Reklama

Reklama

Mistři hip hopu

  • Kanada Beat the World (více)

Dokonalé taneční kreace a hudba ve stylu hip hop jsou hlavní přednosti filmu o třech tanečních skupinách z různých koutů světa, které se připravují na mezinárodní soutěž Beat The World, jež se koná v Detroitu. Jen jedna z nich si může odnést hlavní výhru. Odměnu 100 000 dolarů získá ta skupina, jejíž členové předvedou nejlepší taneční umění a zároveň se nejlépe vypořádají se svými osobními problémy a starostmi. V sázce jsou jejich naděje, sny a dokonce i životy. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (24)

URBAN 

všechny recenze uživatele

Mám tyto filmy rád, pokud sen to teda nezvrhne a nepůjde to do sraček, ale tento film naštěstí do toho nepatří. Nejde k tomu sice nic moc říct když jsem mnoho filmů tohoto typu filmů viděl, ale tento film se může pyšnit na tak obyčejný film dobrými charaktery a taky i dobrým scénářem, tedy v rámci možností. ( 22.3.15/PC ) ()

predators 

všechny recenze uživatele

Netřeba čekat zázraky! Ale kdo by je chtěl po filmu o tančení a o hudbě, že?! Samozřejmě je zde nějaký nástin příběhu, ale jsou to spíše jen útržky pro doplnění choreografických tanečních vychytávek. Já hudbu miluji, tanečníky, a nemusí být na top úrovni, obdivuji a proto takové hodnocení. Pokud tohoto nejste soudní, nemá cenu se na to dívat... 70% ()

Reklama

ARI50 

všechny recenze uživatele

Seš borec kámo tohle natočit kloubouk dolu spojit parkour s hip hopem no prostě frajer vydařené brutálně kdyby seto ještě spojilo s robotikou a break tak asi překoná všechny taneční filmy. Hudba prostě výtečná herci zahrály velmi dobře tohle jsem od nakladačky dvě doopravdy nečekal a jsem hodně spokojeny. I když jsi už dokážu představit ty špatně komentáře ale co já jsem nad míru spokojený. ()

FFilipCZ 

všechny recenze uživatele

Další rádoby remake nebo následovník Let's Dance. Samozřejmě již všichni víme jak to dopadne. Tentokráte chtěli režiséři spojit tanec a freeruning. Což se jim teda moc nepovedlo, protože jediný freerun kousky byly na začátku a pak asi 2minuty v tý hale, toť vše. Velká nuda. Choreo nic moc, songy mě taky nezaujaly. A vůbec, to finále měli vyhrát ti groovaři, zabili nejvíc! ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Hudebně taneční filmy mají různé možnosti, a tím i hodnoty. Pokud máte dobrý příběh a solidní herce, je z půlky vyhráno. Zde však nejen ta půlka chybí. Už úvodní scény filmu, kdy si mezi sebou dají parkur chudák dospívající černoch a tak trochu namyšlený bílý mladík, který vyhraje, dává zkušeným divákům indicie, že něco není v pořádku. Když se posléze seznámíme s oběma stranami, je jasné, že naše srdce MUSÍ stát na afroamerické straně, jinak nejste politicky korektní. Navíc, když má hlavní hrdina tak hezkou dívku s dlouhýma tmavýma nohama. Zatímco běloch má známosti jen na jednu noc, kurevník jeden. No a pak je tu taneční soutěž, přípravy na taneční soutěž a nějaké ty taneční hip hopové scény a performance. Po pravdě, i v Muzikálu ze střední se daly vidět lepší. A to není pochvala. Zcela nejhorší je filmová část – příběh nemá od prvních minut co nabídnout navíc, a stejně je nám jasné, jak to skončí, jinak by politická korektnost dostala na frak. Úplně otřesná je však režie, neskutečně hloupé dialogy, a konečně i herecké projevy na úrovni amatérského filmu. Jakmile postavy otevřou pusu, je lepší vypnout zvuk a titulky. Tak hloupě ta slova zní, tak hloupě je „herci“ pronášejí. Pro skalní fandy hip hopu asi povinný film, i když myslím, že tento žánr má svou éru pomaličku za sebou, jinak zbytečná ztráta času. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama