• loveless

Tenhle typ "modelek" se mi nelíbí, ale to je zas jen můj subjektivní názor. Freddie Prinze Jr. se mi líbí, ale snad vše co jsem s ním viděla byla strašná slátanina a jeho role byla trapná (chudák). Tohle je další slátanina se spoustou chyb, ze které jsem chvílema šílela a opravdu se nesmála ani nerozplývala nad pochybnou romantikou.(3.2.2013)

mám pocit, že som to už niekde videla, ale zabávala som sa na tom kráľovsky. uletené modelky. neodolateľný tajný agent s nevychovaným psom. trochu zakríknutá reštaurátorka s neposlušnými kolenami. a bombastické odhalenie. ako akčný film to neobstojí. ako detektívka tiež nie. ale romantická komédia je to úžasná.(20.1.2006)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// *film JE s malou krimi zápletkou, JE s překvapivě vtipným fekálním humorem *film NENÍ úplně normální, NENÍ o psovi/// Zábavné a dobré. Tedy spíše překvapivě, protože od herců jsem moc nečekal. Tahle komedie je hodně střeštěná a má spoustu střeštěných scén. Nahádou jsem se u nich dost dobře bavil, takže proč hodnotit tento film špatně? Mě pobavil./// Celkem 74%///(13.1.2008)

• Berry0153

Začáteční zápletka si mi víc než líbila (ani nevím proč, když je to dneska pomalu klišé), přesto jsem od toho očekávala něco víc, než co přišlo po deseti minutách - nevkusně zamíchaná vražda do fekální pubertální slaďárny...prostě jsem si nakonec připadala, jak poslintaná tím psem, co ho Jim neustále venčil....a přitom je Freddie Prinze takový sympaťák...30%(21.7.2010)

• Renton

Scénář: Ron Burch, David Kidd .. Teď už vím, že film Freaky Friday byl ve filmotéce Mark Waterse spíše jen excelentní záchvěv než standard. Navíc byl výborně napsán! To ovšem neplatí o tomto snímku, který vsází na fekální humor, černohumornou avšak nefunkční zápletku a jako malou náplast také plejádu hezkých hereček, kde Monica Potter bezpečně všechny přezáří svojí krásou i herectvím.(12.3.2007)

• - Tizianův obraz, který začíná Amanda restaurovat, se jmenuje Bacchanálie a visí v madridském Pradu. (Jezinka)