Těžko věřit, že sotva to začalo, už to končí. Playboy clubu jsem, popravdě, moc nevěřila a ani jsem si pilot nestahovala. Jenže pak jsem se dočetla, že seriál končí, což mi nedalo a prostě jsem si ho stáhla. Teď toho lituju, ale v dobrém slova smyslu, protože jsem si ho moc oblíbila. Kde jinde dnes uvidím tolik sexy holek v králičích oblečcích pohromadě? ..jo, nikde. I Cibriana jsem tady překousla, jen abych se mohla dívat na krásnou Amber. Navíc ke castu přibyla i Cassidy Freeman...YAY! Teď se můžem tak akorát modlit, aby TPC převzala televize Bravo.(8.10.2011)

3 epizody a KONEC?! A to to vypadalo TAK DOBŘE! Těžko říct, jak by se seriál vyvíjel dále, ale byl jsem na to velmi zvědavý. Postavy byly zajímavé, dialogy poutavé, zápletka dobře nastolená a celé prostředí velice přijemné (nejen kvůli krásným slečnám v králičích kostýmkách). .... Celkově ve mně letošní seriálový podzim vyvolává smíšené pocity. Nebudu tu konkrétně odkazovat na jiné seriály, ale je to spíše tak, že očekávané pecky nejsou peckami, nenápadné seriály jsou o to překvapivější a na tom zrovna PLAYBOY CLUB bohužel tratil. Nízká sledovanost, ať už kvůli špatně nasazenému seriálu na pondělní vysílací čas, kvůli špatně stravitelnému puncu 60. let nebo nějaké lize přecitlivělých rodičů, že to není ta vhodná podívaná, seriál zazdila už na počátku. Zbytečné se rozčilovat, i když jsem rozčílen byl, protože zámořští diváci asi umí koukat jen na *PÍP* kriminálky! :o/(6.10.2011)

První díl je dost velké zklamání. Nemá to náboj a herecké výkony nejsou nijak oslnivé. Cibrian není Jon Hamm i když je (marná) snaha dosáhnout Mad Manovských kvalit přímo hmatatelná a Amber Heard se podle mě do téhle role nehodí, ale možná že s postupem seriálu a vývojem její postavy to nakonec nebude úplně marné. Nejlíp na mě působila Laura Benanti jako králičí máti. Uvidíme jak si povede seriál dál, ale pokud se nezačnou pořádně zaobírat postavami a věci se budou dít tak zbrkle věštím tomu krátkou budoucnost. A hlavně ve stejnojmeném časopise toho uvidíte mnohem víc než tady.(21.9.2011)

Většinou nehodnotim seriál už po třech dílech, ale bohužel u tohohle nemám jinou možnost. První odpadlík roku 2011. Docela se podivuju nad tím, že to bylo zastaveno a proč? Stačí se podívat co vysílá Showtime a opravdu nechápu proč zrovna u tohohle byla na vině i nějaká rodičovská rada. Ano sledovanost nebyla zrovna největší, přesto si myslim, že to mělo dostat větší šanci. Takhle je to u mě lehký nadprůměr, protože se to ještě nedokázalo pořádně rozjet, ale postavy super, prostředí zajímavý, obsazení taky. Potenciál tady rozhodně byl. Moc by mi nechybělo k tomu, aby se to zapsalo mezi pravidelně sledované seriály. Snad to brzy vyleze na dvd.(10.10.2011)

Ohromné překvapení a zároveň neuvěřitelné zklamání, že seriál byl po třech epizodách zrušen.To by ste vopravdu museli už srát atomový hřiby.Hned první epizoda vás naladí a nemůžete se dočkat dalších dílů a s překvapením ( nemilým ) zjistíte, že už jsou jen dva.Čekal jsem něco jako Sex ve městě v 60tých letech a ona to je dost nekompromisní mafiánská sága na pozadí ještě dost drsných mafiánských 60.tých let a počátku Playboye.Bylo to nabité rozpustilými zajíčky v čele s rozkošnou Amber, která si hned v prvním díle pěkně zavaří do podpadků, bylo to plné politických a mafiánských intrik, bylo to vzhledově nabité retro, každej kdo hrál Mafii a má rád holky musel slintat blahem, mělo to potenciál který byl po třech dílech zastaven, to bych blil velebnosti.95%.(5.11.2012)

• - První Playboy Club byl otevřen 29. února 1960 v Chicagu. (Mr.Bulanek)

• - Krátce po premiéře seriálu Sean Maher, který ztvárnil Sean Beasleyho, odhalil pro časopis Entertainment Weekly Magazine, že je homosexuálem. (Miuri)

• - Televize NBC ukončila vysílání seriálu již po třech epizodách, a to kvůli špatným reakcím a nízké sledovanosti. (Miuri)