Harvey s Mikem poznají, kam až dokáže Daniel Hardman zajít. Po Jessičině odmítnutí se mu snaží překazit nepřátelská převzetí klientů PSL. (Netflix)

tuntavala

Louis: "Jessico, muzu s tebou mluvit?" Jessica: "Myslim, ze to pocka." Louis: "Ne. Meli bychom Jacka Soloffa jmenovat starsim partnerem." Jessica: "Zblaznil si se?" Louis: "Jessico, utoci na nas." Jessica: "A ty me zadas, abych ho odmenila?" Louis: "Ne. Chci, abychom naseho nepritele meli na nasi strane." Jessica: "Louisi, jdu domu!" Louis: "Jessico, musis me vyslechnout. Hardman na neho neco ma." Jessica: "Co na neho ma?" Louis: "To nevim, ale pred dvema mesici jsme o nem vedeli jen to, ze si uctuje vic hodin nez ja. Myslis, ze se jednoho dne probudil stal se strujcem palacoveho prevratu?" Jessica: "Otazka neni v tom, kdo z nich dvou to tam vede, ale jestli to Jack vede dobrovolne, nebo z donuceni." Louis: "Mluvil jsem s nim a pry hledi Hardmanovi do hlavne." Jessica: "Takze jmenovanim Jacka bychom dali Hardmanovi vetsi moc." Louis: "Tak co tedy?" Jessica: "Jestli Hardman na Jacka neco ma, tak to musime mit i my. Tak misto, abychom ho povisili, proc nezapracujes na tomhle?" ()