Zajímavosti k TV seriálu (8)

  • - Zatímco v Turecku trvá jedna epizoda zhruba hodinu a půl, v ČR byla délka zkrácena na 40 minut. Podobnou úpravu podstoupila i další turecká telenovela Tisíc a jedna noc (od r. 2006). (fiLLthe3DD)

  • - Tv Joj začala telenovelu vysílat kvůli úspěchu seriálu Tisíc a jedna noc (od r. 2006) z konkurenční Markízy. Zatímco Šeherezáda (Bergüzar Korel) uspěla, s Časem tulipánů to bylo naopak. (fiLLthe3DD)

  • - Zemina Jahovic Sandal odešla ze seriálu z důvodů nízkého platového ohodnocení a také díky tomu, že chtěla trávit více času s rodinou. Její výpověď autoři seriálu schválili a její postavu Lále nechali zemřít. (fiLLthe3DD)

  • - Telenovela po uvedení na slovenské stanici Joj propadla a po dvou epizodách byla stažena z vysílání. (fiLLthe3DD)

  • - Dům rodiny Taškiranových je ten samý, který se objevil v seriálu Gümüş (od r. 2005). (fiLLthe3DD)

  • - Spoiler: Během natáčení začala herečka Serenay Sarikaya (Yesim) randit se svým hereckým kolegou Tolgahanem Sayismanem (Činar). Pár se však po čase rozešel a Serenay se rozhodla skončit s natáčením seriálu. Její postavu proto nechali tvůrci zemřít. Tolgahan se poté scházel se Selen Soyder, která v seriálu ztvárnila druhou hlavní hrdinku Toprak. (fiLLthe3DD)

  • - Spoiler: Z celé rodiny Taškiranových zemřely celkem čtyři osoby. Kemal (Güneyt Türel) spáchal sebevraždu zastřelením, Lále (Emina Jahović) zemřela při autonehodě, Yesim (Serenay Sarikaya) skočila z útesu a Kemalova manželka a matka tři dětí Zümrüt (Hatice Aslan) taktéž spáchala sebevraždu a to skokem z okna v závěrečné epizodě celého seriálu. (fiLLthe3DD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace