poster

F jako fotři (festivalový název)

 • USA

  The Other F Word

Dokumentární / Hudební / Komedie / Drama

USA, 2011, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aljak
  ***

  Chválim námet, veľmi dobrý, a pre mňa ako fanúšika punk-rockovej hudby o to lepší. Skvelý kontrast medzi mužmi, ktorým otcovstvo a založenie rodiny doslova zmenilo tvár (a dozaista aj srdce) a razom sa z tvrdých punk-rockerov pohŕdajúcich normami a pravidlami stali oddaní a starostliví oteckovia (teda aspoň v čase, keď sú práve neni na nejakej nekonečnej koncertnej šnúre). Námetovo parádna, ale čo sa týka spracovania, tak to zas až taká sláva nebola. Nieže by som sa nebodaj nudil, ale proste nebolo to ono. Čakal som viac.(16.9.2015)

 • Morloth
  *****

  Dopředu je třeba říci, že F jako fotři nemají ambice šokovat publikum hlubinnými sondami, překvapovat svou neotřelostí či provokovat voleným námětem. Přesto jistá neotřelost, jistá provokativnost a určitý sestup do duší se koná. Možná proto ta symbióza kravaťáků a inťoušů. Při klouzání po povrchu se pobavíte, při hlubším vhledu je co analyzovat. Více ZDE.(20.12.2011)

 • klose182
  ****

  Pohled na punk-rockové legendy u rodinného stolu je k nezaplacení. Týpci, kteří chlastají, rozbíjejí vše, co jim přijde pod ruku a nadávají na všechno kolem jsou v soukromí starostliví taťkové, beroucí své ratolesti na dětská hřiště, odkud se samozřejmě všichni vypaří, když jen spatří potetovaného punkáče. Příjemný dokument s výborným soundtrackem. Jedna hvězdička dolů za neuspořádanost a chaotičnost.(20.12.2012)

 • Morholt
  *****

  O tom, jak ideálně namixovat punk a rodičovství, se tu rozpovídala pěkná řádka punkových legend od Pennywise přes Red Hot Chili Peppers až po Rancid či Total Chaos. Kromě toho, jak se jim to daří či nedaří, se mnozí z nich rozpovídali i o svém dětství či o tom, že živit se v současné době punkovou muzikou není žádný med. narvané skvělou muzikou, úsměvné, někdy i dojemné, ale hlavně strašně zábavné. 90%(16.9.2015)

 • Vodnářka
  *****

  Punk, koncerty, tours, davy lidí, nevázanost, alkohol, drogy, život jako jedna velká jízda... Jak se ale tohle změní, když se vám narodí dítě? Přizpůsobíte se? Jak se změní vaše pocity, vnímání, pohled na život? Andrea Blaugrund zobrazuje proměnu leadra punkerů Pennywise i dalších drsných hudebníků, jejich výpovědi, myšlenky i pocity při půlročním odloučení od rodiny. Dokument vás už od prvních sekund díky úderné hudbě, akčnímu střihu i otevřeným výpovědím slavných hudebníků vtáhne do sebe. Prožijete si celou škálu emocí od nadšení z punku, pobavení z úsměvných scén z rodinného života až po dojemné úvahy o důležitosti rodiny - vlastních dětech i rodičích. Perfektně zpracovaný dokument přímo sálající skvělou atmosférou, který navíc ukazuje, že ti drsní punkeři jsou většinou obyčejní milí chlapi, kteří to mají v hlavě dost srovnaný.(7.7.2011)

 • Flea

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace