Reklama

Reklama

Dokonalé taneční kreace a hudba ve stylu hip hop jsou hlavní přednosti filmu o třech tanečních skupinách z různých koutů světa, které se připravují na mezinárodní soutěž Beat The World, jež se koná v Detroitu. Jen jedna z nich si může odnést hlavní výhru. Odměnu 100 000 dolarů získá ta skupina, jejíž členové předvedou nejlepší taneční umění a zároveň se nejlépe vypořádají se svými osobními problémy a starostmi. V sázce jsou jejich naděje, sny a dokonce i životy. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (24)

URBAN 

všechny recenze uživatele

Mám tyto filmy rád, pokud sen to teda nezvrhne a nepůjde to do sraček, ale tento film naštěstí do toho nepatří. Nejde k tomu sice nic moc říct když jsem mnoho filmů tohoto typu filmů viděl, ale tento film se může pyšnit na tak obyčejný film dobrými charaktery a taky i dobrým scénářem, tedy v rámci možností. ( 22.3.15/PC ) ()

FFilipCZ 

všechny recenze uživatele

Další rádoby remake nebo následovník Let's Dance. Samozřejmě již všichni víme jak to dopadne. Tentokráte chtěli režiséři spojit tanec a freeruning. Což se jim teda moc nepovedlo, protože jediný freerun kousky byly na začátku a pak asi 2minuty v tý hale, toť vše. Velká nuda. Choreo nic moc, songy mě taky nezaujaly. A vůbec, to finále měli vyhrát ti groovaři, zabili nejvíc! ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Hudebně taneční filmy mají různé možnosti, a tím i hodnoty. Pokud máte dobrý příběh a solidní herce, je z půlky vyhráno. Zde však nejen ta půlka chybí. Už úvodní scény filmu, kdy si mezi sebou dají parkur chudák dospívající černoch a tak trochu namyšlený bílý mladík, který vyhraje, dává zkušeným divákům indicie, že něco není v pořádku. Když se posléze seznámíme s oběma stranami, je jasné, že naše srdce MUSÍ stát na afroamerické straně, jinak nejste politicky korektní. Navíc, když má hlavní hrdina tak hezkou dívku s dlouhýma tmavýma nohama. Zatímco běloch má známosti jen na jednu noc, kurevník jeden. No a pak je tu taneční soutěž, přípravy na taneční soutěž a nějaké ty taneční hip hopové scény a performance. Po pravdě, i v Muzikálu ze střední se daly vidět lepší. A to není pochvala. Zcela nejhorší je filmová část – příběh nemá od prvních minut co nabídnout navíc, a stejně je nám jasné, jak to skončí, jinak by politická korektnost dostala na frak. Úplně otřesná je však režie, neskutečně hloupé dialogy, a konečně i herecké projevy na úrovni amatérského filmu. Jakmile postavy otevřou pusu, je lepší vypnout zvuk a titulky. Tak hloupě ta slova zní, tak hloupě je „herci“ pronášejí. Pro skalní fandy hip hopu asi povinný film, i když myslím, že tento žánr má svou éru pomaličku za sebou, jinak zbytečná ztráta času. ()

predators 

všechny recenze uživatele

Netřeba čekat zázraky! Ale kdo by je chtěl po filmu o tančení a o hudbě, že?! Samozřejmě je zde nějaký nástin příběhu, ale jsou to spíše jen útržky pro doplnění choreografických tanečních vychytávek. Já hudbu miluji, tanečníky, a nemusí být na top úrovni, obdivuji a proto takové hodnocení. Pokud tohoto nejste soudní, nemá cenu se na to dívat... 70% ()

ARI50 

všechny recenze uživatele

Seš borec kámo tohle natočit kloubouk dolu spojit parkour s hip hopem no prostě frajer vydařené brutálně kdyby seto ještě spojilo s robotikou a break tak asi překoná všechny taneční filmy. Hudba prostě výtečná herci zahrály velmi dobře tohle jsem od nakladačky dvě doopravdy nečekal a jsem hodně spokojeny. I když jsi už dokážu představit ty špatně komentáře ale co já jsem nad míru spokojený. ()

Galerie (35)

Reklama

Reklama