• Judy24
  **

  Abych vám popsala své hodnocení The Glee Project, mnohem přesnější než psaný názor, by asi byl graf s vysvětlivkami. Ještě nikdy se mi totiž nestalo, že by moje nálada tak často a tak výrazně u seriálu stoupala a klesala. Na jednu stranu se mi líbí několik věcí. V prvé řadě nápad - myslím, že je v Americe určitě spousta talentovaných mladých lidí, kteří díky tomuto projektu získají šanci na něco jedinečného, protože i výhra je něco, co mě dost oslovilo. Taky se mi líbilo, jak byl každý soutěžící jiný a to, že měly všechny epizody něco společného. Na druhou stranu jsem zarytá evropanka, která nedokáže překousnout některé typicky americké projevy radosti a smutku. Prostě nesnesu, když někdo řekne "Oh my gosh" čtyřikrát za sebou. Je mi líto. Pokaždé, když do zkušebny přišla některá z hvězd Glee, všichni soutěžící začali pištět a pak říkali do kamery, jak je to strašně skvělé, že tam přišel právě ten dotyčný. Zatraceně to bylo snad jasné, že budou mít radost z každého z nich, ne?! V reality show obvykle najdete soutěžícího, který je vám aspoň trochu víc sympatický a komu fandíte, co to jde. Já ho v Glee Project nenašla, namísto toho jsem během deseti epizod objevila několik lidí, kteří mi byli tak nesympatičtí (Lindsay - už od začátku), že jsem nedokázala snést, jak daleko se dostali. Takže každému, kdo si The Glee Project pustí radím především sundání žluto-červených Glee brýlí a přetáčecí a mute tlačítko v pohotovosti. P.S. Všimli jste si, jak vždycky, když někoho vyberou do té "nejhorší trojice", tak už dopředu tušíte, koho asi chtějí vyhodit a i když ten někdo zazpívá nejlíp z té skupinky, tak ho stejně vyhodí? No nepřipadá vám to k ničemu? Je na tom krásně vidět, jak si tvůrci hrají před soutěžícími na polobohy a ani jim to není trapné ("Máme v rukou váš osud!!!").(3.12.2013)

 • Painkaa
  ****

  Zaujalo mě to hned, i když bych ráda věděla jak probíhal konkurz před vybráním oněch dvanácti finalistů, nejdřív jsem totiž narazila pouze na hudební videoklipy a postupně jsem se dostala k seriálu, věděla jsem tedy i kdo vyhraje, vzhledem k tomu že Lindsay už v Glee díky vítězství byla a na další výherce se můžu těšit. Absolutně sdílím jejich radost z příchodu jedné z celebrit, Daren i Idina byli na začátku naprosto okouzlující a dala bych nevím, co abych je taky směla vidět o:) Z hudebních čísel na internetu jsem si ovšem o postavách vytvořila úplně jiné mínění o jejich povahách a stále mě ten seriál překvapuje, taneční čísla jsou zajímavá i když chvílemi nudná a zdaleka né moc těžká, skoro o nikom bych nedokázala říct, že je skvělý tanečník, zvláštní, věřím, že mezi 40 tisíci zájemců by se asi našli dobří tanečníci i zpěváci zároveň, pěvecky je na tom každý jinak, každý moc dobře. Sdílím názory producentů a všech těch lidí kolem, kteří si tam vyměňují názory ohledně finalistů. Fandím Cameronovi, má obrovské charisma a je vskutku kouzelný, Lindsay má nadherný hlas a je šíleně osobitá, pár dalších favoritů bych ještě měla ale výsledek už stejně každý, kdo se díval, zná :)) 4* protože na Glee to nemá.(30.11.2011)

 • DJ Obelix
  **

  Jako výplň mezi druhou a třetí sérií Glee (kde vítěz získá vedlejší roli na 7 epizod) příjemné zpestření, ale nečekejte, že si z toho "sednete na prdel". Favoritku mám jasnou a budu sledovat, zda se skutečně do Glee dostane, ale trochu mě mrzí, že už tam zazněly 2 písně, ve které jsem doufal, že je uslyším přímo v Glee... --- Snižuji konečné hodnocení na 2 hvězdy, protože tím výsledkem to skutečně pohřbili...(24.6.2011)

 • Sinn
  ***

  Vlastně ani nevím proč, ale bavilo mě to mnohem víc než samotný seriál. Vlastně asi vím proč...Glee je umělý a přehnaný svět, což mě trochu irituje, ale pořád je to seriál. Tady se nám tu příšernou přehnanost snažili narvat jako pravdu pravdoucí, protože ano, každé Glee děcko má nějakou tu příšernou bolístku, ze které se díky téhle supr trupr šou může vyzpívat! A tomu se dá smát ještě mnohem mnohem lépe. Naprosto geniální. A kdyby Lindsay nebyla tak laciná herečka, možná bych jim to i sežrala...no asi ne. Taková parádní freakshow se vážně jen tak nevidí...(8.1.2012)

 • karinakari
  ****

  Wow, jsem nadšena! Nemám zpěvácké soutěže zrovna v lásce, a tak jsem se Glee projektu dost dlouho vyhýbala. Myslela jsem si, že jde jen o vyplnění prázdninové absence Glee. Jako první jsem viděla druhou sérii a dobře jsem udělala. Tvůrci totiž pochytaly všechny mouchy, které první série má. Soutěžící jsou neskutečně talentovaní, až mi z toho občas brada spadla. Dokonce se musím přiznat, že jsem po zhlédnutí dostala depresi, kolik talentovaných dětí běhá po světě a já zas nic:D Teď k samotné show. Každý týden se nese v rámci nějakého téma, soutěžící dostanou na začátku za domácí úkol společnou píseň, kterou předvedou jednomu z herců ze samotného Glee. Vítěz úkolu má takové malé dostaveníčko s hercem, při čemž musím říct, že mi to přijde celkem zbytečné. Na druhou stranu chápu, jak to pro soutěžící musí být vzrušující. Po vystoupení soutěžící zjistí, jaký klip se bude natáčet. Dále se dostanou k samotným odborníkům, kteří se podílejí na Glee – choreografie, zpěv ve studiu, samotné natáčení videoklipu. Tady musím podotknout, že víc sympatické porotce (odborníky) jsem v žádné jiné soutěži neviděla. Choreograf Zach je prostě k sežrání a mentorka zpěvu Nikki jakbysmet. Společně s castingovým ředitelem vyberou 3 nejhorší, přidělí jim píseň a jdou se svým vystoupením před samotného Ryana. Ryan má jako velký kápo poslední slovo a jednoho ze soutěžících vyrazí. Většinou jde o toho, který pro něj není inspirací k napsání scénáře. Ještě musím zmínit, že při každém vyřazení brečím jako želva, ať jde o mého favorita (nikdy mi nevyhrál) a i o člověka, který mě nechával celou dobu laxním. Song Keep holding on se záběry na vyřazeného je pro mě prostě a jednoduše srdcervoucí:D(19.10.2012)

 • - Vítěz této soutěže si zahraje v sedmi dílech seriálu Glee. (..Lucas..)