poster

All That Jazz

 • USA

  All That Jazz

 • slovenský

  All That Jazz

Drama / Muzikál

USA, 1979, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Elví
  ****

  Snad nejlepší filmový závěr, jaký jsem kdy viděla. Triumfální rozloučení režiséra se svou kariérou...a životem nenapravitelného děvkaře a workoholika poslední písní na dokonalém jevišti s jásajícím publikem......"Bye bye life, bye, bye hapiness, hello loneliness, I think he's gonna die.... I think I'm gonna die...."(26.3.2006)

 • Freemind
  ****

  Závěrečná řeč, karikatura i epitaf Boba Fosseho. Nahlédnutí do světa showbyznysu plného závistivých, ambiciózních, zahořklých zvířat. Lidí, kteří myslí pohlavními orgány a zároveň tvoří velké umění, kteří prožívají těžké umělecké krize a zároveň se neustále otírají o kýč a levnou operetku. Atmosféra broadwayských muzikálů je mi trochu cizí, ale musím se hluboce poklonit té bolestné ódě, kterou jim vystřihl člověk, který je celý život hltavě polykal i divoce zvracel. "All That Jazz" není muzikál, je to intimní, metafyzické drama z hudebního prostředí, upřímná zpověď velkého umělce a malého člověka. Labutí píseň primadony, která se pomalu připravovala na svůj konec.(6.12.2011)

 • Anderton
  ****

  Väčšinou skôr suchársky a pod papučou pôsobiaci Roy Schneider sa totálne odviazal, aby nám ukázal, ako to asi vyzeralo v živote režiséra Boba Fosseho. Ten bilancuje svoj zhýralý život s maximálnou otvorenosťou a dostáva nás až do jeho mysle a vízií prostredníctvom snových scén s najkrajšou predstaviteľkou smrti vôbec. No a potom, že sa jej báť.... Možno námet pre slovenské divadlá, ktoré adaptovali skoro už úplne všetko....(20.5.2012)

 • lobo87
  **

  Muzikál nepatrí k mojim obľúbeným filmovým žánrom a tento Fosseho film to len potvrdil. Zhruba v polovici pri výbornej tanečnej scéne som sa potešil, že ma to začalo baviť a tešil som sa, čo bude ďalej... Prišlo len sklamanie. Chaotické, bezcielne, málo hudby, málo tanca... Keď už muzikál, tak mám rád tie zábavnejšie (Pomáda, odpisovaná Mamma Mia...). Na tomto filme môžem vyzdvihnúť len dve veci - výborný výkon Scheidera v hlavnej úlohe a úchvatnú tanečnú scénu v polovici filmu. Za to aj tie dve hviezdy... 45%(16.11.2012)

 • Janek
  *****

  Film jsem viděl snad čtyřikrát a líbí se mi to čím dál tim víc. Konstatuji, že poprvé jsem se trošku nudil, protože se nejedná o jednovrstevný film. Ale je to filmový skvost, snad nejlepší z Fossovi filmografie. Naprosto geniální Roy Scheider, když ho pozorujete s tou přirostlou cigaretou máte chuť si taky zapálit. Skvělá hudba. Prostě nejlepší muzikál, který opravdu paradoxně ani není muzikálem. 100%(5.2.2006)

 • - Šestnáctiletá dcera Boba Fosseho Nicole si zahrála tanečnici protahující se před prodejním automatem, které se ptají, jestli by to “mohla dělat někde jinde". (džanik)

 • - Roli Joe Gideona odmítl Paul Newman, později si to vyčítal. (Rocky62)

 • - Fosse se v případě některých postav inspiroval skutečně existujícími lidmi, nejčastěji z oblasti hudby a tance. Paul Dann (Anthony Holland) má předobraz ve Fosseho spolupracovníkovi Stephenu Schwarzovi, Audrey Paris (Leland Palmer) pak inkliminuje ke skutečné Fossově ženě Gwen Verdon. (Krissty)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace