Falešná láska

Love Stinks

Komedie

USA, 1999, 94 min

"A víš co ?? Miluju tě !!" - "Tak brzy ?? Vždyť jsme spolu čtyři týdny !!" - "Špatná odpověď !!" ;) Jen by mě zajímalo, co vám, sakra, ten chudák Elvis udělal.. ;) Jedno je více než jisté, že totiž Love Stinks, jehož paradoxně nesmírně zdařilý původní titul opět český distributor dokonale zprznil, což zamrzí téměř stejně jako skutečnost, kolik slušných hlášek přišlo nazmar, včetně té nečekané střelby do vlastních řad v čele s tou kritikou amerického soudního systému..(8.4.2015)

• IQ Tiqe

Čakal jsem tuctovou romantickou komedii. Od začátku jsem dostl béčkovou tuctovou romatickou komedii, která byla dost nejasná - ta holka vypadá, že ho má ráda, ale uhání chlapa (jehož směšný přízvuk jako ze 40. let mě fakt prudil), jako by jí šlo o prachy - wtf, opruz. Akcie filmu šly dolů, když se dostalo na stupidní americký prácní systém. Zábava nastala někdy kolem 2/3, kdy hádky začali mít šťávu. Do konce to už pak šlo. Musím uznat, že se našlo i pár vtipných míst. # "Ty se nechceš milovat?" "Dobře, tak začni." "To bude nádhera. Řeknu ti, až s tím skončím, jo?" # příběh 4 | hudba 5 | humor 4 | akce 0 | napětí 0 | pustil bych si znovu 4(13.8.2011)

Svižný snímek, který hodnotím spíše, jako béčkový žánr začne postupně nabírat na obrátkách.. Tím si myslím, že se tvůrcům podařilo smáznout nápis : tuctová komedie. Vtipné dialogy se zajímavými nápady a originálními hláškami spěje ke scela neromantickému konci. Příjemní herci už jen podtrhnou tento humorný snímek. Závěr = ****(5.6.2013)

• Olík

Lehce primitivní komediální variace na Válku Roseaových v podání nepříliš populárního Frencha Stewarta a jedné z nejznámějších „více krasavic než hereček“ Bridgette Wilsonové. Jde o takovou tu komedii, které americká produkce chrlí jako na běžícím pásu a které se nejlépe uplatní jako dopolední televizní odreagování.(11.4.2011)

• lepo

Príručka ako sa dostať k dokonalej afektovanosti. Afektovaný dabing, otrasné dialógy, podpriemernosť podpriemeru. Vytrápil som sa, ako keby som vystúpil na Mount Blanc. Väčšie pokánie som už dávno neučinil. Dúfam že Bridgete Wilsonová je v reále určite iná, nakoľko si ju zobral elegán tenisových kurtov Peter Sampras. 1* za Elvisa - psíka. Samozrejme konečný výsledok - otras otrasov ako japonské zemetrasenie.(11.7.2012)