Reklama

Reklama

Manželé Roger a Carolyn Perronovi se se svými pěti dcerami přestěhují do zchátralého domu na statku v Harrisville na Rhode Islandu. Jejich pes ale odmítá do domu vstoupit. Už během první noci se ale začínají dít paranormální události. Ozývají se zvláštní zvuky, v určitý čas se zastaví všechny hodiny, obrazy padají samy od sebe a všichni mají pocit, že v místnosti s nimi někdo je. Jedna z dcer má noční můry, ve kterých se setkává s děsivým démonem, který jí říká, že chce, aby její rodina zemřela. Na statek přijíždějí vyšetřovatelé paranormálních jevů Ed a Lorraine Warrenovi. To, co se Warrenovým jeví jako banalita, se brzy stává nejtěžším a nejhrůznějším případem jejich kariéry. Podaří se jim pomoct rodině ovládané hrůzostrašnými silami? (TV Nova)

(více)

Diskuze

osmelik151

osmelik151 (hodnocení, recenze)

Normálne nenájdeš na uložto ani jedne súbor s dabingom. Iba jeden a aj ten iba s Titulkami

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Kobain

Já nic nepřekroutil :-D sám jsi řekl ''Vetřelce'' to totiž může také být množné číslo od Vetřelců a ne jenom od Vetřelce jako jedince :-D

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Kobain

Tak to tě ale potom baví něco co nemá s Hororem nic společného když se u toho nebojíš, tak jako legendární nehororová série saw, a bavil jsem se o ''Vetřelcích'' Aliens opravdu ne o prvním Vetřelci/Alien ten samozřejmě Horor je.

na příspěvěk reagoval Kobain

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Třeba na to koukám že mě horory baví? Nemusí to být tím že se chci bát, když si dám pivo, tak se taky nechci hned ožrat.....

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Kobain

Tohle Horor je a na 100000% a za tím si budu stát a nenechám tě špinit něco co si to absolutně nezaslouží, pokud chceš běž tvrdit o Critters Vetřelcích a i těch Slimácích že to horor není to mi absolutně vadit nebude, protože například Aliens má s hororem jenom opravdu málo společného, je to řekl bych hlavně skvělá akce s prvky hororu. Ale tady prostě netvrď že tenhle úžasný film The Conjuring není horor prosím tě, protože s takovým tvrzením jdi s prominutím do hajzlu.

na příspěvěk reagoval Kobain, Kobain

Uživatel BloodyBeast smazal svůj příspěvek.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Kobain

V tom případě nechápu proč ztrácíš svůj čas se sledováním hororů u kterých se nebojíš, protože jak si řekl ''Mě naši nechali koukat už snad od pěti let na Vetřelce, starej film Slimáci, Critters.... tak to na mě mělo vliv že se ničeho nebojím. Ani černejch s kudlou v ruce někde ve špinavý Praze'' tím pádem neztrácej čas i zde v diskuzi o pro tebe nehororech.

na příspěvěk reagoval Kobain

Robiiik

Robiiik (hodnocení, recenze)

Abes

Tohle konkrétně je jediný moment, ktery jsem si odnesl z filmu i já. Působivá věc. No, pak i ta scéna s prádelní šňůrou a prostěradlem nebyla marná. Ale mohla být taky natočená líp.

Abes

Abes (hodnocení, recenze)

Robiiik: Ále, akorát si nevypínám sledování diskuzí, pak Pazuzu občas někde problikne. Na Conjuring ale byla jedna supr vec, a to jak duchové tahali dětem za končetiny, kdykoli si dám šlofíka a dostaví se škubnutí svalů, pád ve snu nebo co to je, vzpomenu si na tenhle film.

na příspěvěk reagoval Robiiik

Abes

Abes (hodnocení, recenze)

Mě naši nechali koukat na Bláznivé střely snad od pěti takže se dnes už skoro ničemu nesměju.

na příspěvěk reagoval Kobain, Robiiik

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

Mě naši nechali koukat už snad od pěti let na Vetřelce, starej film Slimáci, Critters.... tak to na mě mělo vliv že se ničeho nebojím. Ani černejch s kudlou v ruce někde ve špinavý Praze

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Kobain

No tak na každého působí zřejmě jinak, protože strašidelné scény tam určitě jsou, o tom bych si nedovolil pochybovat.

na příspěvěk reagoval Kobain

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Nejlepší film v tomhle žánru. Dokonalá stylizace prostředí a doby ve které se film odehrává společně s dech beroucí atmosférou. Co více si přát od podobného filmu jako tenhle ? řekl bych že nic víc než tohle.

na příspěvěk reagoval Kobain

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Žena v černém 2 sice taky není strašidelná ale pořád je to průměrný horor který baví víc než tohle

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

metal

a čeho jsi se tam přesně bál? že bych si to znovu pustil a zkusil zjistit co je na tom vlastně strašidelnýho.

metal

metal (hodnocení, recenze)

Šokující že je to podle skutečné události,nechtěl bych to zažít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bál jsem se jen u filmu na tož tak na vlastní kůži.

na příspěvěk reagoval Kobain

Související novinky

HBO Max se mění

HBO Max se mění

12.04.2023

Sbohem HBO Max, seznamte se s Max. Šéf Warner Bros. Discovery David Zaslav si protlačil svoji a streamovací služba HBO Max, jež se v květnu spojí ještě s obsahem právě Discovery+, ponese v Americe od… (více)

Hororoví mistři spojí síly

Hororoví mistři spojí síly

19.11.2022

Když se ve filmovém byznysu řekne fúze, většinou z toho nepramení moc dobré zprávy, viz studio Warner Bros. Discovery. Ta následující by ale přece jen mohla být výjimkou. Produkční společnosti Jasona… (více)

Deváté Rychle a zběsile trhá rekordy

Deváté Rychle a zběsile trhá rekordy

28.06.2021

Vin Diesel a jeho gang dorazili do amerických kin zhruba měsíc po čínské premiéře, a nutno říct, že tak učinili s velkou parádou. Okamžitě totiž stanovili nový pandemický rekord, kdy za první víkend… (více)

Páté Insidious zná režiséra

Páté Insidious zná režiséra

29.10.2020

Protože hororových zpráv v období Halloweenu není nikdy dost, přichází i jedna pro fanoušky duchařských filmů. Studio Blumhouse dnes oznámilo, kdo bude režírovat pátý snímek v sérii Insidious. A… (více)

Reklama

Reklama