkem v pohodě. Taky ta skládačka je celkem povedená. Vobčas něco votravuje - třeba padouši jsou hlupáci s IQ Tykve (IQ Tiqe promine...), ale rejža nezkurvil pořadí puzzlíků a taky to celkem utíká, + nějaký ty auta, těla, bordel – zavřu oko, dávám 3*. Co by jste taky od tohodle díla měli čekat!? (Dědečka z ruský pohádky? Tak to mazejte jinam!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem tak nějak s prachama v prdeli a můj syn potřebuje nový srdce. 2.) Jsem závislej na puzzlíkách a žádný nejsou po ruce. 3.) Thx za titule ,,Minika3“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(8.7.2011)

• sochoking

Je to veľmi dobre pozerateľné, ale už som nemohol vystáť tých kopec blbostí, ktorými je tento film preplnený. V nemocnici sa strieľa na plné gule, ale nikde nikto, žiaden zhon, žiadna panika! Chlapík ( Kane) vo väzení mu ( tomu druhému ) pritankuje takú šupu, že masaker ( a to ešte z rozbehu! ) , ale nikde ani kvapka krvi na podlahe. Ale šak to nič, to by som v pohode prehliadol, ale ten casting sa fuckt nedal. Tí starci vypadali, akoby mali každú chvíľu skapať a hlavne ten ef bí aj agent. Ten tam hádzal také chsichty, že som mal chuť skočiť do deja a jednu mu tam pritankovať! Ja mám rád filmy s pomerne neznámymi hercami a spočiatku sa toto naozaj dalo a vyzeralo to i sľubne, ale nakoniec sa z toho vykľula ( pre mňa ) béčková tuposť.(9.7.2011)

• RyanRainheart

Snímek sice začíná poněkud neobvykle, a to tak, že se postupně divák doví, proč hlavní hrdina jedná zrovna tak, jinak ale nenabízí nic nového a patří spíše k tomu průměrnému. Plusem pro mě byl sympatický představitel Scotta Kane, docela ucházející hudební doprovod a pár akčních scén.(11.9.2011)