poster

Past (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 1997, 15 min

Režie:

Jan Hřebejk
 • rakovnik
  ****

  Příjemná krátká letní Bakalářská povídka. Málo řečí, více děje, pěkná kamera.(28.7.2011)

 • otík
  ***

  Všichni, kdo jezdí na tábory, si tuto povídku zamilují. Na skautském táboře panuje nudné odpoledne a vyloženě vybízí k nějaké lumpárně. Ta se také naskytne, když sličná nafiflená vedoucí při koupání v přehradě ztratí vrchní díl plavek a nikdo z kluků ji nechce pomoci, protože jim to pubertální touhy nedovolí. Přeci jen se však zjeví jeden (zamilovaný) hrdina a za jeho odvahu mu bude polibek na závěr. Hezká, poklidná a filmařsky dokonalá, místy však přeci jen trochu nudná bakalářská povídka. Hudba: neuvedeno(4.11.2012)

 • Tommassi3
  ***

  "Tys v tý vodě něco ztratila, že jo ??" ;) Moc příjemná bakalářská povídka dua Jarchovský, Hřebejk v hlavní roli s mladičkým Jakubem Prachařem, která dokazuje, že bez základních znalostí uzlování není ani lehká erotika..;) Inu není uzel jako Radim, totiž Uzel !! ;)(2.5.2013)

 • Phorbo
  **

  Kluci zdají se býti lehce retardovaní. Proč rozeberou celou hráz, když tam jeden mohl skočit a holčinu vytáhnout. Chápu, že to není režisérova, respektive scénáristova chyba, ale chyba blbých kluků, kteří nepřemýšlejí racionálně. Rád bych věděl, jak dopadli, to musel být fičák, že je celý pracně udělaný jezírko, rozebraný do mrtě...(8.6.2015)

 • Šimpy
  ***

  Mladému prachařovi ještě nenarostl hřebínek a tak místo "herectví" je celkem civilní. Jinak Jarchovský a Hřebejk ještě před fabrikátní tvorbou....(8.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace