Tajemství vody (TV film)

• německý

Unser Wissen ist ein Tropfen: Wasser, das unbekannte Wesen

• slovenský

Naše vedomosti sú len kvapkou v mori

What We Know is a Drop: The Mystery of Water

Our Knowledge Is But a Drop: Water, the Unknown Element

Dokumentární

Rakousko, 2009, 44 min

Peter Gruber

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

Zaujmavý dokument a oplatí sa pozrieť. Váhal som medzi 3* a 4*. Priklonil som sa na stranu 4* práve pre tú zaujmavosť.(12.1.2015)

Keď si myslíme, že o vode už vieme všetko, tak nás tento dokument presvedčí, že nevieme skoro nič. Netradičné informácie často aj vedecky nevysvetliteľné sú podané ľahko a veľmi názorne. Okrem vedcov sa prezentujú aj ľudia, ktorých by málokto bral vážne, ale ich výsledky presvedčili aj mnohé firmy, kde ich skúmanie prinieslo zlepšenie technológií práce s vodou. Už len zistiť, či je úplne všetko aj pravda. Celý dokument na pozretie.(26.2.2013)

Voda bola, je a bude fenoménom tejto planéty. Zabezpečuje chod života na našej planéte a z hľadiska jej vlastností o nej vieme iba naozaj kvapku v mori. Výborný dokument s veľa podloženými faktami vás určite ako nadšencov vody a environmentu poteší! Kiež by bolo podobných dokumentov viac.(28.2.2013)