Zrozen k jízdě

Born to Ride

Jazdec

Akční

USA, 1991, 90 min

Lehce nadprůměrný snímek. Moc si ho již nepamatuju.(22.3.2012)

Vynikající film na téma mého mlédí (a vlastně i teď) - tj. motorky a auta, v tomhle případě auta. Akce, akce a zase akce... Taky jedna velká vzpomínka a ten John Stamos byl fakt elegán a taky tak trochu frajírek. Pro mě je to pravdu velká vzpomínka, kterou jsem už hodně, ale opravdu hodně dlouho neviděl. Jednoznačných 5*!(12.4.2008)

Neskutečně naivní, ale ke konci zábavný dobrodružný snímek o odvážných motorkářích, kteří pomocí svých strojů, likvidují nacisty.(14.7.2015)

Některé scény opravdu vydařené (v podstatě všechny, kde jsou vidět motorky - to ostatní je vlastně jen taková výplň, kterou se snažili spojit scény bez motorek), ale celkově to na mě působí neuceleně a roztahaně, přestože to má jen 1,5 hodiny. Kdo má rád hezouna Johna Stamose nebo motorky, ať si přidá hvězdu.(27.2.2013)

• SeBig

Těžko určit žánr tohoto veledíla, co si zde na csfd vysloužilo kupodivu 69% za co prosim? Celý film poslouchat kecy přiblbých mariňáčků jezdících na harleji? Od půlky to je asi romanticky a ke konci si to hraje asi na nějakou akci.. ale je to tak bezduchý, stejně jak postavy, stejně jak dialogy. Nenašel jsem nic, co by mě aspon trošku zaujalo. Je to prostě další zapomenutá shitka.(13.1.2019)