Miliónový šek

Miliónový šek

Bianko šek

Komedie / Rodinný

USA, 1994, 93 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $30,577,969Tržby Celosvetovo $-(11.12.2008)

Kdybych tento film viděl tak před 12 lety byl bych z něj asi dost odvázanej jako jsem byl v té době například ze SÁM DOMA. Ale jelikož jsem ho viděl až teď musím podotknou, že místy mi přišel (stejně jako SÁM DOMA) dost naivní a vyloženě určený pro děti, neboť některé pasáže např. při vyplňování šeku či nahrávka cizího hlasu byli dost nepravděpodobné a trapné. I tak ale film úplně neodsuzuji a házím ho do průměru z odřeným uchem.(24.11.2004)

Možná, že teď bych hodnocení filmu už viděla skeptičtěji, ale "Milionový šek"jsem viděla kdysi dávno jako malá, nahrála jsem si jej na kazetu a poctivě na něj koukala každý den. I tak mě to pořád bavilo, malého Prestona jsem obdivovala a záviděla mu zároveň (hlavně klouzačku z okna!).Takže z nostalgie tři*.(27.11.2011)

• filmator

Nedosahuje zábavnosti prvních Sám doma, ani Bonsall nemá charisma jako malý Culkin. Navíc se film veze na vlně zájmu o podobné komedie, která však tou dobou již ustupovala. Komu nevadí namachrovaní a nesnesitelní američtí spratci, kteří sežrali všechnu moudrost světa i okolního vesmíru, tak si může jednu * přihodit.(15.12.2005)

Jeden z prvních filmů, který jsem viděl v kině. Tehdy jsem ho ohromně žral, a i když bych mu dnes nedal možná ani dvě hvězdičky, s přihlédnutím k tehdejšímu dětskému zážitku zůstanu na třech. A jak jsem to tomu parchantovi záviděl...(31.1.2009)