poster

To byl Franta Kocourek (TV pořad)

Talk-show

Československo, 1992, 2x30 min

Režie:

Karel Fuksa

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

 • Rex Mundi
  ***

  Našťastie archívne zábery vyvažujú nezáživnú scénu priateľov spomínajúcich na Frantu pri vínku a muzike. Bez urážky, Arnošt Goldflam je dobrý herec a ostatní zúčastnení tiež porozprávali o Frantovi zopár zaujímavých faktov, ale to pietne tempo fakt mohli zvýšiť. Inak naozaj dobrá relácia, pozrela som si s chuťou, i keď Frantu poznám hlavne z príhod Mirka Donutila - no teraz aj z tohto dokumentu. V každom prípade to bol fenomén :-)(18.7.2011)

 • Necron
  ***

  https://www.youtube.com/watch?v=mtJBjaF4I_U(16.10.2014)

 • Tsuki003
  **

  K tomuhle dokumentu jsem se dostala přes Donutila, který o Frantovi Kocourkovi vypráví hodně a rád, tak jsem přece jenom chtěla trochu poznat, kdo to vlastně byl. Tenhle dokument je ale poněkud... nezáživný. Působí to spíš jako strojená pohřební hostina. Mělo padnout víc veselých historek, živěji a veseleji se zpívat, měla se zapojit celá ta místnost plná lidí, kteří ho (nejspíš) měli rádi. To hlavní jsem si ale přece jen vyfiltrovala. Možná ještě, kdyby to neuváděl Goldflam...(17.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace