Derren Brown: Miracles for Sale (TV pořad)

Dokumentární / Mysteriózní / Psychologický

Velká Británie, 2011, 74 min

Nick Foster

Derren Brown

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

Na to, že mě téma samotný nijak nebere a ještě před zkouknutím jsem se bál, že to pro mě bude utrpení, se z toho nakonec vyklubala slušná zábava v derrenovskym stylu - opět si pokládám otázku, nakolik kamery zachycovaly realizaci projektu podle pravdy, a kolik "dramatických linek" bylo na efekt vepsáno do scénáře. I tak ale 5 - zajímavý a svým způsobem poučný.(27.12.2014)

Z môjho pohľadu bol tento diel slabší než ostatné čo som doteraz videl. V priebehu som sa aj miestami nudil. Chýbala tomu taká tá klasická dráma počas deja a záver bol tiež dosť suchý.(24.11.2013)

Velmi pěkně zpracováno, klasický Derren Brown s projektem jak udělat z normálního člověka mesiáše. Derren nám zde popisuje všechny jeho postupy při výběru vhodného herce, v co lidé věří a jak je správně oklamat. Také nám ukazuje pár profláknutých "léčitelů", u kterých vyšlo najevo, že jsou (samozřejmě) podvodníci a ironicky i když se o pár let později vrátili do stejné profese, tak za sebou měli stále hordu věřících. Závěr mne lehce zklamal, čekal jsem větší pecku, nicméně to bylo skvělé.(14.7.2012)