poster

Lucky

 • Austrálie

  Lucky

Komedie

USA, 2011, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MMR
  ****

  Bylo mě zpočátku divné, jak je možné, že vyhrál v loterii, když nesázel. Ano, to jsem se dozvěděl. Pak ty vraždy, sice zajímavé, ale zvláštní. Celkově je divný příběh, ale svou absurdností mě zaujal. A ten konec stojí přinejmenším za lehký úsměv.(14.4.2013)

 • Caminzind
  **

  Krimikomedie ve stylu Big Nothing. Slušná režie, ale film samotný nemá co říct, anebo má, avšak říct to neumí.(5.12.2011)

 • ivishka
  ***

  Až do této doby jsem netušila jak moc mi leze na nervy herec Colin Hanks...Neměla jsem s ním žádné problémy byl to pro mě takový neutrální herec, který mě ničím nezaujal. Ale teď v roli poťouchlého podivného chlápka - vraha převlečeného za šedou myšku(a je tu rčení tichá voda břehy mele)- který nešťastným zavražděním holky vyhraje pár melounů a je najednou obletovaný holkou, kterou si vždycky přál dostat :-D...Typická teen comedy, která jakkoliv neurazí ale ani přímo nenadchne ale postavu, kterou hraje Ari Graynor díky konci filmu opravdu lituju..Takže ponaučení Lucky ne vždy znamená LUCKY...(26.2.2012)

 • predators
  ***

  Svým způsobem je Lucky docela zajímavá povídka o jedné šťastné výhře v loterii a několika "nucených" vraždách. To podstatné je, jak to vlastně celé dopadne. Tato myšlenka vás bude provázet po čas sledování grimas Ari Graynor, která je půvabná a zvláštní zároveň. Colin Hanks svou podobu s otcem nezapře, jeho chování, pohyby, mluva a gesta jsou celý taťka. Takže tu máme zajímavé herce, námět, několik pozoruhodných zvratů a...no a ty prachy přece! 60%(29.1.2012)

 • DannyBoon
  ****

  Je soška harfenice horší než soška matky s dítětem? Nevíte?? Vemte si třetí sošku a prohoďte jí výlohou! Nenápadný film se spousou nápadů a nečekaných obratů. Výborná A.Graynor, dobrý C.Hanks.(13.12.2011)