Výletníci (TV pořad)

Česko, 2011, 22 min

Pavel Dragoun

Zvuk:

Jan Kacián

Já se musím smát, když čtu komentáře,že je to trapné, co je to za humor, nemá to úroveň, kecy, kecy, kecy.. Chápu, že lidé, hodnotící čtyřmi * Slunce seno a jiné voloviny, co používají onen (s)prostý lidový "vtip", nemůžou ocenit Výletníky a jiný druh humoru. Ale ruku na srdce - i když ze sebe dělají ti dva občas velké šašky, tak je to pořád pořad na úrovni a je dle mého poměrně užitečný. Nemá to být strohé a poučné, od toho je Toulavá kamera nebo Objektiv.(1.8.2011)

• RedHot

Výletníci jednak ohromují svou až pozoruhodnou nevtipností a trapností, ale i neochotou něco skutečně poznat nebo přiblížit divákům. Kdybych v Lednici sám nebyl (aktuální díl totiž pojednával právě o této lokalitě), po shlédnutí Výletníků bych o ní stále nevěděl vůbec nic. Oba pánové většinu času trčí v restauracích nebo ve vinných sklípcích a zbytek stopáže se nás snaží rozesmát bezduchým pitvořením. Místy je to tak hloupé, že se u toho ani usnout nedá. Inu, Toulavá kamera opět potvrdila svou informační dominanci a mimo jiné i ukázala, že budete-li hledat zdroj cestovatelských zážitků jinde, téměř určitě si naryjete hubu.(27.8.2011)

Výletníci jsou originálním ztvárněním cestovatelských magazínů z našich krajů. Je pravda, že ona originalita se nemusí mnohým zamlouvat a podle hodnocení zde se moc nezamlouvá, ale má něco do sebe. Pořad, který Vám přesně popíše jednotlivá místa i s nepřebernou škálou zajímavostí už existuje - Toulavá kamera, tak proč ho točit znovu. Po stopách výletníků se dá jít i bez tuny zajímavostí, a to že mají připravené scénky... No a co. Scénky jsou přeci připravené předem vždy. Kluci z jedničky si z toho evidentně dělají srandu a užívají si to a já s nimi ačkoli je pravdou, že některé vtípky jsou mírně přehnané, ale to jim až tak nezazlívám. Musím také uznat, že tuto dvojku mám dost rád a jsou to pro mě profesionálové, takže mi moderátoská dvojice vůbec nevadí ba naopak. Nápad počítání peněž za výlet je jednoduše super. Někteří tvrdí, že utratí strašně moc, ale nezváží co za to koupí. Převážně nocují v lepších hotelech a navíc vždy s polopenzí a ještě k tomu mají něco navíc zdarma, takže cena okolo tisíce korun za noc je normální. Kde dnes najdete přenocování nějak extra levné - jó v penzionu bez ničeho za tři až pět stovek. Přiznám, že pro mě je takové cestování po hotelech nepředstavitelné, přec je to velký výdaj, ale když už jedete jednou na výlet a chcete být v hotelu, tak nenabízí přemrštěné ceny. Pro ostatní cesty stan, spacák a je to za levno. Takže suma sumárum berte pořad jako srandu dvou kluků co cestují po čechách a moravě, zajdou si kam se jim zachce a do toho si dají sport a adrenalin, pak si to užijete.(1.8.2011)

Podle mě v tomhle pořadu nejde v první řadě o to představit místa naší republiky, ale spíše primárně jde o to pobavit. To se tady, jako u většiny průměrných zábavných pořadů, daří více někdy méně. Chápu některé hltaly Toulavé kamery, že tenhle styl nemůžou zkousnout. Ale já se Výletníky v prázdninové vokůrkové sozóně koukám rád.(18.8.2011)

• igi B.

Dva výjebníci jedou vlastenecky za nejmenovanou dojčechauto? Hajl lidowágen jetý v praxi?? Platí snad firma podobné sračky ve své rodné ýbrales??? . . . No každopádo zde jde zase jednou veřejnoprávě o ryzí hnus, formou i obsahem, snad nejodpornější materii vytvořenou >četečkou< za poslední rok(?)... A proč se vlastně tyhle mrdsketingové sračky odehrávají v >televizi veřejné služby< ? To je nějaký nový homoformát, než pan generální půjde definitivně i se svou suitou od válu? - - - P.S. A ty prachy z nejmenované autodebilky tekly tedy do téhle žumpy jako celku, nebo si firma zalepila jen ty homoblbečky v autě a zbytek šel zase pěšky z koncesionářských poplatků? . . . No kažosrádo "papa" buzničkám - a jednou to zúčtujete klucí, to bude vejlet, ze kterýho si naděláte do sedaček a fak nezbude po vás žádná škoda... °-[.. . . . Víc blít bez komentáře... - - - - - (S nutkáním na zvracení viděno párkrát na >předranní jebničce< , hodnocení 73., kokotmentář zde s naprostým zhnusením jako nešťastně sedmý - 21.7.2011)(21.7.2011)