poster

V zajetí démonů

 • USA

  The Conjuring

 • Slovensko

  V zajatí démonov

 • Nizozemsko

  The Conjuring

 • Velká Británie

  The Conjuring

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2013, 112 min

Externí recenze k filmu (15)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) ***

  "V Zajetí démonů se snaží svoji děsuplnost maximálně podpořit faktem, že je příběh založen na skutečné události. Ze začátku může tato informace celkový zážitek z podívané bezesporu umocnit. Ovšem čím hojněji jsou nám předkládány zrecyklované scény, odhalení a závěry, tím více myšlenka, že toto se…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Filip Klouda) *****

  "Byl bych spokojen, kdyby byl nejnovější Wanův film kvalitativně na úrovni výborného Insidious. V zajetí démonů je ale díky neodolatelné stylizaci sedmdesátkových hororů, fantastické režii a solidnímu hereckému doprovodu ještě o stupínek výš." (více)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) ****

  "Nicméně jako horor funguje V zajetí démonů opravdu nadprůměrně, herci jsou dobří, lekačky mrazivé a napětí hutné. Technicky není filmu co vytknout. Když už jít do kina na něco strašidelného, tak tohle není špatná volba. Pokud nebydlíte ve sklepním bytě…" (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) ****

  "Tento film není nic revolučního a ke konci sklouzne víceméně do vyjetých kolejí většiny ostatních vymítacích hororů. Ale je potěšitelné, když si tvůrci dají na takového zdánlivé rutinní záležitosti pořádně záležet a natočí ji se zjevným zápalem a inteligencí." (více)

 • Filmografie.cz (Michaela Benešovská) ***

  "Nadšené jásání hororových fanoušků svědčí o obrovské krizi a vyčerpání tohoto žánru, jehož lační přívrženci ochotně a nekriticky přijmou povrchní podívanou, kterou rychle povýší na svou modlu. Největší kvalita V zajetí démonů je jeho bezesporu vypiplané a perfektní provedení, kterému se skvěle daří…" (více)

 • Filmserver.cz (Vratislav Šálek) ****

  "Přiznám se, že už dlouho jsem po zhlédnutí nějakého hororu (zejména pak v kině) neměl tak intenzivní pocit fyzického zážitku. I z toho důvodu nakonec dávám V zajetí démonů osm bodů, ač to tedy není úplně čistá "osmička" (zasloužilo by spíš sedm a půl, to ale na stupnici nemáme) a vyzývám všechny…" (více)

 • Gorilla.cz (Jan Lysý) ****

  "V zajetí démonů je staromilský horor, který nesází na krvavá jatka, ale na mrazivou atmosféru, strašení skrze děsivé zvuky a „bafnutí" ze stínů. Klasické postupy jsou podpořeny precizním řemeslným zpracováním a sympatickým hereckým obsazením. I tak jsme ale doufali v malinko více. První polovina…" (více)

 • Hororo.sk (Andrej Gomora) ****

  "Podobne ako Sinister, ani V zajatí démonov v zásade neprináša nič nové. Používa otrepané recepty ktoré už nejaký čas pôsobili ako útočisko chudákov neschopných vymyslieť čokoľvek nové. Na lacných historkách o bosorkách a domoch kde straší s často až televíznymi prostriedkami vytvára pôsobivý…" (více)

 • Horor-web.cz (Martin Štefko) *****

  "„V zajetí démonů“ ve vás dokáže vyvolat strach a to je jeho hlavní doména. Přesto má ale mnohem více pozitivních aspektů. Herecky je snímek skvěle zvládnutý a stejně tak i filmařsky. Tohle je áčkový horor v tom nejlepším smyslu slova. Nemohu jinak než vysoké hodnocení, protože něco podobného v kině…" (více)

 • MovieZone.cz (Petr Cífka) ****

  "Režisér James Wan přitom potvrzuje svou virtuozitu co se týče řemesla a technické stránky, takže každá z mnoha lekaček funguje na výbornou, kryptické citace hororvých retro klasik se klidně zvládnou spojit se svižnými kamerovými jízdami, po nichž se člověk musí těšit na Wanem točenou sedmičku…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "James Wan a jeho další ukázka, proč je považován za jednoho z nejschopnějších hororových tvůrců poslední doby. Za relativně skromný rozpočet natočil parádní atmosferickou záležitost, která i přes poměrně neoriginální, až klasickou, hororovou zápletku a motivy vychází jako vítěz. Má totiž ten…" (více)

 • Solosworldofhorror.blogspot.com ****

  "Jenom mě trošku mrzí, že když už si dal Wan tolik práce a nenabídnul nám jen klasickou duchařinu, mohl si ještě trochu více pohrát s onou místností plnou nejrůznějších prokletých artefaktů a využít je v oné démonické scéně z domu lovců duchů. Jinak musím rovněž poděkovat za zajímavě zvolené…" (více)

 • TotalFilm.cz ****

  "Skvěle vymodelované napětí, atmosféra a retro stylizace, která vás vrátí do sedmdesátek. To všechno jsou důvody, proč tuto žánrovku – čistokrevnou duchařinu – stojí za to vidět. A ta panenka… Proč jsou panenky postoprvé tak šíleně děsivé…" (více)

 • Totalmag.cz (Jiří Zídek) ****

  "Píše se rok 1971 a v Harrisville zažívá sedmičlenná rodina (máma táta Perronovi a jejich pět dcer) solidní nervák. Samozřejmě, ještě netuší, že se jako mnozí před nimi i po nich nastěhovali jako trubky do strašidelnýho baráku. Film V zajetí démonů je čistokrevnou duchařinou do níž jsou namíchány…" (více)

 • Vlcibouda.net/ (Roman Bílek)

  "Pokud na tento film půjdete s tím, že nebudete moc šťourat v ději a jednoduše se necháte jen bavit, vlastně lekat, tak po skončení budete naplněni pocitem uspokojení. Pokud se v ději budete pitvat, tak se může stát, že vaše nadšení nebude příliš vysoké. V případě, že vše komentujete slovy tohle už…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace