On (festivalový název)

Drama / Romantický

Nizozemsko / Srbsko, 2011, 70 min

Sasha Matijevic

• hammerhead

Tak můj první letošní film na MFF KV byl něco jako hodně studená sprcha, no, ale to by se ale dělo alespoň něco. Opravdu nevím, co bych vytknul dříve: Hloupé pseudofilozofické bláboly, mizerný scénář, herci, kamera. Velmi naivní a špatné. Kolik lidí nakonec v nafukovacím kině před Termálem zůstalo si netroufám odhadnout.(5.7.2011)

• bassator

46th KVIFF 2011 - FORUM OF INDEPENDENTS - Fórum Nezávislých (Hij / HE / On)(15.7.2011)

• RasputincZ

Bezkonkurenčně nejhorší záležitost, kterou jsem ve Varech letos viděl. Nepřesvědčivé herectví, chudý scénář, hudba připomínající německý teleshoping a k tomu předvídatelná "pointa". Ač bych rád, nemůžu na tomto rádoby Matrixu z Holandska najít nic pozitivního. Opravdu nedoporučuji ke zhlédnutí. [MFF KV 2011](11.7.2011)

• vendysek

Jalový námět, nevkusné provedení, trapní herci. Hloupé a zbytečné.(9.7.2011)

• BigLebowski

IFFKV 2011(5.9.2011)

• Cihlinka

Neřekla bych, že pan režisér měl špatný nápad (i když poněkud otřepaný), jenom to vypadá, že moc nevěděl co s ním... Je to celé takové nedodělané a nepromyšlené.(10.7.2011)

• pavliCZECH

Něco tak neoriginálního a plytkýho se málo kdy vidí. Dialogy typu: "je tohle realita" - "je víc realit, záleží na tvých vzpomínkách a zkušenostech" už asi opravdu nikoho nenadchnou.(8.7.2011)

• navel

Zde není co hodnotit, protože To nemá režii, scénář, kameru, herce, hudbu, střih, kostýmy, výpravu..., takže odpad patří umělecké sekci MFFKV za to, že To bylo na festivalu!!!(14.5.2012)