Pařmeni

Scénografie:

George Liddle

Kostýmy:

Lizzy Gardiner

Na Hangover přišla odpověď od Protinožců. Místy trošku trapná záležitost, která ukrývá několik povedených zápichů. Všemu kraluje samozřejmě beran, jenž nedopatřením spořádá několik balíčků kokainu zrovna v době kdy si pro ně jede jejich právoplatný majitel.... Jak tohle dopadne to si asi každý umí představit.(29.6.2012)

Zdálo se mi, jako bych už někdy něco podobného viděl. Ale zábava to byla celkem slušná, mělo to rychlý spád. Ovšem nebýt jedné nechutné sekvence, v hlavní roli s Ramseyem, tak bych z tohoto filmu měl lepší zážitek. Ve své podstatě jde o průměrnou komedii, kterých je na miliony. 60 %(1.10.2012)

• playboxguest

Relativně (do)koukatelná jednorázovka, co vyšumí rychle z hlavy, stejně jako účast Elizabeth Debicki, která je tady na rozdíl od golfistky z Great Gatsbyho stejně nevýrazná jako obsažený humor. 50%(29.8.2013)

• JJ.Gibson

Tenhle ten anglický pokus o Hangover selhává snad úplně ve všech. Ve výběru herců, ve fekálních vtipech, v beranovi, v trapnosti okamžiku, krátce řečeno úplně ve všem. Takže jsem si párkrát ublink, sem tam jsem se sebe zeptal, proč nedělám něco smysluplnějšího, než se dívat na tohle a pak jsem s radostí ohodnotil odpadem!!!!!!!!!!!!(3.1.2017)

Neoriginálna, ale svieža a stále zábavná jazda s dobrým hereckým zoskupením. Množstvo fórov, od infantilných a tých "nasilu", až po dospelejšie (v porovnaní s Prcičkami) či skryté na pozadí. Všetko je tu na správnom mieste a svoj účel nezáväzne pobaviť to plní. Tri a pol.(14.6.2012)

• - Olivia Newton-John (Barbara) sa podieľala na filme i ako spoluautorka hudby. (m.a.t.o.)

• - Pozornému divákovi určite neujde, že pôvodný, anglický názov filmu pripomína snímku A Few Good Men (1992), no podľa tvorcov to nebol úmysel, iba náhoda. (m.a.t.o.)