groower777

*****asi toľko k filmu,niet viac čo dodať,treba-vidieť.... James Wan a výborná práca kameramanov, len tak ďalej!!!....No.1 ()

Grahamea

Ten retro nádych poteší snáď každého fanúšika klasickej duchariny a kultových počinov zo 70. rokov, nehovoriac o tom, že značne podtrhuje atmosféru. Strašidlá sú strašidelné a tvorcovia pochopili, že celková atmosféra a nie primitívne lakačky nám spôsobujú zimomriavky. Sympatické herecké obsadenie a jednoduchý dej, v ktorom sa nik nestratí tomuto filmu a celkovo tomuto žánru svedčia. ()

ciapok

Dopozeral som to do konca, tu by už kľudne mohol skončiť komentár k veľmi ťažko skúšanému žánru - hororu. Dve sympatické herečky, ktoré sú jednoznačne "iné" zrejme boli spokojné, že vzali tieto role. 4* nemôžem dať, sorry, pretože je to až príliš klišé zaťažená téma, no tie tri sú poctivo zarobené a ja som sa fakt aj bál :) ()

goodridge

Dávno som nevidel taký horor pri ktorom som si do krvi obhrýzal nechty. A to som veľkým fanúšikom tohoto žánru. Ľakačky fungujú vynikajúco, pointa je síce tuctová, ale potenciál je z neho maximálne vyždímaný. Najlepší horor roku 2013 jednoznačne. ()

LB16

Mrtě dobrý!!! :D Ještě teď jsem po***ná! :D Konečně pořádný HOROR!!! Lekačky jak mají být! Za mě 5* - 100% ()

Gattolino

Docela dobrá kompilace asi sta různých strašidelňáků, všechno už tak trochu někde bylo. Ale vcelku dost dobré, výborná Vera Farmiga i Lili Taylor (za připomenutí stojí Zámek hrůzy, kde exceluje v roli Eleanor). Je ovšem fakt, že se to rychle zapomene a dodatečný efekt, kdy se člověk bojí jít v noci na záchod, se nedostavil. To takový Sinister, po něm se ještě rok "bojím" podívat do zrcadla, že tam bude koukat "Mr. Boogie". ()

Rupmen

Film, po jehož zhlédnutí jsem si zase uvědomil, že horory mám hodně rád. A tohle je pro mě horor roku … Jen by mě zajímalo, proč u většiny hororů nechybí upozornění, že film byl natočen na základě skutečných událostí. Nemusím ale určitě všechno chápat, někdy to stačí jenom přijmout. Doporučuji. ()

The_woman

Posadnutím diabla sa dnes už nebojí ani malé decko. Po všetkých tých hororoch s diablami a kto-vie-čím sa to objaví ďalší o démonovi. Lenže tento vám vyrve srdce z tela, rozšliape ho, vypáli vám očí a prenesie do iného stavu, kde sa začnete báť aj bábik. Kresťanská rodina, starý dom, hýbanie obrazmi, nevysvetlitelné zvuky a bla bla bla... áno, to všetko ten film má. Ale má aj oveľa viac. Skrýva v sebe hrôzu, ktorú len tak ľahko neopíšete. Atmosféra prekliatia, hudba zlomyseľnosti a scenár akoby samotným diablom napísaný. Toto je proste ten horor, ktorý hľadáte. ()

Meteora17

James Wan je fakt borec. Super strašidelná atmosféra, nic až tak přehnaného. Prostě kvalitní horor, kterých je natočeno málo. Začátek byl lehký úvod, ale prostřední část byla nejlepší. Bohužel konec mi přišel moc rychlý. Stalo se toho až moc za pár minut. Takže možná zkrátit začátek a prodloužit konec a bylo by to perfektní. I tak tento film velice doporučuji. ()

kavon

James Wan fušuje Hitchcockovi do řemesla a jde mu to zatraceně dobře. Já se u tohohle filmu fak i bál, což už se mi dlouho nestalo. Příběh je sice už 100x omletý, ale pořád to má co do sebe. Prostě boží. To že je film inspirován skutečnou událostí ho dělá o to děsivějším, jako ostatně všechny filmy co mají základ na skutečné události. A Wan se toho zhostil na výbornou, stejně jako například insidious, nebo saw, tak i v zajetí démonů se dostalo mezi mojí osobní TOP 10 hororů. Takže všichni co se chtějí bát a zažít horor, na který jen tak nezapomenete tak doporučuji shlédnout, protože v dnesšní době je velice těžké najít nějaký slušný horor. ()

Tom478

Horror roku jednoznačně. Nechápu, co mě od toho drželo tak daleko, že jsem si to pustil až teď, ale nakonec jsem za to hodně rád. Ze začátku se Wanovi perfektně daří budovat napětí v podobě zvuků atd., alias představ si, jak ten duch vypadá. Atmosféra a napětí tedy fungovaly dokonale. Naopak lekačky mě celkem zklamaly, lehce předvídatelný, takže kdybych nechtěl, tak jsem se vždy mohl kouknout do země a neleknout se ani jednou za celý film a navíc semnou ani moc nehly.. a to nejsem žádnej nebojsa :). Co opět ale musím vyzdvihnout je skvělý finále, kdy opadne to napětí a kousání si nehtů a začne vychutnávání si akce! Tudíž něco jako u Insidiousu 2. A Vera Farmiga s Patrickem Wilsonem byli skvělí! Ty role jim sedly dokonale. ()

danny79

Technicky velmi dobre zmaknuty horror. Temna strasidlena atmosfera, spusta lekacek, dobre herecky i rezijne. I presto ze namet - rodina se prestehuje do domu kde strasi - zni hloupe a omsele, napad se zivotopisnym zpracovanim (ktere je kupodivu pravdive, coz jsem zjistil az na konci filmu) do filmu vnasi realnost, vaznost a excelentni zpracovani s desivou atmosferou radi The Conjuring na vrchni pricky(pricku) sve kategorie v tomto roce. ()

Gannica

Fantastické! Horor roku, jednoznačně. Tohle bylo poprvé, co jsem se "klepal" během celého filmu, plných 112 minut mnou probíhalo to známe mravenčení. Opravdu dechberoucí film. Všechno ladí, herci byli výborní. Povím Vám, mám až strach se na to kouknout znova. Za mě plný počet. ()

Pecaldo

Bezva horor... nenabídne vlastně téměř nic nového jako xxx hororů předtím, ale kamera a atmosféra jsou úžasný! K atraktivitě přispívá fakt, že se jedná o příběh podle skutečných motivů a představa , že něco podobného se stalo je mazec.. Řekl bych horor roku 2013. ()

Archangel_P

Tímto filmem jsem byl velice mile překvapen. Scénáristé odvedli výbornou práci, když z námětu, který je několikrát ohraný a "nemůže překvapit" udělali něco, na co jsem napjatě koukal od začátku do konce. Žádný klidný rozjezd, ale možnost bát se už od začátku. Líbilo se mi také to, že se ve filmu moc neobjevovaly naprosto absurdní nadpřirozené scény a síly a konec byl také zvládnutý výborně. Jeden z nejlepších hororů, který jsem v poslední době viděl. Jednoznačně pět hvězdiček. (Zvláštní je, že všechny strašidelné domy, všichni zlí duchové, psychopati a místa přistání mimozemských bytostí jsou v 90 % případů na území USA) ()

ljackierozpa

V zajetí démonů - Tenhle horor je fakt povedený a jsou v něm zachycené opravdu dokonalé zvukové i grafické efekty.Napětí i hrůza mě provázela po celou dobu fimu,už na začátku filmu jsem měla husí kůži.Opravdu vynikající film. Koukala jsem že v roce 2015 bude k vidění 2 díl,už se ted na něj moc těším! ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění