Komentáře uživatelů k TV seriálu (14)

 • Gechitka
  *****

  Já nechápu ty lidi, co furt musí něco kritizovat. Tak když se mi něco nelíbí, tak to hned nemusím komentovat kritikou, ale radši to nekomentovat vůbec. Mně se seriál líbil, výborné herecké výkony, celkem dobrý i obsah, romantika, napětí, vše. Občas teda nastaly chvíle, kdy jsem se u tohoto seriálu nudila, to je pravda, ale to je i ve filmu. Takže ten, komu se nelíbí telenovely, sem vůbec nemá chodit a kritizovat to, není to totiž upřímná kritika, ale zaujatá. Mně se taky nelíbí např. některá scifi a taky tu nevyhledávám scifi filmy a nepíšu k nim, že je to odpad, když jsem je ani neviděla. To je stupidita lidí a je mi líto, že stupidních lidí neustále přibývá...(28.2.2012)

 • LiVentura
  odpad!

  Vymazat ze světa světoucího i s těmi protagonisty a tvůrci!!!(6.12.2011)

 • Beckett51
  odpad!

  Tadle telenovela mě vždycky dokáže tak na*rat!(23.11.2011)

 • Carol Pifková
  odpad!

  Za to, že boli všetci dokakaní z Tisíc a jedna noc budú teraz všade pchať turecké pič...ny...... ktoré nemajú ani hlavu ani pätu.... a nevravte mi, že tieto turecké seriály sú "iné"....(20.3.2012)

 • Mariin
  ***

  Moje hodnocení je tentokrát vědomě neobjektivní, náhodou jsem viděl asi 20 minut jednoho dílu. Seriál mne zaujal už tím, že se dozvím něco o turecké mentalitě. Mám dojem, že se hodně sází na účinek tváří herců, kteří jsou nesporně zajímaví a - přes přizpůsobování se evropskému image - stále exotičtí. Kdybych to namátkou zase někdy zapnul, asi bych se ze zvědavosti chvíli vydržel dívat. Škoda, že zde zatím není žádný kloudný komentář, v čem je to tak strašné...(31.10.2011)

 • Driss
  odpad!

  6% pro takovou "filmařinu" je ještě milosrdný verdikt(17.2.2012)

 • BoncheR
  odpad!

  OMG!!! TRAPOŠINA plusTRAPOŠINA plusTRAPOŠINA = trapošína na tretiu.....(3.7.2011)

 • VIPerson
  odpad!

  Viděl jsem ten díl,kde trojúhelník má čtyři strany...a přesto mě to nechytlo.Škoda...(28.1.2012)

 • fiLLthe3DD
  ***

  Zpočátku to bylo zajímavé a dalo se to sledovat, avšak po smrti Lále a příchodu nové hlavní hrdinky Toprak mě to začalo neskutečně štvát (ta holka byla fakt na ránu, co se charakteru týče tak ještě vetší pí*a než Feriha)... Jen samé intriky, žvanění a nevěry. Chválu si zaslouží pouze herci, kteří se snaží, dále prostředí, kamera a hudba... Ale jsem rád že jsem díky tomuto skvostu obevil Eminu Jahovic, jejíž písně si pouštím poměrně často :-)(15.2.2016)

 • cobraSK
  *****

  Nie, nie nie, prečo??????????????????? :(((((((((( Zasa turecká sračka :((((27.6.2011)

 • Pavlo
  odpad!

  Jé, to je príbeh sesterníc Šeherezády? Vyzerá to tak... aj kvalitou... No učinená "NÁDHERA"! Blééééjt sa mi chce....(3.7.2011)

 • Guthix
  odpad!

  Keď už aj JoJ-ka uzná že je to prepadák tak to už je riadna katastrofa :)(13.7.2011)

 • fifas2
  odpad!

  Ačkoliv se mi telenovely obecně nezamlouvají, snažím se na nich najít alespoň něco pozitivního. Tato telenovela je ale tak strašně ubohá, že ani hodnocení "odpad!" nedokáže vystihnout, jak strašná snůška nesmyslů a nekvalit to je.(4.2.2012)

 • Kristiin
  ****

  myslim ze tento serial by meli hodnotit lide kteri videli alespon par dilu a ne lide co videli par minut! videla jsem bez dvou dilu celou prvni serii serialu a serial me pohltil a tesila jsem se na kazdy dalsi dil. Lide co tento serial hodnoti by meli vzit v potaz ze jde o tureckou telenovelu kde je uplne jina mentalita stejne jako seriali z jinych zemi tady plati pravidlo jiny kraj jiny mrav! Hatice Aslan v roli Zumrut predvedla perfektni vykon jak podla potvora muze mit neuveritelne charisma!(9.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace