poster

Pařmeni

 • Austrálie

  A Few Best Men

 • Velká Británie

  A Few Best Men

 • Slovensko

  Bláznivá jazda

Komedie

Austrálie / Velká Británie, 2011, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ludovit14
  *

  Few Best Men-je jedna scénáristická vykrádačka s viacerých filmov-ktorá vôbec nefunguje a už v polovičke filmu musí mať divák toho dosť.Oproti Vo štvorici po opici sú to malé zmeny,ako napr:sfetovaná svokra,namiesto LEVA je BARAN-ktorému sa rýpu v zadku-a takisto sa po opici preberú a nič si nepamätajú ako aj drogy sú na dennom poriadku.Je to samé klišé a klišé-ktoré pôsobí veľmi trápne.HOD:27%.Škoda času!PS: scenárista Dean Craig je jeden veľký chudák a môže sa hanbiť-čo je toto za človeka? (19.8.2013)

 • PinokKio
  ***

  I angličani umí pařit .. a místo do Vegas (kam se jeli před svatbou pobavit jiní herci v jiném filmu) to jeli odsvědčit nebo spíše pokazit kamarádovi až k protinožcům. No a jak to dopadá, když se do filmových ingrediencí přimíchá troška buranství, pár šprcek plných koksu a jedna ovce v tangách se můžete přesvědčit i vy. Nejlépe s vypnutým mozkem.(1.6.2012)

 • Kingjiri
  ***

  Britové, byť v australský koprodukci, maj rozhodně na víc, než natočit nevýraznou komedii, na kterou si za pár dní díky její průměrnosti ani nevzpomenu a nebudu mít žádný nutkání si jí někdy pustit znova. Jediný, co mě fakt pobavilo, byl hitlerovskej knírek (asi jedinej náznak ostřejšího a nekorektního britskýho humoru) a scéna s koksem. Zbytek tvořila vata v podobě slabších (ne)vtipnejch scének a nepovedenejch point ("vyřešení" situace s drogovym dealerem). Rozhodně už jsem viděl lepší pařmeny, kterejma se tyhle kaliči určitě trochu inspirovali, tři slabší hvězdy.(10.6.2012)

 • wampire23
  **

  To bola teda krávovina. Snaha natočiť britský Hangover vôbec nevyšla. Milujem britský humor a preto som sa na tento kúsok celkom tešil. O to väčšie sklamanie prišlo, keď som ho s nechuťou sledoval. Herci sú maximálne nesympatický, dej nezaujímavý, ,,vtipné" scénky sme už videli miliónkrát. Jedine nonstop napitý týpek ma celkom bavil. Ale to je na celý film veľmi málo.(4.6.2012)

 • Kryton
  ***

  Britská verze všech těch možných uřvaných filmů o svatbě nejlepšího kámoše a pařbě na této pro ně ohavné party. Britové (a Australané) dokázali, že to jde i bez fekálií a trapnosti. Pařmeni mají sympatické obsazení, několik vtipných scén a rozhodně vám na konci nebude zle, tedy pokud se nezpijete jako tato čtyřka. Mimochodem a pak, že beran není sexy!(29.8.2012)

 • - Pozornému divákovi určite neujde, že pôvodný, anglický názov filmu pripomína snímku A Few Good Men (1992), no podľa tvorcov to nebol úmysel, iba náhoda. (m.a.t.o.)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 14. října 2011 na filmovém festivalu Mill Valley Film v Kalifornii. (Stoka)

 • - Olivia Newton-John (Barbara) sa podieľala na filme i ako spoluautorka hudby. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace