poster

Mistři hip hopu

 • Kanada

  Beat the World

 • USA

  You Got Served: Beat the World

Drama / Hudební

Kanada, 2011, 88 min

Režie:

Robert Adetuyi

Scénář:

Robert Adetuyi

Střih:

Ronald Sanders

Kostýmy:

Stephanie Collie
(další profese)
 • Phorbo
  **

  Ač tuhle sortu hiphopu a techna neposlouchám, tak jsem si to i s radostí pustil. Na některé choreografie se dobře dívalo, ale ... tomudle poravdu říkáte kamera?? Přiblížený záběr na rychle se pohybujícího tanečníka od pasu nahoru? detailní záběry na nic... V tomdle je Step-Up (všechny tři díly) o hodně, ale o hodně lepší. Výkony některých herců/tanečníků nejsou nijak věrohodné... vedoucí berlínské crew je fakt zvlastni... o scénáři se ani nebavim, ten je samozřejmě ještě horší nez cokoliv v tomdle filmu, ale co čekat od hudebního filmu.(26.6.2011)

 • predators
  ****

  Netřeba čekat zázraky! Ale kdo by je chtěl po filmu o tančení a o hudbě, že?! Samozřejmě je zde nějaký nástin příběhu, ale jsou to spíše jen útržky pro doplnění choreografických tanečních vychytávek. Já hudbu miluji, tanečníky, a nemusí být na top úrovni, obdivuji a proto takové hodnocení. Pokud tohoto nejste soudní, nemá cenu se na to dívat... 70%(19.6.2011)

 • Bezda22
  ***

  Dobrej soundtrack. Mě filmy o tanci strašně baví, i když tanec samotnej mě moc nebaví, protože tancovat neumim, kdybych uměl, tak je to vo něčem jinym. Tehle film sám o sobě moc zajímavej příběh nemá. Takový jednoduchý, de tu hlavně o ten tanec. Soundtrack a taneční kreace, to na takovej hezkej slušnej průměr vytáhnou.(26.3.2013)

 • nessbeal
  ***

  No nic moc 55% u mna! Tak rozhodne od filmu s tymto nazvom by clovek cakal viac, battle, pribeh nic moc. Vzdy si tieto filmy pozriem, lebo chcem vediet na akej su urovni, co v tychto filmoch je a cim ma mozu inspirovat, ale sklamanie bohuzial je to tak. Pozriet sa to da ale pochybujem ze to bude niekto pozerat 2x. Lepsia oddychovka na sobotnu polnoc nez byva v tv zvykom...Maly dodatok Stephanie Nguyen je elita... Flying Steps^^(20.6.2011)

 • ARI50
  *****

  Seš borec kámo tohle natočit kloubouk dolu spojit parkour s hip hopem no prostě frajer vydařené brutálně kdyby seto ještě spojilo s robotikou a break tak asi překoná všechny taneční filmy. Hudba prostě výtečná herci zahrály velmi dobře tohle jsem od nakladačky dvě doopravdy nečekal a jsem hodně spokojeny. I když jsi už dokážu představit ty špatně komentáře ale co já jsem nad míru spokojený.(30.6.2011)