Kravaťáci - Série 2 (série)

Drama / Komedie

USA, 2012–2013, 11 h 40 min (Minutáž: 43–50 min)

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan Markle, Sarah Rafferty, Gina Torres, David Costabile, Rebecca Schull, Tom Lipinski, Vanessa Ray, Natalie Krill, Joanna Douglas, Neil Brown Jr., Michael Cristofer, Ian Kahn, Nadia Dajani, Gordon S. Miller, Karen Malina White, Sarah Jackson, Rachael Harris, Margo Martindale, Steve Lund, Matt Schichter, John Finn, Erika Alexander, Eric Close, Kevin Jubinville, Diane Neal, Patrick Garrow, Conrad Dunn, Scott Grimes, Michael Des Barres, Erinn Hayes, Peter Outerbridge, Rachael Crawford, Erica Cox, Jordan Hudyma, Jacinda Barrett, Craig Cyr, Gina Holden, Jeff Bryan Davis, Connor Trinneer, Jason Gosbee, Elisabeth Hower, Amanda Schull, Harvey Atkin, Reiley McClendon, Jennifer Dale, Aarti Mann, Pauline Wong, Pooch Hall, Jon Foster, Wendell Pierce, Paul Braunstein, Ted Atherton, Conleth Hill, Abigail Spencer, Adam Godley, LaMonica Garrett, Matt Murray, Jonathan Whittaker, James Downing, Matthew Glave, Brett Donahue, Sara Garcia, Sandi Ross, Max Topplin, Michal Grzejszczak

Scénografie:

Sheila Bock (set dekoratér), Clive Thomasson (set dekoratér), Tamara Deverell

Komentáře uživatelů k sérii (5)

Více se tlačí na vztahovou a komediální pilu (možná až příliš a rozjívená atmosféra na pracovišti začíná nebezpečně připomínat Ally McBealovou), proto také prudce vylétl počet hlášek a stěrů v dialozích, ruku v ruce se sebejistotou a suverenitou (ale také ješitností a ambiciózností) všech zúčastněných. Prospěla větší návaznost dílů (návrat Hardmana, fúze).(29.3.2017)

Druhá série se zaobírá válkou mezi firmou a Danielem Hardmanem a opět to stálo za to. Viděly jsme pár nových tváří (Abigail Spencer nejlepší věc na celé druhé sérii paradoxně). Jinak první polovina série uchvátila (stejně jako celá první), jenže v té druhé zase trochu upadalo tempo a konec vyloženě nic moc. Jo a ty anglány si mohli odpustit. 2. série - 95%(16.4.2020)

75%(2.11.2017)

I když série nebyla dokonalá, nečekaný konec nás nutí se podívat na tu další. Mimo jiné byla série skoro stejná (až na pár okolností) jako ta předchozí.(31.10.2017)

2. ODMOCNINA GOOD FIGHT stále jde cítit nádech naivity začátku druhé dekády 20. století. I vinou nedostatečného scénáře v oblasti rozvoje postav. Ale už se pochopilo, že 3 postavy + případy děj neutáhnou, tak se zlepšujeme. Nad 3* snad mohou hodnotit jen Nanynky co žerou plochého Machta. 2,8*(18.5.2020)