Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Julia je úspěšná mladá dívka, s pěkným bytem, s milujícím přítelem a slibně nastartovanou kariérou psycholožky. Americký sen. Jenže pak se probudí do jiného snu... Setkání s přítelem z dětství v ní oživí vzpomínky na dávno zapomenuté noční můry. Noční můry, které se teď po letech vracejí... jako skutečné. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (90)

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Nenáročná jednohubka z produkce Wese Cravena. Podobně jako Darkness Falls nebo Boogeyman pracuje s námětem, v němž se hrdinové nesmí dostat do kontaktu s tmou, jelikož se v ní skrývají potvory. Ty jsou sice digitální a né příliš povedené, ale celkem bezpečně to schovává časté ponoření do tmavých prostorů. Narozdíl od nudného Boogeymana má hrdinku a to docela pohlednou, pěkný spád, a co je hlavní, občas se mu daří vyvolat příjemné mrazení v zádech. To je skoro až zázrak, když si uvědomíme, že za filmem stojí Rick Bota, co tak neslavně pohřbil sérii Hellraiser. ()

maxi6 

všechny recenze uživatele

Klasický napínavý psychohoror, kritikou částečně opomíjený pro nedostatek krve, končetin a zombií. Tak jako se zdařili Uneseni, i v tomto případě měl Harmon šťastnou ruku pro výběr hudby a herců. Výkon Laury Regan jako "postižené" Julie je mimořádný, zřejmě dosud její nejlepší filmová role. Pokud nejste příznivci "hororů" typu Braindead apod... mohu vám They vřele doporučit. ()

Reklama

dwi 

všechny recenze uživatele

Řemeslně natočený horor, který graduje své napětí strachem ze tmy. Ničím nevybočuje z konvencí současných hororů – troška napětí s lekacími scénami, nedůvěra nezasvěcených lidí s problémem „postižených“ a špetka erotiky. Prostě koukatelný horor na sobotní večer od něhož neočekávejte žádné velké ambice. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Tak za prvé: neurobte chybu ako ja, že si film požičiate namiesto francúzskych ILS (2006). A za druhé: nechcem byť sprostý, ale tým, čo tvrdia, že je to blbosť, by som pripomenul otrasného BOOGEYMANA s podobnou (akurát podstatne horšie nakrútenou) zápletkou. Snímke pomáha i „japonská“ ponurosť a „vážnosť“. Už X mesiacov som sa potme takto nebál vďaka „obyčajnému hororu“. Cítite tiesnivý pocit? Oni ovplyvňujú elektriku. Dobrú noc. ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Ale tak celkom sa to dalo. Tvorcovia opäť stavili na nevinný a pekný ksichtík hlavnej hrdinky. Napätia bolo v niektorých scénach dosť, no keby som nemal zvuk na plné gule, Boh vie, či by som sa bál. Niektoré scény ale fakt vydarené, tí "oni" boli grafikcky tiež pekne vypracovaní a záver (pointa) vás ale určite prekvapí. 60%. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama