Výletníci (TV pořad)

Pavel Dragoun

Zvuk:

Jan Kacián
  • Rosalinda

Neee, tak takhle ne, pánové, prosím vás. Vždyť to je něco otřesného. Copak se po českých luzích a hájích nedá cestovat civilně? Musí to být až takhle trapné? Já kdybych se pořadem chtěla nechat cestovatelsky nějak ovlivnit, tak rozhodně nepojedu na místa, kde se natáčelo. Asi bych měla strach, že tam potkám podobně rozvernou dvojici. Děkuji, nechci. A navíc už jsem na všech těch důmyslně vymyšlených místech, které vůbec nikdo nezná a proto je třeba s nimi veřejnost velevtipně seznámit, byla. Na tohle koukat, je víc než ztráta času, radši se podívám z okna, bude to zajímavější.(25.7.2011)

• milka

Kdy už na tý jedničce proboha pochopí, že duo Svěcený-Bernartský patří za mikrofon na sportovní stadion a ne do rádoby vtipného moderování dokumentárních pořádů. Obzvláště, když jim to vtipkování jde asi stejně dobře jako mně fotbal a podobných pořadů nabízí televize tucet. Prostě zbytečnost.(8.9.2011)

• giovanni3

Dokumenty mapující naši vlast miluji a rád se na ně dívám, ale toto? To jak se tento pořad uvádí je naprostá katastrofa a vyloženě mne to odrazuje od dalšího sledování... naštěstí existuje dost kvalitních pořadů o naší zemi... Nebýt to moderování tak otřesné tak dám hodně hvězd, ale takto ne = pouze 1z5(31.7.2011)

• triatlet

"Se na mě ty lidi nějak tak divně koukaj," dí v úvodu dílu o Zlínu Petr Svěcený. A já koukám divně taky. Pitvoření při poznávání krás a zajímavostí Česka nemám rád. Navíc hraná bezprostřednost se ztrácí při studiově namluvených reklamních bloků s cenovými balíčky.(28.8.2011)

• Korbitch

Bernatskýho ještě vydejchám, ale Svěcený je naprostej trapák!(13.9.2011)