Harvey povýšil a když si má k sobě najít absolventa právnické fakulty na Harvardu, tak si vybere Mika Rosse. Až na to, že Mike vlastně právo nevystudoval. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Stretávame sa s dvomi ústrednými postavami. S Harveym, ktorý povýšil v právnickej firme a s mladým Mikom, ktorý síce nemá potrebné vzdelanie aby sa v takejto firme uchytil ale zato má v hlave dosť informácií. Nutne potrebuje peniaze a tak týchto dvoch náhoda spojí. Prevedenie: Po dlhej dobe konečne pilot, ktorý zaujme. Seriál sa s tým nebabre a hneď po predstavení postáv sa vrháme na prvý právnický prípad. 99% ()

PaTeXx

Skvělý pilot. Už od prvních dvaceti minut jsem se začínal zamilovávat do charisma postavy Harveyho a za hodinu jsem se o právech naučil celkem hodně (vzhledem k tomu, že se jim vůbec nevěnuju). Každopádně laťka byla nastavena dost vysoko, tak jsem zvědavý, jestli to tak bude pokračovat. ()

M_Bery

Výborně tenhle pilot navnadil. Hned ze začátku to člověka přitáhne, mě to chytlo už v prvních pěti minutách, no prostě skvělý začátek seriálu. Doufám, že se to ještě nějak rozvine, a bude to zajímavé... Velmi se těším na další díly a na pokračování... :-) ()

BarkaS

V poslední době jsem se málokdy dostala přes pilota. Tentokrát to byla hotová stíhačka. Zábavné, neztrácí vtip ani dech, prosté by to šlo. ()