• LiVentura

Vymazat ze světa světoucího i s těmi protagonisty a tvůrci!!!(6.12.2011)

Moje hodnocení je tentokrát vědomě neobjektivní, náhodou jsem viděl asi 20 minut jednoho dílu. Seriál mne zaujal už tím, že se dozvím něco o turecké mentalitě. Mám dojem, že se hodně sází na účinek tváří herců, kteří jsou nesporně zajímaví a - přes přizpůsobování se evropskému image - stále exotičtí. Kdybych to namátkou zase někdy zapnul, asi bych se ze zvědavosti chvíli vydržel dívat. Škoda, že zde zatím není žádný kloudný komentář, v čem je to tak strašné...(31.10.2011)

Já nechápu ty lidi, co furt musí něco kritizovat. Tak když se mi něco nelíbí, tak to hned nemusím komentovat kritikou, ale radši to nekomentovat vůbec. Mně se seriál líbil, výborné herecké výkony, celkem dobrý i obsah, romantika, napětí, vše. Občas teda nastaly chvíle, kdy jsem se u tohoto seriálu nudila, to je pravda, ale to je i ve filmu. Takže ten, komu se nelíbí telenovely, sem vůbec nemá chodit a kritizovat to, není to totiž upřímná kritika, ale zaujatá. Mně se taky nelíbí např. některá scifi a taky tu nevyhledávám scifi filmy a nepíšu k nim, že je to odpad, když jsem je ani neviděla. To je stupidita lidí a je mi líto, že stupidních lidí neustále přibývá...(28.2.2012)

myslim ze tento serial by meli hodnotit lide kteri videli alespon par dilu a ne lide co videli par minut! videla jsem bez dvou dilu celou prvni serii serialu a serial me pohltil a tesila jsem se na kazdy dalsi dil. Lide co tento serial hodnoti by meli vzit v potaz ze jde o tureckou telenovelu kde je uplne jina mentalita stejne jako seriali z jinych zemi tady plati pravidlo jiny kraj jiny mrav! Hatice Aslan v roli Zumrut predvedla perfektni vykon jak podla potvora muze mit neuveritelne charisma!(9.11.2013)

Zpočátku to bylo zajímavé a dalo se to sledovat, avšak po smrti Lále a příchodu nové hlavní hrdinky Toprak mě to začalo neskutečně štvát (ta holka byla fakt na ránu, co se charakteru týče tak ještě vetší pí*a než Feriha)... Jen samé intriky, žvanění a nevěry. Chválu si zaslouží pouze herci, kteří se snaží, dále prostředí, kamera a hudba... Ale jsem rád že jsem díky tomuto skvostu obevil Eminu Jahovic, jejíž písně si pouštím poměrně často :-)(15.2.2016)

• - Dům rodiny Taškiranových je ten samý, který se objevil v seriálu Gümüş (od r. 2005). (fiLLthe3DD)

• - Spoiler: Během natáčení začala herečka Serenay Sarikaya (Yesim) randit se svým hereckým kolegou Tolgahanem Sayismanem (Činar). Pár se však po čase rozešel a Serenay se rozhodla skončit s natáčením seriálu. Její postavu proto nechali tvůrci zemřít. Tolgahan se poté scházel se Selen Soyder, která v seriálu ztvárnila druhou hlavní hrdinku Toprak. (fiLLthe3DD)

• - Tv Joj začala telenovelu vysílat kvůli úspěchu seriálu Tisíc a jedna noc (od r. 2006) z konkurenční Markízy. Zatímco Šeherezáda (Bergüzar Korel) uspěla, s Časem tulipánů to bylo naopak. (fiLLthe3DD)