Mistři hip hopu

Ronald Sanders

Kostýmy:

Stephanie Collie
  • wolfkodlak

Nevím, ale free running spojený s hip hopem, dobrá myšlenka, ale málo rozvinutá, a jestli tomu co tam měli za soutěž bylo myšleno vážně, tak nevím, spíše mi to připomínalo soutěže v české republice a to že i u nás je extraliga lepší. Příběh klasický s milostnou zápletkou. Takový nic moc Béčkový film(10.4.2015)

Seš borec kámo tohle natočit kloubouk dolu spojit parkour s hip hopem no prostě frajer vydařene brualně kdyby seto ještě spojilo s robotikou a break tak asi překona všechny taneční filmy hudba prostě vytečna herci zahraly velmi dobře tohle jsem od nakladačky dvě doopravdy nečekal a jsem hodně spokojeny. I když jsi už dokažu představit ty špatně komentaře ale co ja jsem nad míru spokojený.(30.6.2011)

• FFilipCZ

Další rádoby remake nebo následovník Let's Dance. Samozřejmě již všichni víme jak to dopadne. Tentokráte chtěli režiséři spojit tanec a freeruning. Což se jim teda moc nepovedlo, protože jediný freerun kousky byly na začátku a pak asi 2minuty v tý hale, toť vše. Velká nuda. Choreo nic moc, songy mě taky nezaujaly. A vůbec, to finále měli vyhrát ti groovaři, zabili nejvíc!(27.7.2012)

• Inspector

"Hip-Hop is dead." Toto sa skoro neda ani hodnotit. Lepsie by bolo ak by z toho spravili dokument o nejakej fiktivnej sutazi alebo nieco na ten zmysel. Lebo vydavat toto ako film je samovrazda. Nema to dej, herci ani nie su herci, dialogy bez kvality, humor absentoval. Dlho som nevidel aby sa mi stalo pri filme v ktorom je breakdance ze sa budem prinom nudit. Parkour to trochu ozivil ale toto bolo fakt bez deja a strata casu.(20.2.2012)

• honajz

Hudebně taneční filmy mají různé možnosti, a tím i hodnoty. Pokud máte dobrý příběh a solidní herce, je z půlky vyhráno. Zde však nejen ta půlka chybí. Už úvodní scény filmu, kdy si mezi sebou dají parkur chudák dospívající černoch a tak trochu namyšlený bílý mladík, který vyhraje, dává zkušeným divákům indicie, že něco není v pořádku. Když se posléze seznámíme s oběma stranami, je jasné, že naše srdce MUSÍ stát na afroamerické straně, jinak nejste politicky korektní. Navíc, když má hlavní hrdina tak hezkou dívku s dlouhýma tmavýma nohama. Zatímco běloch má známosti jen na jednu noc, kurevník jeden. No a pak je tu taneční soutěž, přípravy na taneční soutěž a nějaké ty taneční hip hopové scény a performance. Po pravdě, i v Muzikálu ze střední se daly vidět lepší. A to není pochvala. Zcela nejhorší je filmová část – příběh nemá od prvních minut co nabídnout navíc, a stejně je nám jasné, jak to skončí, jinak by politická korektnost dostala na frak. Úplně otřesná je však režie, neskutečně hloupé dialogy, a konečně i herecké projevy na úrovni amatérského filmu. Jakmile postavy otevřou pusu, je lepší vypnout zvuk a titulky. Tak hloupě ta slova zní, tak hloupě je „herci“ pronášejí. Pro skalní fandy hip hopu asi povinný film, i když myslím, že tento žánr má svou éru pomaličku za sebou, jinak zbytečná ztráta času.(25.1.2012)