Výletníci (TV pořad)

Pavel Dragoun

Zvuk:

Jan Kacián
  • MartinezZ

Nevím, kolik dílů už bylo, poprvé jsem se k 'Výletníkům' přichomítl při dílu o Špindlerově mlýnu. A řeknu vám - KURVA, CO TO BYLO??? Tohle se dává na ČT1 a ne někdy ve dvě ráno na ČT2 a ještě jen na odumírajících analogových kanálech, aby k tomu mělo přístup co nejméně lidí? Platí si to dva moderátoři/idioti doufám z vlastní kapsy!!! Pořad o naprostém HOVNU. Promiňte mi expresivní výrazy, ale to, čeho jsem byl svědkem během několika málo minut (ano, nedokoukal jsem), mi vyrazilo dech. O nějakém cestování nebo povídání o stezkách a zajímavostech na nich či okolí, nemůže být řeč. Všechno hloupě glosují dva pitomečci, co se snaží dělat naprosto tupou a trapnou zábavu, a tak se namísto informací o Špindlu dozvídáme o nutkání dostat do postele nějakou blonďatou nánu, která by prvního blba měla ukřižovat na Vrbatově mohyle a druhého blbla utopit v septiku pramene Labe. Z okolí uvidíme prd, zato záběrů na irelevantní a nepodstatné kretény je plno. Tfujtajxl. ~~~ Je mi jedno, jestli tohle byl jen náhodně blbý díl, a je mi jedno, jestli budou další, nahého Vojtěcha v prameni s hříbkem už nic nevyváží. ~~~ Zrušte ČT koncesionářské poplatky, klidně zaveďte reklamu, ať se ukáže, jestli se taky umí uživit sama. A pokud ne, ať krachne, nikomu to vadit nebude. Tohle by snad ani Prima nedala do vysílání!(24.7.2011)

• Enšpígl

Už z principu mám rád každý pořad věnující se toulání po naši zemi a že jich naše televize nabizí mraky --- celej jeden (Toulává kamera ), takže když jsem zmerčil tadyhle výletníky byl jsem nadšen, jenže. Nevadilo by mě humorný pojetí pořadu, ostatně kdo chodí s kamošema na výlety, určitě mě potvrdí, že humor číhá na každým kilometru. Co mě však přijde úplně trapné, že to jsou nahrané scénky, navíc v realu naprosto nerealné, nebo si z Vás snad někdo na Hluboký při prohlídce zapálil cigáro, pokud to teda vůbec je ještě humorné. No a pak, jako já nevím Hluboká, Český ráj, Špindlerův mlýn, to je mi teda cestovatelská invence a fantazie. To má jako lidi z toulavejma keckama ohromit ? A definitivní potvrzení toho, že tento pořad není pro mě byly ty ceny, za dva dny na Hluboké výletnici utratili včetně cen, které nebyly uvedeny (např. benzin, vstupný na golf, atd ) cca 6.000 , - Kč, jenom ubytování na jednu noc za 2.300 s dovětkem že je to levný, je hotový výsměch. Pro koho je ten pořad je určen ? Pro poslance ? Pro pana generálního ředitele ČT ? Kluci jsou mě sympatický, tak dám dvě, ale mám chuť tady vysypat odpad. Krásný tulácký pořad z Vaškem Žmolíkem Počesku dostal pěti minutovou stopáž a posléze byl zrušen a nahrazen tímhle ? ČT klesá stále hloubš. DODATEK : Po shlédnutí dalších dílů sypu odpad. Zapalování cigár v krásným zámku, osáhávání krápníků a z naprosto nulovou touhou něco objevit nebo poznat. Nikdy jsem na svých toulkách nepotkal lidi s takovou neúctou k přírodě, pamatkám a místním lidem jako předvádí tihle dva.(19.7.2011)

• Radek99

Kdyby podobný pořad vyprodukovala některá ze soukromých televizí, asi bych k němu měl víceméně indiferentní postoj, ale když něco podobného natáčí naše veřejnoprávní televize a pořad je (spolu)financován z koncesionářských poplatků, tedy i z mých peněz, nutí mne to vymezit se proti úrovni tohoto svérázného cestopisu trochu radikálněji. Vojto s Petrem, možná se vám zdá, že jste směšní k popukání, ale z pohledu diváka je vaše manýra spíše k uzoufání...(22.8.2011)

Výletníci jsou originálním ztvárněním cestovatelských magazínů z našich krajů. Je pravda, že ona originalita se nemusí mnohým zamlouvat a podle hodnocení zde se moc nezamlouvá, ale má něco do sebe. Pořad, který Vám přesně popíše jednotlivá místa i s nepřebernou škálou zajímavostí už existuje - Toulavá kamera, tak proč ho točit znovu. Po stopách výletníků se dá jít i bez tuny zajímavostí, a to že mají připravené scénky... No a co. Scénky jsou přeci připravené předem vždy. Kluci z jedničky si z toho evidentně dělají srandu a užívají si to a já s nimi ačkoli je pravdou, že některé vtípky jsou mírně přehnané, ale to jim až tak nezazlívám. Musím také uznat, že tuto dvojku mám dost rád a jsou to pro mě profesionálové, takže mi moderátoská dvojice vůbec nevadí ba naopak. Nápad počítání peněž za výlet je jednoduše super. Někteří tvrdí, že utratí strašně moc, ale nezváží co za to koupí. Převážně nocují v lepších hotelech a navíc vždy s polopenzí a ještě k tomu mají něco navíc zdarma, takže cena okolo tisíce korun za noc je normální. Kde dnes najdete přenocování nějak extra levné - jó v penzionu bez ničeho za tři až pět stovek. Přiznám, že pro mě je takové cestování po hotelech nepředstavitelné, přec je to velký výdaj, ale když už jedete jednou na výlet a chcete být v hotelu, tak nenabízí přemrštěné ceny. Pro ostatní cesty stan, spacák a je to za levno. Takže suma sumárum berte pořad jako srandu dvou kluků co cestují po čechách a moravě, zajdou si kam se jim zachce a do toho si dají sport a adrenalin, pak si to užijete.(1.8.2011)

• igi B.

Dva výjebníci jedou vlastenecky za nejmenovanou dojčechauto? Hajl lidowágen jetý v praxi?? Platí snad firma podobné sračky ve své rodné ýbrales??? . . . No každopádo zde jde zase jednou veřejnoprávě o ryzí hnus, formou i obsahem, snad nejodpornější materii vytvořenou >četečkou< za poslední rok(?)... A proč se vlastně tyhle mrdsketingové sračky odehrávají v >televizi veřejné služby< ? To je nějaký nový homoformát, než pan generální půjde definitivně i se svou suitou od válu? - - - P.S. A ty prachy z nejmenované autodebilky tekly tedy do téhle žumpy jako celku, nebo si firma zalepila jen ty homoblbečky v autě a zbytek šel zase pěšky z koncesionářských poplatků? . . . No kažosrádo "papa" buzničkám - a jednou to zúčtujete klucí, to bude vejlet, ze kterýho si naděláte do sedaček a fak nezbude po vás žádná škoda... °-[.. . . . Víc blít bez komentáře... - - - - - (S nutkáním na zvracení viděno párkrát na >předranní jebničce< , hodnocení 73., kokotmentář zde s naprostým zhnusením jako nešťastně sedmý - 21.7.2011)(21.7.2011)