Melba jednoho dne přistihne svého manžela Flinta při nevěře s jinou ženou a díky tomu se rozhodne dát sbohem svému patnáctiletému manželství a odjede do města rozhodnuta řádně oslavit svoji svobodu. V místním baru potkává tři sympatické mladíky z Las Vegas, kteří sem zabloudili úplnou náhodou díky píchnuté pneumatice u auta. Toto setkání je zajímavé vzhledem k tomu, že karetní věštba Melbě předpověděla, že potká tři krále. Setkání je pro všechny zúčastněné osudové. Trent, Joel a Brad jedou do Vegas, aby vyhráli nějaké peníze, a to hlavně na nájem, na kterém dluží 3 000 dolarů. Netuší ale, že Melba je jejich dáma Štěstěny, a snad proto se s ní rozloučí a pokračují v cestě, Melba se však druhý den vydá za nimi. Tu ale začne hledat její manžel, protože Melba se stala výherkyní jednoho milionu dolarů a pokud je nepřevezme do 72 hodin, peníze propadnou druhému výherci v pořadí, a to on nehodlá dopustit. (freddy)

freddy

Další z filmů s mým velmi oblíbeným hercem Freddiem Prinzem Jr. Nejedná se však o romantickou komedii, ale spíše o normální komedii s prvky dramatu. Každopádně nás tento snímek přivádí do Las Vegas, do města her a zábavy, a to tenhle snímek dost ozvláštňuje. Pokud bych měl něco tomuto snímku vytknout, tak je to pomalý a nudný začátek. Ale potom se to rozjelo a já se do toho zakoukal a byl jsem zvědavý, jak vše dopadne. Ale chvílemi jsem měl pocit, jakoby ten film ani žádnou zápletku neměl, že jde tvůrcům jen o propagaci Las Vegas. Ale můj celkový dojem z tohoto filmu je průměrný, a proto také průměrně hodnotím třemi hvězdičkami. Celkově to bylo koukatelné a délka filmu (něco pod hodinu a půl) byla tak akorát. ()