Není to zas tak erotické jak tady většina tvrdí. Pravda je, že jsou tam odvážnější záběry, hlavně v prvním a čtvrtém díle, ale vždy je tam i klasický příběh, kromě dvou posledních epizod. První díl je takový "duchařský", v druhém mě zaujala paralela souboje s Phantom Lord klanem. Nejlepší podle mě třetí díl, kde mě jako scifistu potěšilo dobře zpracované cestování časem. Ve čtvrtém a pátém se pro změnu relaxuje v lázních a akvaparku. Beru to jako dobré zpestření a skvělý bonus k super seriálu. Hodnocení: 75/100.(9.2.2014)

Přijemný bonus, značně kozatý .) Poslední díl v Aquaparku je naprostá kozatá dokonalost. 70%(28.7.2016)

Takže co jsme se dozvěděli? Především kozy, kozy, bazény, plavky a kozy. Příběhu je tu tím pádem velice mnoho!(28.6.2013)

Tohle prostě žeru.... :DDDD Nejlepší díl byl zatím v tom vodním parku... ten pompézně zmrzlej konec byl absolutní! XD Jsem dost zvědavej na ten 7 OVA: FT PENALTE - Když je to tedy zakázané. ;)(29.1.2016)

Tohle je geniální úchylárna. Proč pětihvězdičkové ohodnocení? Tělo Lucy, tělo Erzy, tělo Cany, tělo Juvie a rozkošnost Levy - to by bylo pět důvodů, pět hvězd. Odkloníme-li se od téměř žádného příběhu v těchto "bonusových" epizodách, nečeká nás nic jiného než nahá, ovšem drobně cenzurovaná úžasná animovaná manga těla. Ideální na uvolnění (fap) po větším množství normálního Fairy Tailu. :) A samozřejmě, kdyby v některém dílu nebyly žádné odhalené těla, tak to jistý nesmrtelně úžasný "kocour" Happy!(29.10.2013)