To Trouble (S06E01) (epizoda)

Drama / Komedie

USA, 2016, 44 min

Silver Tree

Aaron Korsh
  • mArtinko5MB

priehladnejsie to uz byt nemohlo - tento serial mal skoncit 4. najviac 5. seriou :) ostatne uz budu degradovat hodnotenie(15.7.2016)

První epizodě šesté sezóny jsem udělil třetí hvězdičku jen proto, že mě předchozí série bavily. Tentokrát jsem byl každopádně zklamaný. Mike se ve vězení choval jako absolutní idiot, a to o sobě tvrdil, že má rád Vykoupení z věznice Shawshank- moc ten film evidentně nepobral. Celý díl byl úplně bez šťávy, místo toho se celou dobu hrálo na city, a to mě moc nebere.(19.3.2018)

Ako tomu spoluvaznovi mohol skocit na taku priehladnu fintu?(23.8.2017)

• Coleator

Tomuhle říkám ukázkový případ toho, kdy seriál přetahuje už několik sérií... Dnešní díl byl jeden obrovský nekončící průšvih, šestou sérii tak odkládám minimálně na hodně dlouhou dobu, jestli se vůbec k Suits ještě někdy vrátím... Tuhle epizodu si z počátku výborný seriál vážně nezasloužil!(28.8.2016)

• dO_od

// Ale ne, aneb syndrom špatných začátku posledních sérií Suits opět udeřil. Kde je ta lehkost? Kde je ten drive? Proč se zase plní stopáž hluchými místy, kouřením trávy a vtipech o ejakulaci v bahně? Proboha... proč? Poslední minuta to sice lehoulince vytahuje nad ošklivý podprůměr, jinak ale bída a pláč. V průběhu čekám opět masivní zlepšení, tyhle úvodní přeslapy jsou už ale vyloženě otravné. 5/10(14.7.2016)