Mistři hip hopu

Ronald Sanders

Kostýmy:

Stephanie Collie
  • FFilipCZ

Další rádoby remake nebo následovník Let's Dance. Samozřejmě již všichni víme jak to dopadne. Tentokráte chtěli režiséři spojit tanec a freeruning. Což se jim teda moc nepovedlo, protože jediný freerun kousky byly na začátku a pak asi 2minuty v tý hale, toť vše. Velká nuda. Choreo nic moc, songy mě taky nezaujaly. A vůbec, to finále měli vyhrát ti groovaři, zabili nejvíc!(27.7.2012)

Dobrej soundtrack. Mě filmy o tanci strašně baví, i když tanec samotnej mě moc nebaví, protože tancovat neumim, kdybych uměl, tak je to vo něčem jinym. Tehle film sám o sobě moc zajímavej příběh nemá. Takový jednoduchý, de tu hlavně o ten tanec. Soundtrack a taneční kreace, to na takovej hezkej slušnej průměr vytáhnou.(26.3.2013)

• Likan7

Pokračování Nakládačky, na který jsem vyrostl? Šup sem s tím. Nečekal jsem od toho samozřejmě bůh ví co. Ostatně i dobrá jednička měla strašný příběh, ale akce fungovala, měla perfektní choreografii a herci se dali přežit. Dvojka nemá bohužel nic z toho. Že bude příběh plitký, nudný a bude hlavně vyplňovat stopáž jsem čekal. Co mě ale nepříjemně překvapilo je, že choreografie a vlastně celý taneční bitvy jsou minimálně o 2 třídy horší než v jedničce, která je z roku 2004! Pokud to srovnáme, tak tady je všechno komornější, nudnější, tmavší a jednoduší. Jednička byla v tomhle ohledu špička, která možná stále překonává v tomhle žánru áčkovější Lets dance, takže jsem zákonitě čekal, že se jí tvůrci budou chtít minimálně vyrovnat. Chyba lávky. Když jsou v tanečním filmu taneční scény nudné a prázdné, je to to nejhorší. O "hercích" se bavit raději nebudeme, protože tu nejsou. Tady taky vede jednička, jak do hereckých výkonů, tak hlavně sympatií postav. Jediný fajn je snad jen ten bílej freeruniner (nevim, jak se píšou), který je namachrovanej a zásadně nechodí po schodech ani východem s nápisem EXIT. Jediný ani ne tak + jakožto zajímavý na tomhle filmu je, že se tvůrci snažili držet nejen hlavní "hodný party", ale nastínili nám příběhy i ostatních.(5.11.2016)

• wolfkodlak

Nevím, ale free running spojený s hip hopem, dobrá myšlenka, ale málo rozvinutá, a jestli tomu co tam měli za soutěž bylo myšleno vážně, tak nevím, spíše mi to připomínalo soutěže v české republice a to že i u nás je extraliga lepší. Příběh klasický s milostnou zápletkou. Takový nic moc Béčkový film(10.4.2015)

No nic moc 55% u mna! Tak rozhodne od filmu s tymto nazvom by clovek cakal viac, battle, pribeh nic moc. Vzdy si tieto filmy pozriem, lebo chcem vediet na akej su urovni, co v tychto filmoch je a cim ma mozu inspirovat, ale sklamanie bohuzial je to tak. Pozriet sa to da ale pochybujem ze to bude niekto pozerat 2x. Lepsia oddychovka na sobotnu polnoc nez byva v tv zvykom...Maly dodatok Stephanie Nguyen je elita... Flying Steps^^(20.6.2011)